20
A legjobb netrádió lejátszó
  • rorock
    #20
    Nem tom ti hogy vagytok vele de én telefonon szoktam rádiót hallgatni, akár neten keresztül is.A telómon van internetes rádió lejétszó, tökéletesen hallgatok bármilyen rádiót ugyanúgy mint winampon csak egy gondom van vele hogy kicsit buta program, nem lehet beprogramozni bele rádióállomásokat mindig meg kell keresni külön külön a rádiókat.Az is igaz hogy próbaverzió, lehet hogy azért nem engedi eltárolni a dolgokat... Tudtok valami ilyesmi programot ami jól működik?
  • Petka
    #19
    Böngészős: Native Flashradio
  • sanyicks
    #18
    foobar 2k. Ha még mindig a 90-es évek végében élsz akkor jó a vinamp is :)
  • PJack
    #17
    winamp ftw
  • zolo
    #16
    Screamer Radio
  • pozsoka
    #15
    Köszi mindenkinek,az antenna érdekes,a többi közül a Radio Sure leginkább a kedvemre való.
    Fő célpont az egyszerűség,kizárólag rádió hallgatásra kell.
  • BenedekFeco
    #14
    A legjobb,Antenna
  • desigo
    #13
    winamp
  • Puhos
    #12
  • [HUN]FaTaL
    #11
    AIMP legjobb :)
  • passatgt
    #10
    itunes
  • Qwerty4
    #9
    Hát én nem nagyon kezelgetek semmit a progin belül.
    Egy mappába le vannak töltve a rádió fájlok (pls vagy m3u), duplakatt elindítom, oszt jó napot. :)
  • joebacsi
    #8
    Foobar-ban kár, hogy nem kezeli külön a rádiókat.
    Be lehet őket rakni 1 lejátszó listába, de sokszor van, hogy egy rádióhoz több cím (5-6) tartozik, és persze mindig másik a jó. Így 1 lejátszólista eléggé átláthatatlan, rádiónként külön fülekre tenni pedig elég pazarlás.
  • Qwerty4
    #7
    foobar2000
  • Rash87
    #6
    Nexus Radio
  • Narxis
    #5
    Radio Sure ingyenes és magyar nyelvű vagy zzEPG.

    Utóbbi inkább egy okos tv újság de van benne rengeteg netes rádió(mind működik, most is azt hallgatom), nagyon igényes program, magyar srác készíti.
  • JohnnyNapalm
    #4
    iTunes, wmp
  • Higany
    #3
    Winamp...
  • spy803
    #2
    Aimp?
  • pozsoka
    #1
    Javaslatokat kérek,kinek melyik vált be jobban.Én a Screamer Radio-t használom,csak mostanában a rádiók felét nem játssza le.Ki tud jobbat?