21
  • algost
    #21
    Ja, nekem is voltak színházi szerepeim amúgy, csak nekem 9 akkor Gondolom jobb színész is vagyok, tök jó!!!!:):)
  • algost
    #20
    Köszönjük Rudi!!!!

    Máris beljebb vagyunk, Szabó Erika tehát közgazdász, akit kiválasztottak a barátok közt-be (feltehetőleg mert kurvajól nézett ki, meg jól hangsúlyozott) Aztán színházban is alkalmazták ezért, és már színésznő is...csodás...csak éppen azt feljetetted el közben, hogy egy tehetségtelen ember, ami ugye mellékes, miért is számítana, nem lényeg...
  • rudymester
    #19
    Színházi szerepei: (sorrend: szerep és a mű címe)

    Szarka – Apám beájulna
    Lenke – A doktor úr
    Vera – Fiú, leány
    Salemi nép – Istenítélet
    Egri Barbara, táncosnő – Kell egy színház
    Egri Barbara, táncosnő – Második szereposztás
    Lótuszvirág – Teaház az augusztusi holdhoz

    Forrás: wikipedia
  • winnie
    #18
    " és a többi birka elhiszi..."

    magadat is a birkák közé sorolod? valaki azt mondja neked, hogy nem színésznő és máris elhiszed?

    rég rossz, ha valakinek papír kell ahhoz, hogy valamihez értsen. nézz utána, hogy a kedvenc színészednek van-e diplomája.
  • hajnaltores
    #17
    Ebben teljesen egyet kell, hogy értsek veled, sajnos ebben az országban úgy működik ez, hogy valakiről azt mondják, hogy színésznő és a többi birka elhiszi...
  • algost
    #16
    Hát, nem mindenkinél...ahány ember...:)
    Például figyi Azta! Eladja a kenyeret, és mondjuk próbaidős, de a főnöke nem közli vele, hogy nem fog annyit kapni , mint egy eladó, és megérkezik a kártyájára a nettó 58 ezer, csak azért mert nincs papírja arról, hogy kenyeret árul neked Aztakurva! Pl, attól, hogy itt írkálod a véleményed még nem vagy fórumozó, azonban ha évek kitartó munkjával csinálod, és nagyon tanulságos, az emberiség számára is példás hozzászólásokat írsz, akkor híres fórumozó leszel...
    Akkor ezekszerint én is színész vagyok, meg eladó is, biztonsági őr (egyszer álltam egy kapuban és azt mondták figyeljek), ja meg vagyok még: szakács, biológus, filmesztéta, festő, asztalos (sokat barkácsolok), rendszergazda, orvos ( van, hogy el tudom állítani a vérzéseimet)
  • Bith
    #15
    Igazán örömteli hír számomra. Eddig is szerettem rajta legeltetni a szemem. Remélem valami kurva szerepét kapja, jó kihívó szerelésben :P.
  • AZTA
    #14
    Érdekes azonban, hogy egy "boltban" való kenyér eladás, már valakit eladóvá avanzsál...
  • algost
    #13
    Érdekes azonban, hogy egy "sorozatban" való szövegfelmondás, már valakit színésznővé avanzsál...
  • algost
    #12
    "Szabó egyébként valószínűleg egy ideig most lesz utoljára moziban látható"...
    mikor volt először moziban látható???
    Azok akik castingolni szeretnék, nem találják ki, hogy színésznő, hiszen vagy "színésznőként" vesz részt a castingon, vagy amatőrként vesz részt...Nem mindegy, hogy hogyan, hiszen aszerint kapja meg a pénzét...voltam epizódszereplő a barátok közt című csodás sorozatban, és ott automatikusan színészként voltam jegyezve, pedig nem vagyok az...itt a cikkel van probléma...végül is nevezhetjük a cukros-szénsavas-koffeines-vizet Colának, vagy a parlamentben ülő görényeket politikusoknak, ha így egyszerűbb
  • tommygear
    #11
    bekapnám a csecsét
  • ruben07
    #10
    Szabó Erika ohhhh fuck...
  • Alfa Of NS
    #9
    "Ki a franc találta ki, hogy a Szabó Erika színésznő????"

    Azok akik castingolni szeretnék
  • AZTA
    #8
    ennyi erővel a többi se az
  • Mister
    #7
    :D
  • algost
    #6
    Ki a franc találta ki, hogy a Szabó Erika színésznő????
    Még a feltételezést sem értem...Láthatta őt valaki már a jellemétől eltérő igazi karakterszerepben? Nem? Akkor meg? Ok, kezdi a színműt...utána valszeg színésznő lesz...Gondolom az alkotók nem teljesen hülyék, így valószínűleg azt használják ki, hogy "Tildát" ismeri az egész ország...ha meg teljesen hülyék, akkor kap egy "szerepet".
  • brueni
    #5
    hát, ha tartják a trendet, akkor a 3. rész már nézhetetlen lesz...
  • Jacek
    #4
    Képen kiemelték miben tehetséges a leányzó:D
  • xido
    #3
    Na azért ez nem olyan film,ahol hónapokig tartó utómunkák kellenének:)
  • D4nY
    #2
    Premier most december? De ha jól vettem ki még else kezdték forgatni :O Nem lesz ez kicsit összecsapva? :\
  • xido
    #1
    Egyre jobban félek,hogy felhígul a szituációs jelenetekre épülő stílus és valami kínlódósan pörgősre erőltetett valami fog kisülni...