36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • beczl
    #5588
    Csak, hogy érthetőbb legyen a választás, miért Mi-8 pld.

    - Rendelkezésre álló dokumentációk. Ez sok esetben nem áll rendelkezésre. Pld számos nyugati/orosz régebbi típus részletes dokumentációja a mai napig nem publikus. Pld. MiG-21-es doksik a mai napig "Titkos" minősítésűek kis hazánkban is.
    - Mivel ez egy szimulátor, így a nemzetközi egyezmények alapján kiképzésre alkalmas, így a fejlesztéséhez több esetben számos engedély kell. És mivel a TFC Amerikai/Angol az ED pedig egy Orosz cég, így több csatornán is át kell menni a dolgoknak.
    - ED-nek számtalan olyan modulja van jelenleg is készen, ami nem játéknak készült, hanem valamely légierő részére. Ezeknél sok esetben kikötés van, hogy pld csak 24-36 hónap után lehet kiadni ED-nek publikus modba...amint ugye lejár a licensz... Lásd A-10C, Ka-50, Mi-8 stb....
    - Jogdíj. Manapság minden szír-szarért jogdíjat kell fizetni, még akkor is ha a cég már régen megszünt, de jogutódja van (aki megvette pld a nevét) Így van ez pld Huey esetében a Bell-el, F-4 esetében a McDonnel Douglessel. MiG-21 esetében is külön fizetni kellett a RAC MiG-nek, (nem keveset) hogy egyáltalán a MiG név benne legyen a programban, és hogy magát a MiG-21Bis-t játékban kiadható legyen.
    - Erőforrások. Egy bonyolultabb gép lemodellezése több erőforrást kíván ergo drágább alapvetően. A bonyolultságot logikai értelemben kell venni, nem a 3D modell kinézete alapján.
    - Rendelkezésre álló szakértők (SME). Könyvből, 3 nézeti rajzból nem lehet normális működő gépet csinálni. Kell hozzá olyan aki üzemeltette, repülte, esetleg gyártásában részt vett. Ami probléma, hogy az idő múlásával ezek a dolgok elfelejtődnek, illetve nem 100%-ban pontosak. Így szakértőt találni nem olcsó és könnyű. Pld. a következő projecthez már kb tavaly ősz óta készülök elő, sok időt és pénzt elvisz a megfelelő (megfizethető) kapcsolatok megtalálása...
    - Üzleti terv és kalkuláció... előre ki kell kalkulálni hogy a bevétel fedezni fogja-e a kiadásokat. Mindenki ki tudja kb. kalkulálni hogy mekkora bevétel kell egy kb. 60 fős cég (ED) havi kiadására, ha csak pld. az emberek fizetését számolja (60 x 1500-2000$/fő). Ezen felül jogdíjak, irodabérles, utazás, dokumentációk stb.... Ezért is nem nagyon készül (csak készülget) több 3rd party mod. Egyszerűen nincsen rá elég pénz...
  • feca1229
    #5587
    Azért az furcsa, hogy múltkor valami ruszki oldalt nézegettem nagyon jó kis könyvek voltak rajta, akkor bekaptam egy virust
    Magyarország rendőrség vagy valami ilyesmi volt, forditó géppel volt magyarra megcsinálva, és olyan volt az egész mintha a rendőrség küldte volna, és fizessek 25.000 ft-ot. akkor feloldják! Érdekes módon akkor ezt az oldalt nem blokkolta ez a gép, de ezt a
    proactive.star-force.com/2.0/activate.php oldalt ezt teljesen lezárja!
  • feca1229
    #5586
    O.K. Átnézem.
    ( szerintem mindenkinek vannak virágbolti cuccai :-)))
  • LeonSilver
    #5585
    Mondjuk forgószárnyasoknál még szóba jöhetne a Ka-52 és / vagy a 28-as.
  • LeonSilver
    #5584
    Na, pont elmondtad az én kívánságlistámat :)

    Mi-24 és Apache
    Harrier, Tornado és Phantom. Nekem más nem is kellene. De a Harrier csak akkor, ha faszán meg van csinálva!
  • LeonSilver
    #5583
    Nézd meg, hogy valami korábbi virágbolti cuccnál (ha nincs ilyened akkor bocs) nem lett e direkt blokkolva a szarforsz.
    Mert ha minden más kimegy a netre, akkor valami ilyesmi a gebasz.
  • feca1229
    #5582
    Digis vagyok, és van router a rendszerben. a gépemen nem jön be, viszont a telón igen, tehát tuti, hogy a gépnél akad el valahol. megnézem majd úgyis, hogy a vírusírtóval basz*k valamit. Csak az azérdekes, hogy ilyen problémája nem volt senkinek. amúgy jól működik a rendszerem, játékokat tudok felteni, steameset-is, rof is faszán megy, de ilyen még nem volt. úgy gondoltam egy egyszerű játék nem haladja meg a képességeimet, ráadásul gyári. más, az F-4 és egy F-14 nekem is tetszene.
  • SnowFox79
    #5581
    Nekem is van pár várós tétel. Mihu és Apache (ha lesz valaha) a forgószárnyasok közül és a Harrier illetve F-4 Phantom ami szintén landolna a gépemen ha egyszer kiadnák.

    Más nem is jut eszembe hirtelen ami megmozgatná a fantáziámat. (na jó egy felturbózott editor azért még jöhetne)
  • SnowFox79
    #5580
    Üdv.

    Melyik szolgáltatónál vagy? Van-e router a rendszerben? Te konfigolod ha van?

    És kellene a vírusírtó típusa is. Hátha így okosabbak leszünk.

    Amúgy én nem a tűzfalat, hanem a vírusírtó webvédelmi részét lőném le az aktiválásig.

    Üdv.
    SnowFox
  • LeonSilver
    #5579
    Ettől dobtam egy-két hátast! :D
  • LeonSilver
    #5578
    Jéééé, a Gundi! :)
  • Gundark 1 1
    #5577
    Vitéz urak! Egy összefoglalót szeretnék, hogy milyen modulok jönnek :)
    Mert ugye lesz a MiG-21. Meg a Huey. Sztán? :)
    A DCS Flanker, meg DCS Eagle, olyan lesz mint mondjuk az A10 vagy a Black Shark? Hadszíntereket is fejlesztenek?
  • feca1229
    #5576
    valamit biztos fogok csinálni, megnézem majd.
    Én a mig21- et várom, de ez a dolog elég kérdésessé teszi!
  • usarmyjhon
    #5575
    Na jó hogy mondod a farming szimulátort , egyből ez a videó jutott az eszembe :http://www.youtube.com/watch?v=gEJHrmliVQw
  • LeonSilver
    #5574
    Valamiért - valami mégsem engedi ki! Írja a szarforsz szupportnak, hátha tudnak valami okosat. Esetleg ott nézz körül a faq-ban.
  • LeonSilver
    #5573
    jajám! És akkor lehetne keresztezni a DCS a farm szimulátorral :D :D
  • usarmyjhon
    #5572
    A Ka-26 jó ötlet , lehetne vele permetezni a nagy grúz napraforgó földeket.
  • feca1229
    #5571
    A windows saját tűzfala, eddig rendesen működött. pedig ki is kapcsoltam úgy is próbáltam és mégsem, ki érti ezt...
    az a szar, hogy senkinek sem volt még ilyen problémája, és mindenki csak találgat sajnos. azért még kicsit törpölok a probléma megoldásán!
  • LeonSilver
    #5570
    Nekem simán betölti. A tűzfal környékén lesz a bibi szerintem. Milyen van fent?
  • LeonSilver
    #5569
    Azért van ám jó pár gép, amivel sokan és szívesen repülnének! Nem kell ám itt szuperbogárra meg ilyenekre gondolni.

    Nézzük csak. F-86 például és hozzá egy 15-ös. Vagy egy F4-es. Ilyesmik. Most őszintén. Minyó? Minek? Kinek? Ennyi erővel még egy Ka-26 is mehetne a DCS-be
  • feca1229
    #5568
    Szia Leon!
    Nem tölti be ezt az oldalt a gépem!
    http://proactive.star-force.com/2.0/activate.php
    Próbáltam explorerrel, firefoxxal, gugli chrome-val is de nem tudom megnyitni, a telómmal rögtön sikerült, meg is néztem a kulcsot azzal rendben volt minden! Szerintem ez lehet a problémám, ezért nem fogadja el tőlem a kulcsot mikor beírom, mindig azt írja, hogy nincs internet kapcsolat, pedig hiszen olvasod ezt a levelet tehát van. próbáltam úgy is, hogy lekapcsoltam a tűzfalat de úgy sem ment, ilyennel még nem találkoztam!
  • SnowFox79
    #5567
    Szerintem

    sok népszerű madár adatai nem 100%-osan hozzáférhetőek és ugyebár itt a szimuláció van előtérben ezért nem lehet csak úgy kitalálni nekik egyes rendszerek működését. Ezen kívül biztos van egy olyan oldala is amit mi még nem tudunk. Pl: Ők már kaptak infót arról milyen "hadszíntérre" kellene fejleszteniük mi meg csak találgatunk...

    Ha meg rosszmájú akarok lenni azt mondom mindegy mit fejlesztenek csak férjen bele a 9 havonta új modul dologba. Akkor is ha sz@r.

    Üdv.
    SnowFox
  • k53ta
    #5566
    Egy kis magán vélemény: :-)
    Néha nem igazán értem a külső fejlesztőket, hogy mi alapján hoznak döntést arról, hogy milyen géptípust (modult) fejlesztenek a DCS alá.
    Ha a bevétel lenne a céljuk, akkor széles körben népszerű és ismeret madarakat kellene leprogramozni. Ez helyet készül jó pár típus, aminek a harc értéke, váljuk be, nem túl sokat ér.
    Már pedig, azt gondolom, hogy a DCS egy harci környezet.
    Még az jutott eszembe, hogy azért készül, sok "egyszerűbb" modul, mert egy múltifunkcíós madár lemodellezése meghaladná a kapacitásúkat, vagy túl sok ideig tartana.
  • LeonSilver
    #5565
    csolee, nincs modul! Dobozos DCS: Balck Shark 2


  • csolee
    #5564
    aktiváláshoz mondanám (mivel nem vagyok DCS közelben ezért csak pontatlanul):
    aktiviláshoz-deaktiváláshoz tartozó ....exe filéből van egy a dcs-ben, amivel próbálkoztam én is egy darabig,
    mire kiderült hogy a modulokban külön-külön is van egy ugyanolyan exe. azzal természetesen egyből sikerrel jártam - erre talán érdemes odafigyelni...
    (a többiek majd megírják a filenevet is
  • feca1229
    #5563
    Tudom, àltalàban segitőkész emberekkel talàlkozom a forumon, csak màr bosszantott,hogy mindenki megnyitja az én gépem meg mem, telòn kellett megnézni. Azért az is érdekes, hogy nem fogadja be kulcsot, nem ez az első jâték amit telepitek, de ilyen még nem volt. Este ujra probàlkozom. mégegyszer köszönok mindent.
  • LeonSilver
    #5562
    Nem kell bocsánatot kérned. Ez egy fórum ami többek között azért van, hogy segítsünk egymásnak.
    Még akkor is, ha időnként van, aki ezt másképp gondolja! ;)

    Ez nem célzás senkire!
  • HungaroJET
    #5561
    DCS: Minyó fülke képek

    KÉPEK ITT:
  • feca1229
    #5560
    A telfonommal betudtam lépni minden gond nélkül, nincs még aktiválva kiírta mi a játék neve tehát elvileg stimmel minden. holnap valahogy összehozom. Köszönöm az eddigi segítséget, és bocs a bénázásaimért :-)
  • LeonSilver
    #5559
    Nekem megy simán.
  • feca1229
    #5558
    Szerintem én vagyok idióta!
    Mára abbahagyom, pedig az emberek elmondása szerint semmi gond nincs az értelmi képességeimmel.
  • feca1229
    #5557
    A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt
    A(z) proactive.star-force.com helyen lévő kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol.
  • feca1229
    #5556
    most váltottam firefoxra
  • gsg16
    #5555
    próbáld ki több böngészővel.én a chrome-val nyitottam meg
  • feca1229
    #5554
    Tényleg kezdem magam egy szerencsétlen hülyének érezni. De nekem nem, ha rá kattintok, ha bemásolom akkor sem tudja megnyitni. biztos itt van valami, eddig képes voltam oldalakat megnyitni de ma már agy kulcsot sem tudok aktiválni.
  • gsg16
    #5553
    rákattintottam,és működik a link.
  • feca1229
    #5552
    bemásoltam a megadott címet a keresőbe és azt írta nem tudja megnyitni.
  • feca1229
    #5551
    Akkor lehet én vagyok a világ legnagyobb lámabalfasza! :-))))
  • beczl
    #5550
    nekem megy
  • feca1229
    #5549
    nekem nem jön be az oldal.