124
Ismeretlen, de jó helyek fóruma, azoknak akik már unják a Balatont
  • Gladiator
    #1
    Heló

    Ti hova mennétek el (fiú) haveri társasággal nyaralni? Idén (is) én szervezem a nyaralást, de nem nagyon tudom hova menjünk. Én speciel idén nyáron 5x megyek Balatonra, így már oda nincs kedvem szervezni, Velencei tónál már voltunk, ott csak hétvégén van buli. Kb. 6 éve voltunk Abádszalókon is, akkor bejött, és most odaszervezném, de mindenki azt mondja, hogy sok a mokka, meg alig vannak. Ti milyen helyeket tudtok még, amik lehetőleg vízparton vannak és sok a fiatal meg a buli?
  • Gladiator
    #2
    Vagy esetleg ha valaki megcáfolna az abádszalókos információimat, annak is örülnék:D
  • DJ RX7
    #3
    tisza-part pl.
  • Gladiator
    #4
    Város?
  • Sickness
    #5
    Salgótarján.
  • Narxis
    #6
    szolnok
  • pxxl
    #7
    nincs is nyár. random évszak van naponta -.-
  • Sickness
    #8
    Én személy szerint valami strand mellé mennék. Hajdúszoboszló faja. Bár tökmindegy szúnyogok itt is ott is megesznek.
  • Gladiator
    #9
    HSZ-n voltam múlt nyáron, az nekem ilyen öregeknek valónak tűnt.
  • Ic3 m4n
    #10
    legjobb város
  • Gladiator
    #11
    Ez egész jó ötlet:D Meg is nézem majd, csak most lemerült a laptopom:)
  • Sickness
    #12
    Nekem ne mond. Itt döglődök 10 éve -.-
  • Sickness
    #13
    Akkor Szeged. ;>
  • tigeroo
    #14
    jaja hajdúszoboszló nagyon jó most barátnőm miatt járok ott sűrven :)


    amúgy tisza-part sem rossz.
    ajánlanám még:

    gergelyugornya
    túristvándi
  • DJ RX7
    #15
    dombrád

    rengeteg üdülő ház van
  • Bruk
    #16
    Nagyon jó kis hely.
  • Frayer
    #17
    neked mióta tigeroo a neved jazzy?

    A kutya hasa meg fehér maradt.
  • MerlinW
    #18
    2003 óta tuti:)
  • tigeroo
    #19
    jazzy?:DDDd

    mire célzol? amióta netem van ezt a nicket használom (2002 körül a gamestar online top10 kommentelője is voltam anno ezzel a nickel)

    az meg maci, és az még a hasa :D
  • Ic3 m4n
    #20
    én 18 éve :) hova jársz iskolába?
  • avatarolok
    #21
    Hány éves vagy akkor most?
  • Sickness
    #22
    már sehova. dolgozom.:(
  • Sickness
    #23
    8ésFél
  • tigeroo
    #24
    '90-es vagyok
  • Jano
    #25
    Sárospatakon egész jó lett a fürdő; a közelben van a Megyer-hegyi Tengerszem, 20-30 perc alatt fel lehet sétálni; kicsit odébb, Sátoraljaújhelyen a Zemplén Kalandpark szintén jó; visszafelé haladva pedig meg lehet állni Tokaj és/vagy környékén, nagyon szép hely.
    Kérdés, hogy az árvizek miatt mikor lesznek 100%-ig járhatók az utak.

    Remek helyek még:

    Tisza-tó (árvizes kérdés szintén él)
    Kis-Balaton
    Várgesztesi Villapark

    Például.
  • Sadist
    #26
    Szeged annyiból bukta, hogy nyáron az egyetemista fiatalok nagy része elmegy haza, és szinte kihal a város. Ezt leszámítva a legjobb hely az országban.
  • Rage47
    #27
  • akyyy
    #28
    Kazincbarcikán a Csónakázó-tó, bár most elég felkapott lett a Tardona patak. Réges-rég ebben fürödt djronesz, azóta minden évben belelógatják a f@szukat a szüzek a patak végén a Sajónál.
  • matyi0323
    #29
    Jó helyek, kb. 3 hete jártam arra ( újhely felé ), ahogy Te is mondtad az árvíz miatt sajnos nem tudom ajánlani egyáltalán. Minden tönkre ment szinte, csak a nagy kosz/sár/letördelt ágak vannak/voltak (akkor).



  • predator1982
    #30
    tiszatónál én is kétszer nyaraltam, kellemes kis hely az biztos:-)azt hallottam hogy visegrádon is lett valami wellnesszálló, ott már járt valaki esetleg? vagy hallott valamit róla?
  • Cat 02 #31
    Attól függ. Semmi közepére akarsz menni, ahol csak ti vagytok és kirándulgatni vagy valami nagyobb helyre inni, partyzni ?
    Ám Velencei tó ?
  • Rockynhooo
    #32
    körös-toroki napok. körös-tisza találkozása csongrádnál.
  • Gladiator
    #33
    Írtam az első posztban, hogy víz mellé, ahol sokan vannak, meg sok buli van. Ez a Gergelyugornya, meg Túristvándi lehet jó hely, de én még soha nem hallottam róluk és nem hiszem, hogy olyan sokan lehetnek ott. Szeged meg ide pöppet messze van:) Velencei tó jó hely, csak az a baj, hogy ott csak péntek, szombat van buli, egyébként ki van halva.
  • varax
    #34
    Szeged
  • sz4bolcs
    #35
    Ha 5x mész Balatonra, akkor miért akarsz még menni? :D Nem elég az 5 Balcsi?
  • tigeroo
    #36
    abból 5x fagyit fog árulni? :D
  • byzhouse
    #37
    Esztergom :D
    Bazilikához felmentek és kupoláról kihánytok utána átmentek szlovákiába még sörözni és bementek fürdőbe ^^
  • Sadist
    #38
    Szeged az ország közepe, ezt minden világlátott ember tudja
  • Gladiator
    #39
    Há' most itthon mit csináljak?:D Egyébként az ötből egy alkalommal melózok, tehát csak négy a nyaralás:P
  • Frayer
    #40
    bocsi, rosszul emlékeztem, összekevertelek egy másik eszement rajzolt headerrel