43
  • z99999
    #43
    úgy írtam le ahogy eszembe jutottak a filmcímek, mindenképp be kellett szólni nem igaz?
  • analfa
    #42
    Teljesen igazad van bár a 3. részt én még nem láttam..
  • Kerub
    #41
    Nem.

    A Toy Story (mindegyik rész) a legkreatívabb animációs filmek közé tartozik. Szerintem az első két rész total élvezhető volt gyereknek és felnőttnek (kompromisszumok nélkül). A 3. abban különbözik h inkább nagyobb korúaknak szól. Azért van benne egy két eléggé húzós rész. Jó példa erre h moziban mögöttem egy olyan 8 éves forma elbőgte magát és nem a meghatódottságtól

    Hangulatában az UP! az egyetlen amihez hasonlítani tudnám.
    Az Jégkorszak meg Shrek féle ökörködések inkább a Madagaszkár, Cars, Túl a sövényen és társai. Ez nem olyan

    Animék sem rosszak (pláne a felsoroltak), de hasonlítgatni egymáshoz felesleges.
  • Justil
    #40
    Nemtom, mindenki annyira dícséri ezt tojsztorit, én meg félek tőle, úgy értem nem akarom megnézni moziban, mert tartok tőle hogy nem jönne be. Nem szeretem az ilyen usa feelinges, többé-kevésbé gyerekes animációkat, ha már cg, akkor legyen vmi anime inkább a komolyabbak közül. Appleseed, GitS, de nem csak a távolkeletiek, pl.: Renaissance, Animatrix is nagyon jók. Oké, tudom hogy tök más világ, de a toy story inkább ez a Shrek/Jégkorszak vonal nem?
  • Kerub
    #39
    TOP5 rossz
    Nem tudom, nem nézek szar filmeket
    De megbízható forrásból tudom h a Titánok Harca és az Alice biztosan a listán lenne.
    A Sex&NY-ről meg ugye messziről üvölt
  • Kerub
    #38
    Nem a legjobb lista, de azért szerintem nem jár messze a valóságtól

    A cikkíró figyelmét felhívnám hogy errefelé nagyon sok retardált lődörög így ha legközelebb szavazást ír ki akkor mindenképpen jelezze h moziba járásra célzott mert úgy látszik ez nem mindenkinek egyértelmű.

    TOP5
    - Toy Story 3 (egyszerűen elképesztően jó volt ) --> MOZIBAN
    - Kick/Ass --> LETÖLTVE (ha már ennyit késett)
    - Shutter Island --> MOZIBAN
    - Robin Hood --> MOZIBAN (mert Ridley Scott akkor is jó amikor kicsit gyengébben muzsikál )

    Az utolsó hely meg legyen a Road-é(MOZIBAN) meg az Egek uráé(LETÖLTVE). Csak ugye azok 2009esek így inkább nem számolom.
  • WoodrowWilson
    #37
    Mivel arról nem írt kritikát az sg.
  • sanyicks
    #36
    shutter island? kimaradt? LOL
  • Rotyoka
    #35
    Titánok harca közel sem olyan helyen van mint ez a lista szerint (bár a 3D egyenesen vicc), ellenben a Zöld zóna egy igen szánalmas film lett
  • nextman
    #34
    A szavazás melletti bekezdés a mozi jegyárak-illetve mozifilmek minőségéről szól. És az egész cikk pedig mozifilmekről. Nem kapcsoltátok össze a kettőt?

    Ha a szerző olvassa a kommenteket, légyszíves írja már meg, hogy a szavazásnál vajon mozifilmek megnézésére gondolt -e moziban, vagy csak úgy akármilyen filmnézésre?:)
  • nextman
    #33
    Vasárnapi ebéd közben nem nézel meg egy filmet tv-ben?:)
    Én is csak 7végén sz6oktam tv-zni, de olyankor azért 1-2 film lecsúszik.
  • csuszi
    #32
    akkor azt kérdezték volna.
  • winnie
    #31
    "Van olyan ember aki netezik, de egy filmet sem lát egy hónapon át?"

    ezt ugye nem kérdezed komolyan? nem egy hónap volt, amikor nem láttam egy filmet sem. attól, hogy netezek, nem biztos, hogy van időm filmet nézni. általában a meló győz.

    mondjuk ez család, mert olykor nézek sorozatokat, de van egy olyan érzésem, hogy vannak, akiknek film/sorozat nézése nélkül is teljes az életük.
  • Booka Shade
    #30
    Akkor nem lett volna egyszerűbb úgy feltenni a kérdést, hogy "Milyen gyakran jársz moziba egy hónapban?" például..
  • nextman
    #29
    Bár nincs konkrétan odaírva, nekem egyértelmű volt, hogy a kérdésfeltevés a moziban havonta megnézett filmek számára vonatkozik. Van olyan ember aki netezik, de egy filmet sem lát egy hónapon át?:)
  • Booka Shade
    #28
    Ennyi erővel akkor már miért nem lehet mondani a magyar címét? Mert az nem annyira menő mi?
  • BAk3R
    #27
    Shutter, nem shattered island.
  • z99999
    #26
    micmacs, egek ura, shattered island, éli könyve, alice, hot tub time machine, kick-ass, iron man 2
    amiket láttam és szerettem
    top 5
    shattered island
    kick-ass
    micmacs
    egek ura
    iron man 2
  • Radi
    #25
    Az Egek ura hosszú idő óta az első film, amire azt mondtam hogy ezt teljes mértékben érdemes volt megnézni, jár neki az első hely. (szvsz persze)

    A Toy Story-t körülvevő hypeot sohasem értettem, az Így neveld a sárkányodat pl bőven jobb volt.
  • csuszi
    #24
    wow:D
    és ha letöltöd akkor már nem is nézed? hát mit csinálsz? elképzeled?
  • nextman
    #23
    Én pl. a 4%-ban vagyok, mert bár nézek filmet, de moziban nem. Letöltöm. És ide járok tájékozódni. Úgyhogy teljesen valid szavazós kérdés volt.
  • ZeemanX
    #22
    "...Micmacs annak ellenére lehengerlő szórakozás, hogy a fent említett kvartettet nem éri utol színvonalban."
    Hmm, miért nem...
    (Ez seggluk, de számomra még talán felül is múlta.)
  • archelf
    #21
    Az egek ura nagy szar film volt... Dráma - piha. Úgy untam magam végig rajta, hogy az csoda. Nem mondom, a légi fotók közt voltak jók, de akkor inkább nézek egy természetfilmet, még az is van ennyire szórakoztató.

    AE
  • BAk3R
    #20
    Brooklyn's Finest-nél, hogy számolták ki, hogy 14% fehér látta az első héten? Volt egy ember a mozi bejáratánál aki strigulázta, hogy ez fekete, ez fehér vagy mi?
  • fika ferenc
    #19
    "Nem nézek filmeket. (4%)"
    Ezt mi a fasznak is kellett betenni a szavazásba? Hogy valaki csak azért is rászavazzon? Gratulálok kedves szerkesztő, biztos azok járnak a film részlegbe cikkeket olvasni, akik nem néznek filmet. Teljesen logikus

    Nem, az ilyen gyökerek, is mint Te, aki meg csak azért jár ide, hogy minden cikk után beszóljon a szerkesztőnek. köcsög
  • Justil
    #18
    Ez a Top5 lista megamuhalol.
  • Vergil 20
    #17
    Az Edge of Darkness szerintem is egész jó film volt, a régi sorozatot sajnos nem ismerem, viszont örültem hogy Riggs őrmestert újra akció filmben láthattam :D.
    A Shutter Island meg piszok jó volt annak ellenére hogy a story szerintem egy az egyben Memento.
  • bippo
    #16
    Dettó, nekem is ez a kettő, ami topos, Egek ura is benne lenne az 5ösben. Sötétség határán bár tetszett, azért a legjobb 5be nem kerülne be, de a rosszak közé sem sorolnám.
  • XymeAVF
    #15
    Számomra a Viharsziget és Éli könyve tetszettek a legjobban eddig. A Sötétség határán nekem speciel tetszett, én a jó listára raktam volna.
  • NiGhTM4R3
    #14
    A Titánok Harca egy látványfilm volt mitológiai körítéssel, nem is akart több lenni ennél.
    De bizonyára vannak ostoba emberek akik Oscar-díjas alakítást, furfangos fejtörőket, asztalcsapkodós poénokat vártak - ők bizonyára tényleg csalódtak.
  • Bhalage
    #13
    zoldzonat lattam, sztem nagyon is jo volt
  • Vergil 20
    #12
    Szerintem a Green Zone bőven emészthető film volt, én pozitívan csalódtam benne.A TS3-at meg nem láttam még.Egyébként lefogadom, hogy egyik filmért sem fizetted ki a mozijegy árát.
    Szerintem az Iron Man 2 vagy az A-Team is belefért volna a legjobbak közé.
  • Etinger
    #11
    Látom mostanság az a menő ha ok nélkül szidunk egy cikket...

    Amúgy a Szex és NY 2 -t hiányolom... A lehet ennél még lejjebb?? Szavazásból :)
  • Etinger
    #10
    Hát jó szar ízlésed lehet, már nem azért :)
  • guti73
    #9
    Toy story 3, és zöld zóna mint jó film??????? Úristen ide süllyedtünk????
    Szeretem az "ipari-hulladék" kultúrmocskot, de ez a két film ki verte nálam a biztosítékot!
  • maxy182
    #8
    Nem értem miért kell a szerkesztőt basztatni állandóan... Humoros akart lenni, ezért tette bele... Arról nem ő tehet, hogy van olyan balfasz, aki arra szavaz... Ez nem a szerkesztőt minősíti, hanem az olvasók 4%-át...
  • Wolfman017
    #7
    "Nem nézek filmeket. (4%)"
    Ezt mi a fasznak is kellett betenni a szavazásba? Hogy valaki csak azért is rászavazzon? Gratulálok kedves szerkesztő, biztos azok járnak a film részlegbe cikkeket olvasni, akik nem néznek filmet. Teljesen logikus
  • falselight
    #6
    pedig ez így van, a felétől én is szemüveg nélkül néztem, a különbség minimális volt.
  • Chris05
    #5
    Nem szar, hanem egy ipari hulladék. Semmitmondó rövid, de így is hosszú film, ahol csávókám végigver mindenkit és győz az igazság. Tipikus amerikai unalomfilm.
  • Hoz_Hun
    #4
    Nem. Azért került oda a film ahova, mert tényleg egy szar film. Sam "semmitmondó" Worthington főszereplése külön dobott a filmen.... lefelé. A mű 3D csak tovább taszította Titáni mélységekbe.