12
BloodyHunting - Vámpír Vs Farkasember Vs Ember
  • ChaosTeam
    #12
    A Bloody Hunting újra elindult, új címen érhető el: http://www.bloodyhunting.hu

    Várunk mindenkit szeretettel!
  • ChaosTeam
    #11
    Akkor te is elérted :D Te is "elvetemült" lettél....
  • Pistike 007
    #10
    wow 7es vagyok
    :D
  • ChaosTeam
    #9
    Elég sokan :D
  • Pistike 007
    #8
    vágom
    de ki az az elvetemült aki még el is éri az 5. szintet?
    :DD
  • ChaosTeam
    #7
    Ha meghívsz valakit a játékba, havert, rokont, ismerőst ...stb ( aki nem ugyan ott lakik, ahol te ), és eléri az 5. szintet, azért 10 Drágakövet kapsz minden alkalommal. Ehhez ugye az egyedi "ref linkedet" kell használnod és nekik azon keresztül regisztrálni.

  • Pistike 007
    #6
    egész occsóak gyémántok:D
  • Pistike 007
    #5
    kipróbálom, meglátjuk milyen
  • ChaosTeam
    #4
    Milyen reklám? Egy játék témájának indító postja... ahogy van ilyenből már jónéhány ebben a fórumban....
  • Pistike 007
    #3
    sztem ja
  • passatgt
    #2
    reklám?
  • ChaosTeam
    #1
    BloodyHunting, a Véres vadászat!

    www.bloodyhunting.eu


    E-mailben kaptam meghívást az oldalra. Gondoltam megnézem, hisz mi vesztenivalóm van a pár percen kívül, amit az oldal kipróbálására fordítok. Megnyitottam az oldalt és amit láttam megdöbbentett. Na mondom, újabb játék valamelyik külföldi "játékgyár" kiadásában.

    Már az első pillanatban feltűnt néhány furcsa dolog.
    A megszokott fordítási hibákkal és értelmetlen "webforditas" szövegekkel nem találkoztam. Na mondom végre egy minőségi fordítói munka? Elkezdtem kutatni az oldalon, hogy vajon melyik céghez tartozik ez az új, már több verzióban feldolgozott témájú oldal?

    Meglepetésemre nem találtam semelyik megszokott cég nevét vagy logoját az oldalon. Kis utánajárás eredményeképp megtudtam, hogy nem is fogok ilyen céget találni, ugyanis ezt az oldalt nem külföldi cég, hanem magyar emberek készítették.

    Így egyből világos lett, hogy miért nincs fordítási hiba... hisz eleve magyar :)

    Az oldal használata közben találkoztam már máshol "megszokott" dolgokkal, de találkoztam teljesen új megoldásokkal is.
    Amióta játszom vele, elég sokat fejlődött az oldal, a felmerült hibákat elég gyorsan orvosolta a készítő és legnagyobb meglepetésemre, a felhasználók által javasolt ötletekből is jó néhány megvalósításra került.

    Az egyik ilyen ötlet, ami eleve egyedivé is teszi az oldalt a többi vámpíros - farkasos oldallal szemben, az a Női karakterek bevezetése. Itt ugyanis már lehet választani - elsősorban a lányok kedvéért - lány karaktereket is, akik a farkas fajon kívül elég csinosra sikeredtek szerintem :)

    Ezt az oldalt mindenkinek csak ajánlani tudom a többi hasonló oldallal szemben. Hogy miért ajánlom ezt az oldalt, mitől jobb szerintem, mint a többi azt röviden felsorolnám:


    - Szebb, modernebb, áttekinthetőbb külső
    - Magyar Fejlesztés, Magyar tulajdonos - nem külföldre megy a pénzed...
    - Gyorsan fejlődő játék, folyamatos frissítések, újdonságok
    - MAGYAR nyelvű, fordítási hibáktól MENTES játék
    - A Fejlesztők odafigyelnek a játékosokra
    - A Jelzett hibákat 1-2 napon belül - lehetőség szerint - javítják
    - Ha van jó ötleted, megoszthatod a fórumban, és ha tényleg jó nagy esély van rá, hogy meg is valósuljon
    - Flash animációkkal még élethűbb, szebb oldal.
    - Multizás esetén törénő előny szerzés "szerver oldali" kivédése - vagyis nyugodtan lehet több felhasználód, nem tudsz "kapcsolatba lépni" a többi karaktereddel, kihívni ...stb.
    - Játékba épített védelem a klántagok támadása ellen - tehát nem tudod véletlenül se megtámadni az esetleges klántársaidat.
    - Meghívó rendszer, meghívhatod barátaidat, ismerőseidet, akik ha elérnek egy bizonyos szintet, te jutalmat kapsz érte.


    Azt hiszem bőven elég pozitív dolgot írtam a játékról, amiért érdemes legalább kipróbálni.

    Viszont ha már előnyöket írtam, akkor jöjjön pár hátrány is:

    - Mivel nem külföldi "játékgyár" készítette, így a reklámozása nem olyan egyszerű, sokkal kevesebb a játékos, mert nincs pénz drága reklámokra, amiket a játékgyárban megoldanak egy sima "spam" email küldéssel, ha bármilyen játékukra regisztráltál.

    - Mivel magyar oldal, sokkal kissebb "költségvetésből" gazdálkodik, így bizonyos dolgok sokkal lassabban, nehezebben mennek, mint a többi ilyen oldalnál.


    Minden esetre azt mondom, próbáld ki a játékot, mit veszíthetsz? 1 próbát megér!


    Várunk szeretettel!

    www.bloodyhunting.eu