26
  • bippo
    #26
    Úgy látszik, mindenhol ez megy. Ha nem úgy gondolkodsz, mint mi, repülsz.

    Amúgy egyre jobban látszik, hogy a magánélet mennyire háttérbe szorul a netes világban. Már a twitteren sem mindegy, mit írsz, a karriered múlhat rajta.
  • Tetsuo
    #25
    Az arabok is szemitak, igy a zsidok is antiszemitak..
  • Merces
    #24
    ...tudod te kik azok a szemiták_? meg az Anti
  • morden
    #23
    Mi lenne ha, így nyáron kiemnnél a szobából emberek közé, esetleg egy külföldi út is beleférne, akár valamelyik arab országba és látnád hogy hozzád hasonló emberek élnek ott is...
  • Etinger
    #22
    Látod, ebből is lejön az, hogy tudatlan vagy :) Buta amerikai filmek alapján általánosítasz. Kicsit többet olvasgass.
  • vasziszdasz
    #21
    Ne aggódj, majd a te kezedet is levágják mert a netezés is iszlámellenes. ^^
  • vasziszdasz
    #20
    Anyád a hülye.
  • Penge4
    #19
    Nézz be jól az ágyad alá és a szekrénybe, nehogy ott bujkáljon egy turbános terrorista. És a postást is csak gázálarcban fogadd, mert lehet, hogy anthraxot hozott. Elképzelem, ahogy rettegve mész ki mindennap az utcára, nehogy RPG-vel seggbelőjön egy.
  • Etinger
    #18
    Hülye vagy mint a segg.
  • Amergin
    #17
    Gondolat- és vélemény nyilvánítási, lelkiismereti, valamint szólásszabadság cionista módra. Így néz ki.
  • vasziszdasz
    #16
    Most megtanulja a geci arab hogy nem kell terroristákat éltetni. Így járt.
  • Adenoma
    #15
    ezt szeretem az idióta izraelitákban! bárki aki arab, rühellik, bármi ami arabbal kapcsolatos rühellik. akkor ki az antiszemita? én.
  • Tetsuo
    #14
    A mukinak semmi koze terroristakhoz..
  • Zombee
    #13
    A cikk röviden taglalja Fadlallah tevékenységét, amiben én csak azt látom, hogy elítélte mind az iszlám erőszakot, mind az amerikait. Gondolom, ez utóbbi a bibi. Terrorista vagyok, én is elítélem mindkettőt.
    Szó sem esik arról, hogy köze lenne bármiféle erőszakos cselekményhez. A síita egy ága az iszlámnak, a Hezbollah pedig egy félkatonai szervezet, ami akkor alakult védelmi céllal, amikor Libanonba betört az egyik megnevezni nem kívánt szomszédos állam hadserege.
  • Garrett27
    #12
    De legalább nem trágár
  • DontKillMe
    #11
    Ezt hívják szólásszabadságnak a demokrácia naaagy hazájában..:DDD.
  • nlght
    #10
    20 évig dolgozott a CNN-nek, biztos sok mindenre rálátása volt.
    "nem tartom kizártnak, hogy már többször is megszeghette a CNN belső (írott/íratlan) szabályzatát"
    Ez elég szar duma...
  • nlght
    #9
    Ne akard már bemesélni nekem, hogy a CNN nem az USA szócsöve! Ugyanolyan mint a Fidesznek a HírTV, szóval közvetve a Fehér Ház tette lapátra.
  • Garrett27
    #8
    Szegény Octavia... bár szerintem nem ez volt a valódi indok, amiért kirúgták, legalábbis ez inkább amolyan utolsó csepp lehetett a számára, nem tartom kizártnak, hogy már többször is megszeghette a CNN belső (írott/íratlan) szabályzatát.
  • hodobaj
    #7
    A n@c*-t miért kell így írni tudtommal nazi szó németül nemzetet jelent.
  • tntmax
    #6
    Szánalmas.
  • Palinko
    #5
    a cégek nem demokratikus intézmények, és nem az állampolgárságtól fosztották meg, nem amarika rúgta ki. de látom számodra lényegtelen.
  • nlght
    #4
    Ámeríká a világ legdemokratikusabb országa, a szólásszabadság zászlóshajója. A nagy szart! Gratulálok nekik sikerült, bebizonyítaniuk az ellenkezőjét. Hogy mit ír a twiterre az magánügy, kivéve ha államtitkokat oszt meg másokkal. Amerika nagy léptekkel halad a diktatúra felé...
  • supi007
    #3
    "ők"? Hol a picsában élünk? Az én ellenségeimnek (és a tieidnek is) van arca! Dávid csillag van a zászlójukon! Ha mélyebben belegondoltok, amiért ezt az embert kirúgták, az egy minden tekintetben igazságtalan és bűnös dolog. Nem ő követett el "bűnt", hanem akik eltávolították az állásából.
    (Másfelől a CNN is csak egy cég és ez az alkalmazott nem tartotta be a házirendet.) Ez azonban már a globalizáció problémája: csak egy hely van ahova dolgozni mehetsz vagy megszoksz vagy megszöksz! Jól van ez így vajon? Nehéz ezt néhány sorban kifejteni.
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Nos ez tényleg kemény, de ne feledjük, ennél sokkal kevesebbért is süllyesztőbe kerülnek az emberek odakint. Háború van továbbra is és ilyenkor elég ha csak gondolatban szimpatizálsz valakivel/valakikkel, akik az ő szövetségeseiknek nem tetsző személyek/szervezetek és ott a pont a karriered/életed végén. Éppenhogycsaknem gondolatrendőrség, de jó közel járnak már hozzá.

    Manapság ezt olybá veszik, mintha egy ismert n@c* háborús bűnös (főleg ha valami vezető nagykutya) haláláról emlékeznél meg kultúráltan és nem ítélnéd el nyíltan minden második szavadban, nem köpnéd le a sírját és nem átkoznád az őseit hetedíziglen. Aki az ő ellenségük (vélt, vagy valós okok maitt) az a tiéd is, ha akarod, ha nem, ezt ők döntik el, itt nem lehetsz semleges, még az árnyéka sem vetülhet rád...
  • vttomi
    #1
    az sg-n lehet zsidózni?