35
RBM2 Huawei andriod
  • bizsu5122
    #35
    Sziasztok.Van egy rbm2-em.Az a bajom hogy a kijelző bal oldala müködik,a jobb oldala nem müködik.EZ mitől lehet,és mennyibe kerülne a javítása??
    Ha bal oldalról húzok valamit jobb oldalra,azt érzékeli.De jobb oldalon lévő ikonokra rányomva nem érzékel semmit!
    Köszönöm a segítségeteket!!!
  • spakly
    #34
    Sajna nem lehet nekem sem sikerült ,pedig sokat probáltam.
  • Koviper
    #33
    na kérem, megvan a megoldás. Az RBM2 hardvere (cpu és ilyenekre gondolok) teljesen megegyezik a HTC Hero-val. Mint tudjuk, a htc-n sem fut az angry birds a másfajta processzor miatt. létezik egy megpiszkált angry birds, ami mind a Hero-n, mind az RBM-2-n megy. nem akadásmentes, de teljesen játszható. link: http://www.multiupload.com/EIGUCL7XOT
  • Koviper
    #32
    hát akkor így jártam :( csak nem értem, ránézésre azért egy nfs shiftnek talán több az igénye mint egy angry birdsnek. rbm2 előtt volt egy vodafone 845-öm, azon ment az angry birds. rejtély...
  • karajjj
    #31
    valószínűleg nincs akkora igénye, mint más játékoknak
  • Koviper
    #30
    de akkor az nfs miért megy rajta? ahhoz nem gyenge?
  • karajjj
    #29
    mondjuk gyenge hozzá a telefon processzora
  • Koviper
    #28
    üdv mindenkinek! hatalmas problémám van: nem megy az Angry Birds :) a telefonon a 3d-s játékok, pl Red Bull X-fighters, Asphalt, Need for speed nagyon szépen futnak. Az angry birds viszont szaggat, játszhatatlan. Mitől lehet??? előre is köszi a segítséget :)
  • karajjj
    #27
    mert mi a probléma vele?
  • Nicole25
    #26
    esetleg van arról info,h másik hátlapot lehet-e hozzá venni????????
  • Nicole25
    #25
    köszike!!!!!!!!!!!!! ezer köszi!!!!!!!!!! szerintem így menni fog :-))))))))))) szép napot!!!!!!!
  • karajjj
    #24
    ezzel?
  • Nicole25
    #23
    de csak van vmi módja....a red bull oldalán van használati utm.,de ott sem írják
  • karajjj
    #22
    androidon nem egyszerű
  • Nicole25
    #21
    nagyon kafa kis készülék,de 1 hibája van.vagy én vok nagyon gyagya vagy tényleg nem lehet üzenet jelzésnek mp3-at berakni.vagy tévedek? valaki!!
  • karajjj
    #20
    fém háza van, vagy csak fényesre fújt műanyag?
  • Permissive
    #19
    fájlkezelő-megnyitod azt a zenét amit szeretnél csengőhangnak-menűgomb-beállít mint csengőhang- és kész is
  • asd6
    #18
    valaki tudja h hogy lehet saját zenét betenni csengőhangnak???
  • kondoros8
    #17
    Ezt a készüléket amúgy viccnek szánták? Huawei Pulse átfestve Red Bull színekbe... :D Hát ez valami undorító! :D
  • Permissive
    #16
    gps minimális adatforgalmat visz ( ha erre gondoltál ), böngészés után kilép a netből, bár ez is beállítás függő + attól függ milyen alkalmazásokat tettél rá a marketből.
  • barcames
    #15
    még 1 kérdésem lenne a gps az ingyenes benne? és ha a böngészőt bezárom akkor kilép automatikusan a netből?
  • Permissive
    #14
    avit nem játszik le, de 3gp-ét és mp4-et igen
  • barcames
    #13
    filmet lehet rajta nézni pl.avi???
  • Landor
    #12
  • HKS
    #11
    akkor ne hívják telefonnak de akkor se értem miért fizessek érte 100ezret/ket :D
  • pxxl
    #10
    mit szívtál aggyá' nekem is
  • arty
    #9
    amig nem csak konzumidioták léteznek, minddig lesz alternativa (hálistennek)
  • ViniSoundz
    #8
    Ez már régen volt. Szerintem a megnevezés rossz. Nekem nem telefonom van, hanem multimédia központom :)
  • HKS
    #7
    nem kell fos alma :D én meg egyébként sem használom ki akármit is tud mégha kávét főz akkor se érdekelne egy telefon arra való hogy telefonáljon az ember és kész
  • FSpofon
    #6
    csak az iphone
    kár mást gyártani
  • ViniSoundz
    #5
    hát igen idióta neve van. androidos ez?

    nem cserélném el semmire se a sony vivaz-om, a következő telóm tuti iphone lesz, más nem is jöhet szóba.
  • SigS
    #4
    biztos rengetegen akarnak ilyet venni most
  • Permissive
    #3
    csak leírtam néhány hiányosságot, ha esetleg vásárlás előtt valakinek ez fontos lenne.:)
  • Ic3 m4n
    #2
    Várj. Most meg vagy elégedve vele és még is szidod? Hogy is van ez? :D
  • Permissive
    #1
    hali.
    párnapja vettem egy rbm2-es telefont ( pannon-ill. telenor ), és roppantúl meg vagyok elégedve vele. igénytelen, könnyű áttekinthető menüje van, zenehallgatásra is ideális ( bár sajna ebben sincs hangszínt szabályzó ), de az is igaz hogy a gyári vezetékes headset-ről lefelejtették a hangerő és a hívásfogadó gombokat. egyéb hiányossága még a fényérzékelő szenzor, ill. a elfért volna bele egy led ami a nem fogadott hívásokat vagy éppen az aksi állapotát jelezné. viszont ami jó, az az hogy van külön hívásgomb ( ok ) rajta.
    várok egyéb tapasztalatokat.