16
  • bippo
    #16
    Tartalmas és konstruktív hozzászólás. Köszönjük baro. ..akarom mondani Sliderx
  • Sliderx
    #15
    Focivébe pfejjj. Ezt a baromságot. Ilyen idiótaság miatt halasztani a premiert. Sok barom.
  • fozerl
    #14
    "Az Intercom tájékoztatása szerint a focivébé, illetve annak döntője miatt láthatjuk több mint egy hónappal később a Ragadozókat."
    - Jó duma...
  • skodatuning
    #13
    1.Az IMDb sem szentírás!
    2.Az,hogy te tudod az rávilágíthatott arra, hogy ez a cikk nem neked íródott,hanem olyanoknak akik nem tudták.Mint pl. én!
  • adamant67
    #11
    Winnie-nek:Sorry nem vagyok letöltő, ezt a filmet tutira moziba fogom megnézni.
    De majd figyeld meg hányan nem fogják kivárni a mozis premiert, erre majd az lessz a kritika hogy azért jó hogy csak most vetitettik mert igy is kevés az érdeklödő:-)
  • Rolee83
    #10
    Elmehet a picsába a forgalmazó a hülye kifogásaival! Nagy ívben szarok a focira, én a filmet akarom látni mielőbb!!
  • Skynet
    #9
    Akkora hatalmas nézőközönségre számítanak,nem akarnak elesni attól a bevételtől amit a vb szurkolók mozihelyetti meccsnézése jelentene...:D
    Mekkora pofára esés lesz ez a film....
  • lcee
    #8
    már vagy 3 hónapja (vagy régebben) kinn volt az IMDB-n a magyar premier napja, azóta tudom hogy aug. 19 ez a hír meg újnak tűnik....

    Na mindegy...
  • winnie
    #7
    "És még panaszkodnak a bevétel miatt.P"

    nem panaszkodnak a bevétel miatt. ezt csak a letöltők szokták írni, amikor valami nem tetszik nekik.
  • kissssss
    #6
    foci vb mínusz 1 tolerancia és semmi több :-D
  • adamant67
    #5
    Vb miatt EGY HÓNAP csuszás.Ezt ők sem hiszik el.Vajon miért nem csak egy hetet csúsznak?
    Töketlen egy gárda lehet ott.Vajon a sok letöltő vár majd egy hónapot a filmre?
    És még panaszkodnak a bevétel miatt.Pofám leszakad.:-))))
  • gabeone
    #4
    Nehogy alulfizessék a kreatív igazgatókat és a menedzsereket, még a végén nem találnak ki hasonlóan jó ötleteket a jövőben.
  • bippo
    #3
    Mekkora gagyi indok. A premiernapon, pont a 8órás mozi időpontjában lesz a bronzmeccs. Ez még akár érthető is, ezen az első estén várják a legnagyobb bevételt gondolom. a Vasárnap esti döntő már nem sok vizet zavarna, ezért nem értem én sem az 1 hónap csúszást. Ha a következő héten nem akarják összeereszteni más filmmel,akkor mondják azt, ne a focira fogják az egészet.
  • Szolnokboy1
    #2
    eddig is mérhetetlenül gyűlöltem a focit, most meg aztán főleg!!!! fújj.
  • CaptainRumi
    #1
    pFFFFF. Július 8-a után két meccs lesz: a bronzmeccs és a döntő. Gondolom mindkettő 20:30 kor. A mozik döntő többsége egész nap nyomatja a filmeket, ha 18 éven felülieknek szól még akkor is.

    Nem hiszem, hogy ennek a két napnak a főműsorideje miatt kellene több mint 1 hónap halasztást adni...