18
  • Komolytalan
    #18
    Te tudod jól.
  • Komolytalan
    #17
    Flashben olyan 3D támogatás van, hogy pl a Z-buffert neked kell kezelned. Szóval nem "csak" az a baj vele, hogy szoftveresen renderel - ami egyébként elég nagy baj - , hanem hogy eleve elég nyomi. Mondjuk a programozása - flash hagyományokhoz híven - elég egyszerű, de ez az egyetlen pozitív dolog ami Flash 3Dvel kapcsolatban eszembe jut.
  • Komolytalan
    #16
    A Shockwave az is Macromedia fejlesztés, de sosem terjedt el igazán. Egyrészt borzasztó macerás volt a telepítése, másrészt a fejlesztő környezete se volt valami egyszerű, így kb senki se telepítette a plugint, és senki se fejlesztett rá.
  • Komolytalan
    #15
    Java applet mond valamit?
  • endrev
    #14
    Nagyon jók a képek! Ti összebeszéltetek?! :D
  • Narxis
    #13
  • mutantleg
    #12
    Én úgy tudtam hogy PC-én még csak a H.264-es videókhoz van hardver render
  • Justil
    #11
  • passatgt
    #10
  • Justil
    #9
    csoda konfig, jah. kár hogy az előző, és az azt megelőző gépemen se szívtam 1 percet se a flash-el.
  • Penge4
    #8
    Már van hozzá hardveres támogatás. Csak high-end videokártyákkal veheted igénybe és annyival jobb, hogy nem csak a CPU-t pörgeti, hanem a GPU-t is.

    Persze ha szerencséd van és olyan csoda konfigod van, mint Justil-nek, akinek soha semmi baja a Flash-sel, akkor örülhetsz, sőt vásárold fel az egész készletet, amíg még gyártják, mert lehet, hogy később a sokkal erősebb Core i7 vason ugyanúgy szívni fogsz vele, mint a többiek...
  • mutantleg
    #7
    Én már nem értek semmit, a Flash-be eddig is volt 3D csak azzal a kis szépséghibával hogy szoftveres render. Az lenne a nagy durranás hogy lenne ezentúl hardveres támogatás hozzá?
  • Dol Cse Vita
    #6
    jöhet a sok flashszapuló idiota

    "...a PC-k 99 százalékán megtalálható a lejátszó valamelyik korábbi változata..."
  • Justil
    #5
    nem
  • GG
    #4
    Bocsánat de a 3Ds Flash az nem a Shockwave?!?
  • Justil
    #3
    flame on
  • T0nk
    #2
    +1

    A flash csak azért tudott elterjedni, mert éppen akkor nem volt más a piacon.
  • Penge4
    #1
    Nemár! Már így is kettővel több dimenzióban jelen van, mint kellene.