11
  • Eriongtk
    #11
    Megjelenés még közelben sincs, de lefogadom már van hozzá private hack :P
  • Zolthen
    #10
    Úristen, mi ez a baromság már megint? :D
  • Axlkenobi
    #9
    Az előzeteshez pedig annyit, hogy hihetetlenül hangulatos, nekem az év legjobban várt filmje. Az első Tron egyike a legnagyobb kedvenceimnek, így tűkön ülve várom az új filmet.
  • Axlkenobi
    #8
    Te most komolyan ezen rísz? Nem volt hajuk, csak mert az első Tron-ban sisakot viseltek? Az nem zavart, hogy szemöldökük van és a Dumont nevű karakternek még szakáll is volt az arcán? Hihetetlen, komolyan mondom. Sosem fogom megérteni, miért annyira trendi meg divatos mindenen sírni. "Megerőszakolták a gyerekkoromat, elcseszték az álmaimat." Jézusom... Nincs film, ahol valaki ne nyögne be egy ilyet. Na mindegy, nem áll szándékomban vitázni senkivel, de ez már kikívánkozott belőlem, mert kezd nagyon unalmas lenni.
  • Loverman
    #7
    kézhez lehet kapni valamit, nem készhez. nincs "készem" csak kezem :D
  • sandor8206
    #6
    hát ezután a komment után én is letettem a hajam
  • cylonflatus
    #5
    sőt, mikor a srácot bedigitalizálják és ha onnantól 1,5 órán keresztül 1-esek és 0-ák pörögnének iszonyat sebességgel a stáblistáig úgy már elég hiteles lenne neked?
  • cylonflatus
    #4
    Fejlődtek a hardverek, szoftverek, a grafikus megjelenítés, stb, ennyi a magyarázat. A problémád alapján ízekre lehetne szedni az elsőt is....
  • winnie
    #3
    hajuk van, elcseszték. irigylem a problémáidat:)
  • Broafka
    #2
    már megint egy elvetemült ál tron fan rendező kapta készhez bakker.

    Dzseki és haj a számítógépben? miért kell mindent elrontani a látvány javára? Nem véletlenül volt a régi filmben (meg a játékban) tulajdonképpen kopasz mindneki, vagyis a fejükön volt ilyen búra vagy mi a fene. Ha még volt is haj benne, az is digitális volt, négyzetes az egész, mivel az is adat halmaz volt. áhh, tök mind1, egy újabb elcseszés
  • bladesoft
    #1
    Asszem a torrentet idén hanyagolni fogom :D