23
  • Csakezmaradt
    #23
    Szerintem meg az eredeti történetet nem kellett volna elcseszni ilyenekkel, hogy a kisbalfaszcsávóka összejön a hűbazmegdejócsajállafarkamnőcivel... Ráadásul olyanok nevezik magukat fanoknak, akik csak az új TF filmeket látták. Pedig van ám élet a film előtt is bőven.
    A twi... szarlight meg egy fos...
  • Szolnokboy1
    #22
    most mi bajod van? mit nem értesz az aggályomon? a kritikák is hasonlóképpen vélekednek, nemcsak a "trollok."
  • Loverman
    #21
    Mivel az átlag kommentelő troll évente egy filmet nem titulál "fostos szarnak" ezért azt sem hiszem hogy az ő (azaz ti?) véleményük lenne a döntő
  • FoodLFG
    #20

    Bár már az egyben is voltak ilyenek. Gondoljunk csak a szuper titkos ügynök karakterére, akit levetkőztettek. Annál a résznél már fogtam a fejem.
    Persze fiatalabbaknak még bejöhet, nekem már nem.
  • bmw
    #19
    Nekem a 2. jobban bejott.:) Az elso nekem kicsit uncsi volt, de ez csak az En velemenyem.:)
  • Mister
    #18
    Naja, az ikreket én is egyazegybe' kihagytam volna.
  • Pesta76
    #17
    Van benne valami. Remélem a 3. rész hozza majd az első színvonalát bár a 2. rész látványvilágban szerintem felülmúlta az elsőt.
  • Szolnokboy1
    #16
    én speciel nem pakoltam volna tele idétlen, oda nem illő, gyermeteg, infantilis retardált karakterekkel és poénokkal a filmet, és addig írattam volna a forgatókönyvet újra, amíg egy elégséges szintű, millió logikai hibától mentes történet születik.
  • immovable
    #15
    A vonalat inkább a film "komolyságára" értem. Első fasza ütős kis film volt, kerek történettel, frankó látványvilággal, a szokásom amcsi klisékkel, míg a 2. rész egy lila vattacukor csilli-villi moslékkal. :D
  • Mister
    #14
    Értem én, hogy gagyi volt az első kettő, meg fos-szar, de kérdem én a sok ultrafikázó, ők miben csinálták volna máshogy?
  • cdr74
    #13
    "Az új bábfilmben megcsodálhatjuk a 2. részbeni robotmenny után az olvadt acélban fortyogó, áramnélküli robotpoklot is."
  • CooperD
    #12
    Vajon nagyobb baromság lesz, mint a 2. rész? Van egy tippem: igen!
    "ha szar film lenne, nem folytatnák" Hát ez tényleg röhejes egy megállapítás volt! :D:D:D:D
  • Pesta76
    #11
    Azért volt köze egymáshoz a két résznek.
  • Wolfman017
    #10
    Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy MEKKORA HÜLYE VAGY! :D GG NOOB KKTHXBAI BBQ ZOMFG OLOLOLROFLMAO
  • immovable
    #9
    Háát, ha az első rész "vonalán" ment volna tovább a második rész, akkor még érdekelne is a 3. rész, de így. :(
  • NovaTerra
    #8
    Neked fogalmi zavaraid vannak. "gg"? good game? miről beszélsz? "noob"? Miben vagyok új, kezdő?

    "Ha sz.r film lenne nem folytatnák" Zseniális megállapítás. Gyanítom te vagy a típikus amerikai stúdió célközönsége. Örülhestz, sok "jó" filmet készítenek számodra.
  • smaszi
    #7
    Ott a pont...
  • Szolnokboy1
    #6
    "Ha sz.r film lenne nem folytatnák noob. Ennyi."

    EPICFAIL! :D Tetszik a meggyőződés, amivel mondtad. :) Semmi köze a film minőségének ahhoz, hogy készül-e folytatás hozzá. A bevételeknek annál inkább.
  • 1Obi1
    #5
    Jah, gondoljon csak az olyan remekművekre mint a Twilight filmek, folytatták volna azt ha nem lett volna kikúrtjó film?
  • bladesoft
    #4
    Gratulálok valszeg te tuti egy sznób kis 12 éves lehetsz.... gg
    Ha sz.r film lenne nem folytatnák noob.
    Ennyi.
  • Szolnokboy1
    #3
    az az impala azért odab*sz.
  • NovaTerra
    #2
    Biztos! 12 év alatt kötelező. Persze ott is szigorúan csak kommersz fogyasztóknak.
  • Narxis
    #1
    Nagyon jó film lesz!