21
  • who am I 7
    #21
    Jah, és autós töltővel :D
  • who am I 7
    #20
    Nekem ilyen ideapad bejönne 8 COLLba leszedhető billel meg érintőképernyővel...jah, és win7et kérek rá, minimum 1280as de inkább 1400-as felbontással.köszönöm :D
  • trabiubi
    #19
    iphone-t :D nem nagyon vannak olyan eszközök, amiknek elég nagy a kijelzője, és van bennük 3g modem!
  • Tetsuo
    #18
    Azta!
  • Tetsuo
    #17
    Nekem meg azert nem, mert nem 24 collos a kijelzoje. ;)
  • Piel
    #16
    Azért biztosan van olyan ember akinek szüksége lehet ilyenekre is.
  • Piel
    #15
    A számítógép-függők betegek. Viszont van egy rakás újgazdag akik alig várják, hogy a többiek előtt villanthassanak egy új kütyüvel! Lehet, hogy emberként egy senki, de mindenki láthatja, hogy van pénze (amit apucitól vagy anyucitól kapott). Már nem a Ferrari a menő, hanem ezek az új vacakok ami "mindent tud, csak söré' nem megy a bótba".
  • Balumann
    #14
    Az már durva, ha valaki addig se bírja ki net nélkül, amíg metrovel utazik xD
  • Balumann
    #13
    Mit értesz azon hogy bármire is használható? Én pl. mindenre tudom használni szinte, amire szükségem van amikor nem itthon - az asztali gépem előtt ülök. És én pl. vettem már elő héven állva meg bkv-n ülve is, hogy olvasgassak rajta (nem neten, hanem a rengeteg rárakott ebookokat). Pl. hétfőn meg a 4-6 -os villamoson készültem a gazdasági vizsgámra (Excel függvényekkel kellett feladatokat megoldani, így azt máson nem is nagyon tudtam volna). Vannak azért a netbooknak is előnyei bőven, és azért teljesítményben sem rosszak ahhoz képest, áruk sincs az egekben (60 -ért már jót lehet kapni, amiben 160 gigás vinyó is van).
  • KopaszIsten
    #12
    És aki kényelmesen akar netezni (mobilnettel mondjuk) a buszon, vonaton, metrón, az mit vegyen?
  • sanyicks
    #11
    aki akart venni egy buta, de menő cuccot, vett ipadot. Aki meg egy bármire használható kis pc-t akar normális áron, az még vár...
  • Omega
    #10
    10" szerintem túl picike
  • AgentKis
    #9
    "Egyszerűen havonta ennyi új potenciális vásárlója akad bárminek is, ez könnyen kiszámolható a kb. 15-20 évvel ezelőtti születési létszámokból." Ezt hogy érted??
    Én 33 vagyok tavaly vettem netbookot, engem nem számoltak bele??? És tudom, hogy 3-4 év múlva (ha minden jól megy) megint veszek valami hasonlót. Egy ember vehet sok netbookot, vagy egyet sem az élete során, mindkettőre van példa... Akkor honnan/hogyan is jön ki a 8-10k??
  • trabiubi
    #8
    Kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz elterjedve megjelenés után. Két dolog van, amire szerintem msot figyelni kell a gyártóknak: akuidő és az ár. Ha ez nincs meg, akkor teljesen mindegy...
  • Gerygrey
    #7
    aki tablet vackot akart venni vett iPad-ot

    Aki tablet vackot akart venni ÉS együtt tud élni az Apple korlátokkal ÉS van jó sok pénze, az vett iPad-et.

    Én még várok, hogy jöjjön egy jó árú, hosszú üzemidőt biztosító 7'' méretű (szerintem az még éppen kényelmes) Androidos tablet.
  • Balumann
    #6
    Maradok a netbookomnál :|
  • pixx
    #5
    Sajnos azok a procik nagyon eszik az akkut, itt pedig legalább 6 órás akku idő kell minimum, különben halott a történet...
    Az android év végre egy elég jól kiforrott rendszer lesz, de legkésőbb jövő márciusra...
    Plusz ezek ikermagos procik odavágnak rendesen...ha elkezdik telókba is nyomatni akkor nagyon meg fog változni a piac...
  • Armagedown
    #4
    kár hogy nem x86os proci van benne , így nem fut rajta a Windows , nekem személy szerint ezért nem kéne
  • endrev
    #3
    Magiszter, nincs lefedve a piac. Magyarországi adat, hogy a teljes piac (melynek egy része csak egy új termék a potenciális vásárlója, de hát ez már csak egy arányt jelent) havonta kb. nyolcezer fővel fluktuál. Egyszerűen havonta ennyi új potenciális vásárlója akad bárminek is, ez könnyen kiszámolható a kb. 15-20 évvel ezelőtti születési létszámokból. Ennyi új vásárló szembesül havonta egy ilyen vásárlási döntéssel.

    Meg fogják találni a maguk szegmensét. A havi kvázi nyolcezer közül akinek még nincs netbookja, de akar valami ilyesmit, lesz aki már nem netbookot fog venni, hanem ilyet, vagy eladja a netbookját, hogy vegyen egy ilyen szart. Smart, úgy értem.
  • Magiszter
    #2
    Jó, jó, de mi értelme? Aki kis vackot akart venni már vett netbook-ot. Aki nagy vackot akart venni, vett notebook-ot, aki tablet vackot akart venni vett iPad-ot. Lényegében le van fedve a piac. De neeeem. Neked kis vacak kell, levehető tablet kijelzővel és nagy vacak erejével.
    Csak add el a házad, a kocsid, az elsőszülött gyereked és tied lehet (magyar piacon legalábbis).

  • mynameisbence
    #1
    Lehet hogy én vagyok a hülye de nekem ez egy tabletnek tűnik egy billentyűzettel