23
Feltöltőkártyás műholdas TV szolgáltatás.
  • Benny04
    #23
    pl ez, de ha elő is akarsz fizetni rá, nem csak a free csatikat nézni, akkor olyat kell venni, amiben van conax kariolvasó
  • cmsworld
    #22
    Típusát is meg tudnád mondani, hogy például milyen lehetne?
  • Benny04
    #21
    30k
  • Spészgószt
    #20
    mint mondtam rég láttam, de akkor ez már bukó....erről ennyit!
  • cmsworld
    #19
    A másik baj a szolgáltatóval, hogy mindenkinek magának kell beszereznie a beltérit is.

    "A megrendelőnek rendelkeznie kell a megfelelő műholdvevő egységgel."

    Egy ilyen mennyi körül van?
  • Benny04
    #18
    az már nem műxik, már csak egy pár csati van, amit lehet nézni, a többi már nagra3-as kódolásban van
  • Spészgószt
    #17
    iwiw-en nézd meg! pár hónapja láttam egy csomót...de már nem emlékszem milyen címen... talán ingyen tv, vagy "átalakított beltéri" passz!
    Nem túl nehéz megtalálni....írd be "digi" és egy két oldalon belül lesz tuti pár ajánlat pl "Magyar csatornak" címen most is találtam 1et!
  • karajjj
    #16
    olyat hol lehet? :D
    jöhet pm-ben is
  • gergely1991
    #15
    Úgyse fog az tovább tartani lol
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem elég a DVB-T és 7dbfreeXD
  • Spészgószt
    #14
    LOL nincs havidíj!....erre minden szolgáltatás /hó áron van
    LOL2 nincs hűségnyilatkozat!...."az árak csak egy éves hűségnyilatkozat esetén érvényesek"
    igazából nem értem ezt a hirdetést....a vége az hogy ígyis úgyis lerántanak szinte ugyan annyival mint az összes többi!

    legolcsóbb ha szerzel egy digis antennát és veszel 12 ropiért egy buherált beltérit...aztán 0 ft-ért nézheted az össze csatornát a végtelenségig...vagy míg nem frissítenek szoftvert a beltériken :P de akkormeg úgyis kijön a hekkelt változat is
  • cmsworld
    #13
    "Válts!

    Feltöltőkártyás műholdas TV szolgáltatás. Minőség olcsón, kötöttségek nélkül! Magyarországon először a Hello HD-tól!"
  • gergely1991
    #12
    Feltöltőkártyás?
    Nem Smartkártyás?:D
  • cmsworld
    #11
    Persze több beltéri több előfizetési díjjal is jár.
  • Benny04
    #10
    és több tévével csak úgy lehet használni, ha veszel több beltérit
  • Benny04
    #9
    kábeltévé viszont nem mindenhol van, ezt pedig lehet használni Mo. egész területén.
  • passatgt
    #8
    amúgy ezt lehet használni több tv-vel?

    meg ugye ehhez kell venni parabolát, beltérit, ugyanott vagyok mint a sima kábeltv
  • cmsworld
    #7
    Köszönöm a kiegészítést.
  • emzéperiksz
    #6
    6600 Ft-ért vettem egy évre, Opticum 9600HD mellé + hello hd hd1 csomag szintén egy évre.
  • Blum
    #5
    Hogy a rossebbe lehet ilyen olcsó? :O
  • passatgt
    #4
    hát mert csak 1 évre lehet megvenni:D
  • bakkerman
    #3
    hűségnyili nélkül,de azért odaírják,hogy egy évre 15k :D
  • SigS
    #2
    http://www.olcso.tv/



    Talán így már lehet sejteni miről van szó
  • cmsworld
    #1
    Erre az új szolgáltatásra nemrég találtam rá. Esetleg használja már valaki? Milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?