21
  • vg
    #21
    Jön a film (The Social Network, David Fincher rendezésében), kell a vírusmarketing...
  • Balintos
    #20
    Szerintem az USA inkább az a hely, ahol bármiért nyerhetsz kártérítési pert a multikkal szemben, de a tulajdonrészüket megszerezni? Nem hiszem.
    Jobban járt volna, hogyha azzal perel, hogy az ükapja a hiányos facebook használati útmutató miatt halt meg.
  • Laurion
    #19
    Túl sok ponyvát olvasol, barátom. Nem baj az így nyáron, én is olvasom őket, de én legalább nem onnan merítem a műveltségem...

    "Bedrogozva szakadékba"...
  • Komolytalan
    #18
    Nem, usákföld az a hely, ahol nemzetbiztonsági kockázatot jelentő cég nem lehet csak megbízható orrhosszúságú egyéneké. Vagyis felajánlanak az illetőnek egy csinos összeget (1-200ezer usd), B opcióként meg hogy bedrogozva behajt egy szakadékba.
  • Justil
    #17
    Hát az utánad író kb rávilágított a lényegre. Nehogymár ne legyen elég ennyi lóvé.
  • bakagaijin
    #16
    Hát, van egy aláírt szerződése. Az a kérdés, hogy ez a szerződés hamis vagy sem, és hogy miket írtak bele. (Szóban is megállapodhattak erről-arról, az is jogerős, csak épp nem bizonyítható ha mást-mást állítanak.)
  • Zolthen
    #15
    5,5 milliárd dollárnál sz@rnék bele, felfelé vagy lefelé szálló ágon van a cég :D
  • mad mind
    #14
    De hülye. Miért is várt a perrel? Egy cégen a felszálló ágban sokkal többet lehet keresni, mint most amikor a topon van. Innen csak lefele megy a cég, pláne, ha most erőszakkal megszerzi.
  • Justil
    #13
    Az a kemény az egészben, hogy a csávó nem hülye. Gondolom az elején magasból leszarta az egészet, de amikor látta, hogy kezd beindulni a dolog, nem volt hülye, és várt cirka 5 évet, majd csak most, amikor már nem párszázezer zöldhasúról van szó, csak most találta ki, hogy márpedig szeretne igényt tartani a 84%-ára.
    Amúgy meg Laurionnak igaza van, meg Jaceknek is. Az USA pontosan az a hely, ahol - ha ténylegesen vannak jogerős papírjai a krapeknak - még sikerre is viheti a dolgot. Az lenne csak a csúnya nagy szopás ennek a Zuckenbergnek. Jó mélyre nyelné...
  • Tetsuo
    #12
    De nem igy.
  • item
    #11
    Na most kerültél bele az echelon rendszer feketelistájába. Nemsokára kopognak az ajtódon a csúnya CIA-s bácsik,akiket csak úgy hívnak Mr.Lynch.... Merényletetre felbújtó alak vagy,és má visznek is egy titkos bázisra.
  • Laurion
    #10
    :)
  • Praetor
    #9
    Ez esetben nem lenne senki, aki meg tudná védeni a villamosszéktől az(oka)t, aki(k) ez elkövetné(k)...
  • dzsagon
    #8
    Egyetlen éjszaka alatt agyon kéne lőni az USA-ban az összes ügyvédet.
  • miszterjoe
    #7
    Miután látta, hogy egy sikeres vállalkozásból sikerült kimaradnia (ergo nem kap belőle semmi lóvét), egyből elkezdett pattogni. Az pedig, hogy őt is perlik, meg egyszerűen szánalmas.
  • Laurion
    #6
    Te nagyon buta vagy. Amerika pont az a hely, ahol elég híres ítéletek szoktak születni a multikkal szemben a kisember javára. (És aztán még közepesen giccses filmeket is csinálnak belőlük.)
  • ZeGa
    #5
    Ha a facebook érzi, hogy van valami igazsága a csávónak akkor majd szépen felkínál neki egy kisebb összeget és akkor ez az úriember be fog menni a bíróságra és szépen azt fogja mondani, hogy, bocs, de én még sem emelnék vádat.
  • JL666
    #4
    kérdés mije van a palinak, mennyire nyer7ő az ügy
  • Jacek
    #3
    De az is vagod ugye hogy siman dolgoznak sikerdijra az ugyvedek:D:D:D szerinted 10/20%-ert milyen ugyvedi iroda vallalja:D
  • Komolytalan
    #2
    Szerinted kinek van több pénze ügyvédekre? Szerinted ki nyer? Elég egyértelmű, hogy ha a fazon közjegyző előtt hitelesített szerződésre hivatkozna, akkor is előbb változtatnának törvényt az usákok, minthogy a rupótlan kis senkinek adjanak igazat egy multicég tulajával szemben.
  • Spy32
    #1
    Na szép. Kíváncsi leszek a végére :)