24
Minden, ami a Superhero zenekarral kapcsolatos
  • Tyler1
    #24
    favolom! nagyon fasza zene :)
  • baca01
    #23
    Szerdán élőben lépnek fel a srácok a Zöldpardonban este 7 órától. Akit érdekel a téma, itt a remek alkalom, hogy élőben is megnézze őket. Én ott leszek! :)
  • baca01
    #22
    Itt az első videoklip!!!
  • baca01
    #21
    Ahogy mondod. :) Végre egy kicsit valami egyedi. Nekem nagyon bejövős! :)
  • kakamatyi20
    #20
    VAzzek. Ezek télleg nem normálisak : ))) Láttátok ezt? http://www.youtube.com/mycokeband#p/u/0/sfe-ePwmGaE

    Sztem ez tök fainság. Nem kell ide megfejtés, meg filozófia. Örömzene és kész. Pláne tényleg bele lehet szólni.

    Komolyan mondom, akinek nem jön be egy ilyen az menjen nyaljon sót.
  • Fresh Duke
    #19
    #2
    Itass és/vagy drogos állapotban esetleg elmegy.
  • baca01
    #18
    Nem ők találták ki a nevet, hanem a közönség - akik szavaztak rájuk -, mint minden mást is.
  • pxxl
    #17
    jah csak annyit, hogy nemrég zenéltek a rádióban, beszélgettek stb, és valahogy előjött a LOL szó, ami benne van az egyik számukban, és NEM TUDTÁK hogy mit jelent. pff. 1. a lol-t nem ismerni? 2. olyanról énekel ami azt sem tudja h mit jelent? lol -.- am meg ez is csk egy 5 perces banda lesz mint a többi. semmi xtra.
  • Daza500
    #16
    Már magában a "Superhero" szóban sincs túl sok fantázia...
  • SrAta
    #15
    hát ez elég gáz...
    "Stílus:
    rák 'n' roll / szingli strand pop rock hevi metál"

    hát ez fogalmazzunk úgy h pop gitárral, de ez összestől nagyonnagyon emssze van...
    Heavy metal XD jóviccXDDD
  • exidor10
    #14
    Újabb Kozsó csapat.
  • n3whous3
    #13
    mert egy unalmas, 10000-edik emós pop rock szar, gyökér szöveggel és ennyi.

    plusz #11
  • tigeroo
    #12
    énis így vagyok vele:)
  • Hegi90
    #11
    Talán ha kocsiban menne a rádióban nem kapcsolnám el egyből.
    Amúgy meg soha nem hallgatnám, az is biztos :D
  • baca01
    #10
    Gondolom azoknak, akik kritizálják, de nem indokolják meg miért "totál szar", csak az...
  • n3whous3
    #9
    Utolsó mondatod kinek szól?
  • sapkafej
    #8
    sztem tök korrekt ez a számuk.

    majd ha elmúltok 18 évesek, levetkőzitek ezt a "csak azt hallgatom amit mások nem" stílust
  • tigeroo
    #7
    jó igaz azt hallgatsz a gépen vagy a fülesed bedugva az utcán amit akarsz
  • n3whous3
    #6
    inkább egyik se
  • baca01
    #5
    Nekem tetszik ez a dal, meg a többi is amibe bele lehet hallgatni.
    A szövegek nem világmegváltó dolgokról szólnak, de ennek nem is ez a lényege szerintem, hanem ha elmész egy élő koncertre, akkor jót bulizol rá. Kíváncsi vagyok azért a lemezükre milyen lesz ha megjelenik... :P
  • tigeroo
    #4
    de most miért?

    nyári popsláger...

    inkább 100 ilyen inkább mint egy szatmári feat. jucus clubzene
  • tigeroo
    #3



    jó ez. csak a szöveg gáz sztem. tudom hogy csak közhelyekre lehet építkezni, de lehet azt szépen is csinálni
    meg az ének sztem túl hangos az instruhoz képest


    ja, ez a "nem producerek befolyásolják" szöveget meg hagyjuk, no thanx is így kezdte aztán most láttam valamelyik nap a viván hogy máris dobták a frontembert A:S?DS:d,as

    (pont hogy producer csinálta nekik a dalt nagy valószínüséggel, nem pedig ők maguk írták...)

    amíg ebből lesz pénz addig fog menni a szekér, ha nem akkor meg sajna jön helyettük más. de ha felmutatnak valamit emellett a "masszív" támogatás mellett, akkor még befuthatnak tényleg.
  • n3whous3
    #2
    totál szar
  • baca01
    #1
    Sziasztok!

    Mivel még nincs ennek a zenekarnak topikja gondoltam nyitok egyet.
    Nem hiszem hogy sokan ismerik őket, még talán kevesen sem.
    Lemezük egyelőre nincs, de heteken belül a boltok polcaira kerül igazi nyári pop-rock slágerekkel.

    Röviden a zenekarról:
    Tagok:
    Nagy 'BOZONT' Kristóf - ének
    Rátkai Marci - gitár
    Szász Csabi - basszusgitár
    Gál Andris - dob
    Stílus:
    rák 'n' roll / szingli strand pop rock hevi metál
    Szülőváros:
    Budapest
    Lemezkiadó:
    Universal Music

    Kicsit bővebben:
    Ilyen még nem volt Magyarországon...
    Ezt a zenekart nem producerek és bőrfotelben szivarozó emberek rakták össze, hanem ti, pontosabban azon emberek, akik a Coca Cola oldalán szavaztak és jelen pillanatban is szavaznak.
    Hogy miről?... Mindenről. Kezdve onnan, hogy kik alkossák a zenekart, milyen stílust játszanak és milyen számokat, mi legyen a nevük, milyen ruhákat hordjanak, egyszóval mindent. (lenyúltam egy-két frappáns szöveget a netről, de végülis ez a lényeg... :) )
    Youtube-on már található egy-két videó róluk, mivel az MTV Icon-on mutatkoztak be először élőben több ezer ember előtt nagy sikerrel.

    És akkor a lényeg... Itt van az egyik számuk teljes hosszában, ami a készülő lemezen lesz rajta, illetve már játszák a rádiók:
    Az Utolsó Boldog Nyár

    Nekem nagyon bejön! :)