10
  • Quantumleap
    #10
    Vagy sorozatban az Earth:Final Conflict? Persze ott a jószándék csak részleges, igazából más tervek is állnak mögötte.
  • bnfront
    #9
    Könyvbe jó :P Filmbe érdekelne hogy oldják meg, igaz az is meglep hogy még nem csinált belőle senki filmet(egy-az-egyben nem 5let lopósat).
  • WinT
    #8
    Ez a Noah Wyle nekem már örökké Carter doki fog maradni...
  • Prof William
    #7
    Esetleg Arthur C. Clarke -tól a Gyermekkor Vége?

    Az is haverkodós és mégis jó...

  • mopsar
    #6
    Mi lenne abba a pláne hogyha lejönnének a földre, jól összehaverkodnánk velük és boldogan élnénk amíg meg nem halunk? Valahogy nem tudnék ilyen storyból átütő sikerű sorozatot elképzelni:D Az E.T. is egy gyerekfilm volt... olyanból van másik sokmillió is...
  • endrev
    #5
    De miért kell már megint hódító színben feltüntetni földönkívülieket? Spielberg-től ennél többet várnék, igaz az E.T-t és a Harmadik típusú találkozásokat leszámítva eddig azt bizonyította, hogy - ebben a tekintetben - nem lehet.
  • nenad
    #4
    Szerknek> a képek alul össze vannak cserélve és egy hiányzik!
    Köszi.
  • Narxis
    #3
    detto

    mellőzzük a nyálas és giccses jeleneteket
  • Zocsi
    #2
    detto

    Mág régóta várok valami fincsi sci-fi thrillert. Anno volt a Invasion: Earth (ami mondjuk elég softcore, de anno én spec. élveztem a nem szokványos epizódokat), meg erre lehetne még egy kis Battlestar Galactica-s hangulatot húzni a Capricás jelenetekből... és így tovább. Persze Spielberg biztos jót csinál, csak könyörgöm nehogy nyálas/giccses legyen...
  • scagnetti
    #1
    Várom!