36811
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • DonZorro
    #4232
    Így kell Gida! Bár lehetnek azok középen is...
  • TG Gida
    #4231
    Szevasztok!

    Sikerült a második monitorra kitenni a két mfd képét, viszont az lenne a kérdésem,hogy így:
    http://i51.tinypic.com/28meh6u.jpg csinálta e valaki.
  • DonZorro
    #4230
    Na Srácok! Megnéztem ezt a "fekete cápát" miért is ugrál ennyire.

    Nem szabad neki adni deadzone és curvature értéket semmit sem.
    Tök lineárisra kell állítani mind a botot, mind a pedált és szépen simán siklik az éterben...

    Állítólag azért ilyen, mert az eredeti heliben a bot hosszabban mozdul ki minden irányban mint a joy. De valódi BS pilóta is reppent egy X52-vel és ő is így mondta, hogy ezzel a legrealisztikusabb és leghasonlóbb az igazihoz!

    Nálam bevált! Így marad...
  • DonZorro
    #4229
  • DonZorro
    #4228
  • Nesu
    #4227
    Project Icarus

    SimPit Technologies with DCS World

  • LeonSilver
    #4226
    Az túlzás, hogy ismertem :) Tudtam róla, de valahogy sohasem sikerült beszereznem. Már nem tudom miért vagy hogyan, de nekem ez kimaradt.
  • krisztian005
    #4225
    Nagyon dúrvák ezek a régi szimulátorok, nekem sajnos kimaradtak az életemből, nem a korom miatt, hanem mert akkoriban nem volt számítógépem.

    A Digital Integration szimulátor nagyon jól néz ki, mennyire feldobná a hangulatot ha a DCS-ben is nyüzsögnének az emberek a reptereken, repülőhordozókon, marshallerek, tankoláskor, fegyvercserénél, tele lenne élettel az egész.
  • Papa01 #4224
    Nekem ez sajnos kimaradt. De a RoF szerintem már repült időben átvette a vezetést nálam. :)

    Urak egy OFF kérdés:
    Pár napja ha bármelyik SG fórumot megnyitom, a következő üzenetet dobja a Norton 360:
    A Norton blokkolta a következő támadást: Web attack exploit toolkit website 4.
    Szerintetek ez mi lehet?
  • Gundark 1 1
    #4223
    Csák Jéger is mekkora játék volt... Imádtam benne a szovjet technikát. A másik örök kiskedvencem:



    Szerencsére a RoF-al ét tovább a fííling :)
  • Sanyo
    #4222
    Egy F-18-ról szóló talán Discovery dokufilmben beszélt róla a pilóta. Nem konkrétan dugóba akarta tenni, de ennél több most nem ugrik be. Megpróbálom megkeresni a filmet.
  • Molnibalage
    #4221
    Tuti? Ennyire alacsonyan nem szoktak dugó teszteket végezni.
  • Papa01 #4220
    Köszi a választ! :)

    Nekem úgy tűnt, mintha nagy állásszögön kezdne orsóba, aminek aztán dugó lett a vége. De mondjuk elég érdekes szerintem, hogy alapból nem volt valami magasan...
  • Sanyo
    #4219
    Az új repülésvezérlő szoftver berepülése F-18-on. A korai gépek bizonyos repülési helyzetekben dugóba estek, amiből nagyon nehéz volt kivezetni. A videón a pilóta szándékosan vitte bele, de nem pont az lett amire számított. :)
  • Papa01 #4218
    Ezt ismerted?
  • LeonSilver
    #4217
    És persze a Fighter Pilot...


    Aztán Amigán a Tomcat és a többi. Volt valami fasza, elsőVH-s cucc is, elakadó puskával... már a neve nem jut eszembe.
  • LeonSilver
    #4216
    Nekem az első ez volt ni:



    Aztán ez:



    ..majd a következő:



  • Papa01 #4215
    Egy kis off:
    Szerintetek itt mi történt?

  • majonur
    #4214
    uh, ez de jo volt, 1991 kornyreken, 286-os gepen, Hercules Monochrome monitoron, oszesen 4 szin volt :)
  • Gundark 1 1
    #4213
    Az én örök kedvencem :)

  • HungaroJET
    #4212
    Sajnos nem hinném, hogy az említett 24 Blue progi megszerezhető.
    Nem véletlenül írtam, hogy célzottan készült, mert ez egy katonai/haditengerészeti oktató program.
    Azért ha meg tudod szerezni szóljál :D

    http://www.military-information-technology.com/mt2-home/70-mt2-2008-volume-12-issue6-/1499-gaming-technologies-impacting-military-training.html#Back_To_Top
  • HungaroJET
    #4211
    Igen, tudom. Néhány éve még a Tomahawk-val is játszottam PC-n online emulátorral.
    Állítom, hogy a Tomahawk AH-64 Apache spektrumos repmodell azóta is a legjobb Apache repmodell, majd 30 éve ! ! ! Simán lehetett bukfencet és vezetett orsót is csinálni, persze csak ésszel azon a tech. színvonalon.
    Aki teheti próbálja ki. A Longbow 1-2, Gunship és Gunship 2000 a közlébe sem jöttek egy évtizedel utána sem.
  • gsg16
    #4210
    én anno ezzel kezdtem:

    de ez is nagy kedvenc volt:
  • Sanyo
    #4209
    Psion Flight Simulation, pc-n spektrum emulátorral, jó volt. :)
  • HungaroJET
    #4208
    Ja, DI mint Digital Integration. Én anno 1982-ben Sinclair ZX Spectrum kezdtem a mókát ezzel: Psion - Flight Simulation
    http://en.wikipedia.org/wiki/Flight_Simulation_(Psion_software)
    és a DI-től a Fighter Pilot (F-15) és ugyancsak DI-től a Tomahawk-val (AH-64), majd végigtoltam szinte mindent C64-en, Amigán, ősrégi PC-ken :D
  • Gundark 1 1
    #4207
    Szus, most jut eszembe az nem DID volt hanem DI, :)

  • Gundark 1 1
    #4206
    Az a vicces hogy a DID Superhornetben voltak emberek a fedélzeten. Császkáltak össze vissza :) Főleg leszálláskor volt vicces mikor keresztül szambáztak az ember előtt. :) Volt hogy valaki a hajtóműben kötött ki :)
  • Papa01 #4205
    Az igen! :) De nagy élmény volt rájönni a sugárfék használatára! :)
  • gsg16
    #4204
    az a videó nagyon állat.valami ilyesmit kellene összehozni a DCS-ben is.emberek a hordozón,akik végzik a napi rutint,gépeket indítanak,és fogadnak.meg lehet szerezni valahonnan az említett 24Blue-t?
  • HungaroJET
    #4203
    Nos, én nem voltam a CIA-nál :) viszont végeztem egy kis kutatást...
    Nem is gondolnátok mennyi minden van fent egyes emberekről a NET-en :o
    Noszóval...mielőtt Wags az EDéhez "került" itt dolgozott vezető tervezőként és ugyancsak producer-ként: BrakeAway Games
    A lényeg, hogy nem semmi programot csináltak már anno 2005-ben: 24 Blue
    Gondolom nem sokan hallottatok róla, mert ugyebár a "vásárlóközönség" eléggé... hogy úgy mondjam célzott volt.
    Ezek után megint csak ismételni tudom önmagam: DCS-ben minden lehetséges :D
    http://www.linkedin.com/pub/matt-wagner/18/197/864
    http://www.breakawaygames.com/serious-games/solutions/defense/
    Ismétlem: ez már 2005-ben így nézett ki:
    http://www.breakawaygames.com/serious-games/solutions/defense/24blue_550.html
  • Sanyo
    #4202
    A végén már annyira profinak éreztem magam. :D Sérült géppel, maximálisan hátranyilazott állapotban beragadt szárny, futó nem jön ki, egy működő hajtóművel, ívelő és sugárfék nélkül robbanás nélkül a pálya közepén hasra tettem. Ma már nem menne. ;)
  • Papa01 #4201
    Köszönöm! :)
  • Molnibalage
    #4200
    Lofting.
  • Papa01 #4199
    Komolyan??? Én a Pc-és verzióval nagyon sokat! :)Később megjelent hozzá egy Desert Storm küldetés lemez. De nagy élmény volt a kiadott küldetést megtervezni és lerepülni.



    Ebben volt 6 üzemmódú robotpilóta, ILS, oldalszél.. :) LGB bombákat már lehetett használni és a hagyományos bombák esetén alkalmazni lehetett az emelkedésből történő oldást. (Nem jut eszembe a neve az eljárásnak.)
  • gsg16
    #4198
    a hordozó tevékenység akkor ütne,ha emberek szaladgálnának a gép körül,az indításkor,a fedélzeten mozgáskor,stb.
  • Sanyo
    #4197
    mindenre=mindennel
  • Sanyo
    #4196
    3-400 órát repültem az Amigás Tornádóval, már elkezdtem írni róla egy cikket, de mint mindenre mostanában, nincs időm folytatni.
  • Papa01 #4195
    Úgy-úgy! :)
    Annak mondjuk nagyon örülök, hogy a koreai konfliktusba is belenyúltak. :)
    De ha néhány éven belül a vietnami korszak gépeit is kiadnák.. :) De jó lenne! :)

    Mondjuk szerintem a típusok mellé megfelelő környezet is kéne. Meglátjuk.
  • Sanyo
    #4194
    Bármely nem digitális gép, F-4, F-14, MiG-23, Tornado vagy Jaguar jöhet. :)
  • Papa01 #4193
    Én egy Tornado-nak is nagyon örülnék.. Talán szintén a DiD csinált egy nagyon jó szimut a típusról a 90-es években.