6938
VB 2014
  • Sippie
    #6897
    Maradonával a padon egy négyest kaptak a németektől. Itt meg akár nyerhettek is volna, ha mondjuk Messin kívül más focista is van a csapatban. Palació vagy ki a f*szom, ezt a nyomorékot pl honnan szalajtották?
    Szóval Messit kritizálhatja, de azért az edzőre beszólnia inkább nem kéne...
  • Lacee86
    #6896
    Érdekes, Mourinho pl. megvédte Messit. :) Biztos van igaza, de én sem Messit láttam a legjobbnak a vb-n.
  • IXEMGabeo
    #6895
    ez így van:)

    Diego nagyon korrektül mondta meg a véleményét annak ellenére, hogy szereti Messit...
  • Kit--Kat
    #6894
    Schweini volt a VB hőse számomra. Az az ember iszonyat mit művelt. Halálra rugdosták, ütötték. Ennek ellenére a legtöbbet passzolta és a legpontosabban a mezőnyben, nyert 8 párharcot, 4x szerelt, 4x szerzett labdát és ezt tette 15 Km lefutása közben.. Lemosta Messit a pályáról összevetésben.

    De sebaj Messi megkapta a brazil szuvenír boltból a zaranaylabdát, csak még az öreg Diego sem érti mire föl.
  • IXEMGabeo
    #6893
    igen, de ezen a vb-n a nyújtott lábat honorálták pirossal....korábban a könyöklést, amiért hirtelen mamár sárga vagy éppen semmi se jár, egykori (talán a 2006-os?) vb-n büntették pokolian
  • SzocsA
    #6892
    Aguero ütése egyből pirosat ért! szándékosan odaütött mindkét kezével.
  • IXEMGabeo
    #6891
    igen, csak Schweini első sárga lapja pedig kurvára nem volt jogos:DDD Lavezzi ellen szabálytalankodott, de rohadtul nem ért sárga lapot...
  • Shep
    #6890
    Ennyire nem értitek a viccet?
  • Gabe18
    #6889
    Hát persze, talán nem az Argentin álomvilágra kéne támaszkodni...

    Neuer teljesen szabályos labda elütése. Egyértelműen a labdát éri el először:



    De mutatok a hosszabbításból 3 szituációt:

    A sárga lapos Mascerano felrúgja Schweinsteigert, hol a 2. sárga?



    A sárga lapos Aguero leüti Schweinsteigert, hol a 2. sárga?



    A sárga lapos Palacio visszahúzza Lahmot, hol a 2. sárga?



    És akkor nagyon jó fej leszek, és azt mondom Schweinsteiger is kaphatott volna egy 2. sárgát, mikor Messiről egyszer lemaradt. Ezzel együtt azt hiszem az Argentinok szépen csendben maradhatnak, ahelyett hogy a Neuer eset miatt elcsalt meccsről hőbörögnek, és örülnek a 2. helyüknek, ami a mutatott VB meccseik után kifejezetten sikeres eredmény...
  • Lacee86
    #6888
    xDD Ámen. :)
  • Count Adyn
    #6887
    Most nyert:)
  • BooMiller
    #6886
    Akkor te még nem értetted foci szerető viktorunk tervét:))) Azért bac szét mindent hogy emigrálj egy olyan országba aki nyerhet VB, így megvalósitja mindenki titkos álmát:DDD
  • LasDen #6885
    legrosszabb esetben is van előtted 20 év. legjobb meg 50 év. Simán belefér 1 potya VB vagy EB :D
  • BooMiller
    #6884
    Én neki adtam volna a cipőt:)
  • Lacee86
    #6883
    Hát kb. felér egy nemzeti ünneppel. Kár, h mi ezt sosem éljük meg. :(
  • bakkerman
    #6882
    ha mi kijutnánk egyáltalán a VB-re,már a kijutást biztosító meccs után hatalmas fieszta lenne...egy VB cím az egy egész nemzeté,a világ legnézettebb sportjának a legrangosabb címét nyerték meg,ez a minimum hogy ennyi ember köszöntötte őket
  • Lacee86
    #6881
    Szeret rájátszani, de iszonyatosan gyors, robbanékony, harcos játékos, kiváló megoldásokkal és befejezésekkel. Klasszis.
  • Count Adyn
    #6880
    csilliósszor!:D
  • Rita79
    #6879
    Sőt véleményem szerint ő volt a VB kimagaslóan legjobb játékosa. Messitől is 100x jobb volt.
  • Rita79
    #6878
    Robbennek mennyi műesése volt? (konkrétumokkal, ha lehet). Mert én egyre sem emlékszem, ami nem tényleges szabálytalanság lett volna ellene.
  • Stockbauer33 #6877
    Robben életveszélyes volt Kár h volt a sok műesés

    Top 3

    3,45 Olasz
    7,54
    14,24

    és 9,54 a vámpir :)
  • w77d
    #6876
    persze ráérnek a legjobbakat köszönteni ;)
  • Shep
    #6875
    Mennyi ráérő ember :D
  • Shep
    #6874
    A lényegen nem változtat, én amúgy arról a verzióról hallottam ,hogy akassza a fülére.
  • desigo
    #6873




  • w77d
    #6872
    azért az ünneplés közepén emlékeztetni egy focistát, hogy vazze lecsúsztál azért erről a díjról legalább akkora bunkóság...
  • Tyler1
    #6871
    Mert kimondta, ami valójában tök igaz?
  • Mor3llo
    #6870
    Thomas Müller a berlini fanfesten a humbázást így fejezte be:
    - ARD, mostantól megint időjárás-jelentést közvetíthettek!

    Hatalmas troll a srác :D
  • Count Adyn
    #6869
    a soccer-foci kérdést lezárandó:d
  • BooMiller
    #6868
    A_vb_171_golja
  • Jim Morrison
    #6867
    +1 :D
  • Susarc
    #6866
    nekem meg eddig nem volt az,de ezek után mindenképp :D
  • Lacee86
    #6865
    Nem az intelligenciájukról híresek a focisták egy része...
  • Coral Springs
    #6864
    Amúgy nem azt mondta hogy feldughatjátok az aranycipőt, hanem hogy a hajatokra kenhetitek. Úgy tűnik a firkásznak mindegy ez a "kis" különbség.
  • Shep
    #6863
    Nekem mindig is "szimpatikus" volt a gyerek, ezek után meg pláne az lesz.
  • Lacee86
    #6862
    Piros lap semmi esetre sem volt. Aki ezt állítja, az erősen német ellenes, vagy túl argentin párti.
  • Susarc
    #6861
  • IXEMGabeo
    #6860
    hagyjuk már ezt a baromságot...Neuer kijött a labdát elütötte Higuain hozzá se férhetett volna...egyébként pedig Romero majdhogynem nyújtott lábbal jött ki Kloséra az egyik beadásnál ennyi erővel az is kiállítás veszélyes játék miatt:DDDD

    semmiféle elfogultság nincs egyszerűen baromságokat hordanak itt össze egyesek...
  • Susarc
    #6859
    Németek ünneplése LIVE!


    élőben
  • Stockbauer33 #6858
    http://sport.hir24.hu/foci-vb-2014/2014/07/15/thomas-muller-oltari-nagy-bunko-volt/