123
  • rjudit
    #1
    Hajrá Nimród!:)
  • ntom
    #3
    Csak 40 millából forgatták? Azt hittem, ennél brody + laurence fishburne gázsija is több...
  • Wolfman017
    #5
    Letöltöm 1080p-ben
  • winnie
    #6
    brody és fishburne kaptak 1-2 milliót a filmért felső hangon. ők még a b-listától is messze vannak, örülnek ha mozifilmben szerepelnek, nem mennek egyenesen dvd-re.
  • scagnetti
    #7
    Én tegnap néztem meg moziban. (mielött valaki megorrolna, nem magyar honban néztem.)
    Nem volt rossz, de sokkal jobb is lehetett volna. És itt most ( ahogyan az Armored esetében is) megint nem Antal Nimród rendezésével volt a gond, hanem a nagyon egyszerű A/2-es forgatókönyvön.
    Nagyon kidolgozatlanok és jellegtelenek a karakterek. Sajnos senkiért nem tudtam izgulni, hogy életben maradjon.
    Amit még hiányoltam benne az az akció! Igen, abból sajnos nincs olyan sok, mint amit a trailer ígért, de ami van, az rendben van.
    Vannak benne újítások, és 1-2 nagyon jó ötlet, de sajnos azok sincsenek kihasználva.
    SPOILER:
    Gondolok itt pl. a repkedő Predire aminek a hátára egy jetpack volt erősítve. Na ebből jöhetett volna több!
    Mindent egybevetve sajnos csak kicsit jobb mint az átlagos akciófilmek. Na persze az AVP-ket simán legyűri, de még bőven lehetne rajra simitgani.
    Nekem 10/6.5
  • endrev
    #8
    Hajrá Nimród! Készítjük a csipszet 19-ére! :)))
  • endrev
    #9
    Akkor is ha addigra megromlik!
  • vg
    #10
    Ugyan már, ez siker? Vicc. Jövő héten már a top20-ban sem lesz benne, két hét múlva meg jön a orosz dvdrip. A magyar forgalmazó fejesét pedig ki kell rúgni.
  • Molnibalage
    #11
    Mi baja a szerzőnek az első AVP-vel? Én csak azt láttam, de nem volt túl rossz.
  • Skynet
    #12
    Röviden: Sem az alienek sem a predatorok nem hozzák benne a régi filmek szintjét,nincs semmi para,semmi horror hangulat (holott az alien filmek régen kemény Sci-fi horronak számítottak), olyan szinten hogy még egy szaros 18as karikát sem kapott...
  • berserk87
    #13
    az...egy...szemét volt, és most nagyon finoman fogalmaztam. Hihetetlenül nagy csalódás volt nekem. Idegesítő, béna, szánalmas film, de az avp 2 se sokkal jobb.

    Nagyon jó előjel ez a 7,5-ös imdb-s helyezés ezért ezt meg kell néznem.
  • Silenzio
    #14
    Danny Trejo és Laurence Fishbourne azért nem kis nevek, viszont Adrian Brody kifejezetten NAGY név. A "sztárok nélkül" óriási hülyeség.
  • asdasdasd
    #15
    Sztárok nélkül?
    Azért Adrian Brodynak csak becsúszott egy Oscar, bár igaz az zsidós film volt, kötelező díjazással.
  • bertino
    #16
    en megveszem BR-en.
  • IMYke2.0.0.0
    #17
    Bekerül a Quadrology mellé - kérdés, hogy gondoljak a jövőre és azonnal Blu-Ray legyen, vagy vegyek csak DVD-t... komoly dilemma... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    Azért eléggé szánalmas a kérdőív eredmény...
    A második helyezettre gondolok. Sokat elárul a filmrajongókról...


  • Ferrer
    #19
    Mármint hogy nem vesznek mozijegyet vagy hogy DVD ripet töltenek le? Én is inkább a BD ripre voksolnék, ha lenne.
  • IMYke2.0.0.0
    #20
    DVD-ripes dolog...
    Hát Te is fiam Brutus?
    Magyar fiunk nyugati művét le-WRZ-olni, ráadásul egy egykoron remek akciófilm újragondolását?
    Az "olcsóbban majd megveszem" hozzáállás még hagyján.
  • Szartúriusz
    #21
    Imikém.

    Miből gondolod, hogy aki a warezre szavazott, az egyébként megvenné a filmet vagy elmenne moziba?
  • bippo
    #22
    Szerintem itt most nem az a lényeg, hogy konkrétan dvdrip vagy brrip.
    Ez kb. ugyanolyan gyűjtőnév, mint hogy a dvd-re is sokan még azt mondják, hogy cd lemez. Pedig bele lehet kötni, hogy az bizony dvd.
  • scagnetti
    #23
    Én az ilyen hsz-eken már meg sem lepődök.
    Jól tükrözi a magyar felfogást.
  • Szartúriusz
    #24
    Én meg a közhelyen szoktam röhögni.

    Mi köze a nemzetiségnek ahhoz, ha nincs pénz és az ember nem akar zsákbamacskát venni?

    A legtöbb filmbemutató aljas hazugság és csak a pénz szaga érződik rajta.
    Miért kellene megvenni x ezer forintért egy zsák fost?
  • gabeone
    #25
    Na ez is a nagy baj ezzel a hollywooddal. Miért is kap valaki egy film főszerepéért pl. 100 millió dollárt?
  • Loverman
    #26
    te nem az vagy? :D

    touché...
  • Loverman
    #27
    mondanál erre egy példát? 10-20 milliókat kapnak (az se kevés, tudom), de nem 100-at.
  • Szartúriusz
    #28
    @ Loverman

    Kikérem magamnak, én már összeálltam.
  • scagnetti
    #29
    A baj ott kezdődik, hogy a legtöbb magyar ember sajnos lusta még ahhoz is, hogy felemelje a seggét és elmenjen a moziba. Sok ember megtehetné (anyagilag), de mégis inkább otthon marad a négy fal között, mint egy droid, és megnézi egy kézi kamerával felvett "dvdrip"-nek közel sem nevezhető valamit. Hát még szép hogy nem tetszik a Józsikának, ha oroszul beszélnek benne, főleg ilyen borzalmas képminőség mellet.
    Ez a gond kedves Szartúriusz!
    Gondolkozz el rajta!
  • FoodLFG
    #30
    Haha már van "Letöltöm a DVDRip-et" opció. :D
    Riszpekt Viki!
  • Szartúriusz
    #31
    @ scagnetti

    Ezek szerint te egy igényes, az átlag feletti magyar vagy.

    A DVD rippeket főként a fiatalabb korosztály tölti, akinek tényleg nincs pénze havi 3-4 premierfilmre. Még a mozira sem.
    Az tény, hogy a p2p társadalom el van kapatva, de sok mindenben igazuk van.

    Azt kellene felfogni, hazudozással ezeket az embereket már nem tudják fogyasztásra késztetni.
    Ez a technológia elég kiforrott ahhoz, hogy nagy tömegeket lásson el "kulturális" mondanivalókkal. Talán ha reális áron fizetőssé tennék a torrentet és limitálnák a letölthető mennyiséget, példa:

    3000 huf 15 letölthető film nézhető felbontással, viszonylag alacsony audio és video bitrátákkal, rendezői verzió kizárva. DVD Blu-Ray kizárva.

    Aki ezek kalózkodik, azt teljes erkölcsi nyugalommal seggbe lehet kúrni.

    Viszont így mindenki tudhatná, hogy mire adja ki a pénzét.
  • willcox
    #32
    Ez nagyon gagyi film.
  • Zoliz
    #33
    Majd elaludtam rajta... próbáltam félni, de nem ment sehogyse :(
    Azért jó próbálkozás, csak satnya. Majd máskor.. jobb lesz.
    Egyedül a zene emlékeztetett a hajdani világsikerre, más nem. Sajnos.
  • willcox
    #34
    Nem csodálom, mert unalmas, és ráadásul nagyon buta film. Ennél még az AVP2 is jobb, pedig az kifejezetten gyenge.
  • vg
    #35
    "A baj ott kezdődik, hogy a legtöbb magyar ember sajnos lusta még ahhoz is, hogy felemelje a seggét és elmenjen a moziba."

    Hülyeség. Egyrészt amikor hónapokat csúszik a film egy ostoba marketinges miatt a szupergyors net korszakában... másrészt az emberek igenis átverve érzik magukat amikor több hónapos mozifilmre kellene pénzt kiadni, amikor már van letölthető verzió is, ami ugye nem bűncselekmény vagy ilyesmi. Tudod, spórolás meg ilyesmi. Amúgy meg buta vagy, mert a r5dvd-n bár van orosz hangsáv, a rip-et angolul nyomják ki.
  • Barakukk
    #36
    "fiatalabb korosztály tölti, akinek tényleg nincs pénze havi 3-4 premierfilmre."
    De havi 3-4 istenes berúgás diszkóbelépővel sosem okoz gondot, ugye? :)
    Nem is arról van szó, hogy letölti-e vagy sem, hanem, hogy a rendező és az operatőr is magyar származású, akik egy olyan filmmel jelentkeztek, ami igen csak hiánycikk manapság. A Predator az egyik legkultikusabb szörny a filmtörténelemben. Ráadásul a visszajelzések is elég jók, ami a horror műfajánál igen csak ritkaságnak számít. Még így is lehet zsákbamacska, de azt hiszem megszavazhatunk neki egy kis bizalmat, ha másért nem a magyar vonatkozás miatt.
  • Barakukk
    #37
    A moziba járás régen még közösségi rendezvényként is működött. Én többedmagammal most sem kizárólag azért megyek moziba, mert meggyőződésem, hogy jó filmet fogok látni, legfeljebb kibeszéljük utána rögtön, hogy milyen gyenge volt, ha nem tetszett.
  • willcox
    #38
    Az engem nem hat meg, hogy magyar rendező műve. Bóvliwoodos a film, nem magyar.
    Nekem egyébként a Kontroll sem tetszett, meg az Armored sem. A Vacancy is csak egyszer nézhető film volt, bár az előbb említett két filmet magasan veri.
  • smaszi
    #39
    "...és megnézi egy kézi kamerával felvett "dvdrip"-nek közel sem nevezhető valamit."

    Akkor én most a "ritka kivétel" lennék? Régebben (úgy '99), még elképzelhető volt, hogy megnézzek egy-egy filmet (semmiképp nem látvány filmet), ebben a verzióban, mivel a megjelenése után is csak hosszú idő múltán lett elérhető jó minőségben. De ma már, mikor a megjelenést követő (még talán ez is túlzás) 3. hónapban elérhető BD, de minimum DVD-ripben. Hát erősen kell h. érdekeljen a film, h. erre vetemedjek. Moziban meg eléggé kiábrándító lehet egy két folyamatosan röhögő ökör társaságában, akik mindig vannak...
  • Balintos
    #40
    Ezen a képen Brody úgy néz ki mint Bear Gryllis 2-3 hét éhezés után
  • Gauge
    #41
    A baj ott kezdődik, hogy így elcsúsztatták a premiert. Meg akarnám nézni, de valami hozzá nem értő úgy döntött, hogy nem akkor kellene, amikor én akarom. Márpedig én akkor fogom...
  • Barakukk
    #42
    Éveket vártunk erre a filmre, most már csak kibírjuk azt a másfél hónapot.