4
  • Csakezmaradt
    #4
    PTI MP4, a fülhallgató, gyári, kiváló minőségben szól! Gyönyörű a hangja!
  • Eriongtk
    #3
    borotvát én is, fülhallgatóról nem tudok... ( a szóban forgó problémás termékek a következők voltak: tv, dvd lejátszó, házi mozi, konyhai robotgép, különböző konyhai eszközök - sok féle- ) :S Nem általánosítok, hogy 1 termék rossz, akkor a cég már tré, több tíz ilyen eset volt a fent felsoroltak közül. Fülhallgatójuk "nem rossz", volt nekem is 2x, 1-2 hónap után cserélnem kellett, pedig nem nyúztam, és olyan közép/közép felső árkategóriás volt :S Na mind1, tényleg grat nekik :)
  • nickwearby
    #2
    azért ez nem minden termékcsoportjukra igaz,
    én pl. az audio cuccaikat az azonos árkategóriabeliekkel összehasonlítva kimagaslónak tartom.

    A legjobb fülhallgatómat is ők gyártják,
    és alig volt 3000, ezzel szemben egy 10ezres felsőkategóriás alig veri hangminőségben.

    És nem tudok más mp3 lejátszó gyártóról, aminél a gyárilag mellékelt fülhallgatót nem kell lecserélni, mert nem szar a minősége.

    Más terméktípusokról nem tudok nyilatkozni,
    esetleg egy 3 éves körkéses villanyborotvát dícsérnék,
    amivel totál meg vagyok elégedve.
  • Eriongtk
    #1
    Hát nem tudom, de Philips egyre rosszabb: ismerőseimnek és nekem is egyre rosszabb véleményen van róla (~2 hét alatt elromló kütyük, stb) Nem azt mondom mind rossz, de volt hogy 3-4x vitték vissza, mire ötödjére mást válaszottak... azért grat nekik