12
  • Quantumleap
    #12
    Ja.
  • Zoliz
    #11
    A Desperado is B trash volt, az is Rodriguez film?
  • Mister
    #10
    Imádom Tarantínó és Rodriguez filmjeit, de a Terrorbolygót fél óra után egy "mi ez a fosadék" felkiáltással letöröltem.
  • Quantumleap
    #9
    Mert ez direkt B-nek készült, egyfajta fricskát állítva az ilyesmi filmeknek. (Nint ahogy a Terrorbolygó és a Halálbiztos is.) Látni kell a különbséget.
  • Hoz_Hun
    #8
    Király kis film lesz. Mondjuk ez a trailer elég nulla, az előző, meg a "mű trailer" azért ütősebb volt.
    Remélem ezuttal Michelle Rodriguez is életben marad.
  • bmw
    #7
    Szerintem eleg B.-s szaga van, de lehet csak szamomra.
  • Wittgen
    #6
    Nekem a Grindhouse filmek is bejöttek nagyon, remélem ez is legalább hozza azt a színvonalat. Én biztosan megnézem moziban. Jó kis oldszkúl akcióorgia bosszúval fűszerezve :)
  • Quantumleap
    #5
    Szerintem Rodriguez direkt a poén kedvéért válogatott egybe össze nem illő színészeket (De Niro, Steven Seagal, Don Johnson, Michelle Rodriguez stb.).
  • gothmog
    #4
    Hát nemtom, az áltrailer még teljesen jó hülyeség volt, agyatlan akció robbanásokkal, Trejoval meg darabolással, de ez az új egy kicsit olyan, mintha elkomolykodták volna a filmet. És szerintem Jessica se illik bele.
  • Quantumleap
    #3
    Volt valami ilyesmi pályázat, és a Hobo With a Shotgun nyerte meg.
  • NEXUS6
    #2
    Az "eredeti" tréler azért ütősebb volt.

    Amúgy nagyon várom, a Terrorbolygó nagyon kircsi volt. A Tarrantino alkotás viszont iszonyat gyengére sikerült.

    Ez az áltréleres dolog viszont jó ötlet lehetne, bedobnak 20 ilyen trélert a jutubra és amelyik a legnézettebb azt tényleg leforgatják.
  • Quantumleap
    #1
    "Egy gyenge szereplés ugyanis a hasonló alkotásokat jó időre ismét a tékák alsó polcaira száműzheti."

    Ebbe a fogalmazásba kicsit belekötnék. Ezekben az alkotásokban, mint a Grindhouse-filmek, és a Machete, meg a Hobo With A Shotgun direkt poénra veszik a figurát, egyes dolgokat szándékosan lebutítanak. Ellentétben azokkal a trash-filmekkel, amikben teljesen komolyan gondolnak mindent, és méltó helyük van a tékák alsó polcain.