18
  • Doubler
    #18
    A GG nem csak "Good Game"-et jelenthet, jelenti azt is hogy "Go Go".
  • Kandurex
    #17
    GG? Tisztába vagy a jelentésével? Vagy csak úgy mindenre mondogatod...
  • Piszkos  Fred
    #16
    Én láttam egy pénztárost, aki furán bámult egy sötétített autóban ülő, és öt egymást gyanúsan figyelő alakra :S
  • bmw
    #15
    Haaat Robert Rodriguez... kerdeses.....
  • Terlis
    #14
    Amíg nem lesz mértéktelenül használva, addig jó ötlet. Egy néző nem egy jelenetért néz meg egy filmet, és kezd baromi szar lenni, hogy egy trl ellövi egy adott film összes legjobb jelenetét, mialatt gyakorlatilag össze is foglalja a történéseket (lsd. 300). Viszont egy fanboynak ez plusz élmény: verheti a mellét, hogy nem volt benne, és de szemétség, pedig ő TUDTA, hogy jön, mer bememorizált minden képkockát az előzetesből.
  • Zoliz
    #13
    Engem csak az érdekel mikor az új Swarzit 15 Predator akarja húscafatokká szétlőni :D Majd a folytatásban, ha lesz ennek az izének olyan..
  • willcox
    #12
    Kamu jelenet még játékoknál is előfordult. Valamelyik Quake bemutatón Carmack magyarázta, hogy micsoda újdonságok vannak benne, látszott is egy forgó tükör. Ez viszont a játékban sehol sem volt.
  • adampierson
    #11
    No akkor nem szóltam :D

  • IMYke2.0.0.0
    #10
    Én láttam egy sötét autóban kifelé irigyen bámuló arcot, meg 5 másik emberkét furcsán bambulni egymásra a szemük sarkából...
    ...én voltam a jegy eladó.
  • Szolnokboy1
    #9
    akkor te voltál az a fura alak, aki négy másikat bámult! az a baj, hogy engem nem láthatott senki, mert egy sötétített üvegű kocsiban ültem egyedül. akkor most jön értem a rendőrség?
  • nessboth
    #8
    Nekem feltűnt négy ember akik gyanúsan nézik egymást a mozi előtt :D

    Mindenesetre pofátlanságnak tartom az ilyet, mert végül is nem is azt kapod amit vársz...mert pl: a katalógusban ígérnek nekem egy mosógépet, amin ott van a teleszkópos biztosítás, erre megveszem a mosógépet, sehol a teleszkóp, erre az eladó: AZ CSAK AMOLYAN CSALOGATÓ!!!
  • Mister
    #7
    Én láttalak mindhármotokat a mozi előtt. :D
  • Magiszter
    #6
    Én meg tanúsítom hogy mind a ketten ott voltak. :D
  • Jimmyke
    #5
    crowmf velem volt Prágában a premieren, tanúsítom!
  • adampierson
    #4
    Hajjaj, de nem szeressem az ilyen húzásokat, mégis folyton bekajolom őket. Bááár ez azért gyanús volt mert, így végződött a Ragadozó2. Pocsék lenne ugyan azt elsütni. Másik meg, hogy nem mindig hal ám meg a főszereplő. Márpedig , ha Brodyt nem éppen megjutalmazzák(mint pl Glovert) , akkor esélye sem lenne annyi ellen. Lényeg a lényeg gyanús volt, már tudom miért :)
    De, pont így kajoltam be anno a Highlander: Endgame előzetesét is, de abba rengeteg snittet vágtak ami azt sugallta, hogy látványos lesz. Hát nem volt az :S
    crowmf: Jártál külföldön? Mert ha nem, akkor lehet, nem kéne hangoztatni az ilyen dolgokat, pláne most hogy annyira nyomulnak a hatóságok jogok miatt. :S
    Persze lehet h csak én látom így.
  • Szolnokboy1
    #3
    Good Game? Retard noob!
  • crowmf
    #2
    inkább fishburne jeleneteit kellett volna kihagyni mert tök felesleges brody úgyis vágta mi történik velük érdekes egy film az biztos
  • bladesoft
    #1
    LOL.
    Megvett az a jelenet engem. GG