23622
  • targa6269
    #1515
    Na most már igazán nem bánnám, ha rendes FAQ-ot raknátok fel vagy válaszolnátok a kérdésemre. Vagy lehet, hogy a Topic dazdái nem is értenek a játékhoz annyir?
  • obogyo
    #1514
    DE MIÉRT??
  • Hunter of Deer
    #1513
    Egy játékkal tuti nemfog menni.
  • szabo15
    #1512
    Aki akar velem lanozni az irjon vagy vegyen fel msn-re
    [email protected]
  • Mate950309
    #1511
    ti mikor fogjátok nyomni mert mennék énis ha van hely
  • obogyo
    #1510
    Sziasztok. Megvan a játék, de az a kérdés,hogy használható-e két személy részére, mert a tesómmal játszanánk egy házon belül,és ne kelljen már mégy egy CDt venni,az tiszta kibaszás... Szóval...?? És a bannolás sztem kamu, mert ki bannolna?????
  • targa6269
    #1509
    Segítsetek már, hogy miért nem jelenekk meg a behelyezett gépek a játékba, kivéve a vágóasztalok!
  • dávid 001
    #1508
    akkor senki sem válaszol?
  • Tescobetyár
    #1507
    Szép estét....



  • szabo15
    #1506
    nem a markot de itt az msn-cimem:[email protected] vegyél fel mert neked nincs ki irva az msn cimed
  • Mate950309
    #1505
    engem?
  • szabo15
    #1504
    felvetelek msn-re mert majd játszani akarok veled:D
  • Mate950309
    #1503
    valaki nem indít egy jó szerót??
  • marko37
    #1502

    első játékom
  • Jossua
    #1501
    szevasztok ti milyen modokrol beszéltek ezek mi tudnak? :)
  • dávid 001
    #1500
    ez mi?
  • dávid 001
    #1499
    helosztok van egy mapom amire snow-akarok rakni és nem találok akár mit csinálok csak az eredeti mapra engedi léci valaki segítcsen
  • Mate950309
    #1498
    hát ja ezzel én is így vagyok
  • wanlo
    #1497
    Hy topik!Szép Havas napot mindenkinek,ha már esik akkor legalább annyi hó essen,hogy a garázsból se tudjak kiállni.
  • Akylleus
    #1496
    Szia!

    Lesz valami?
  • Tescobetyár
    #1495
    Szevasztok...
  • marko37
    #1494
    megvettem én is
  • szabo15
    #1493
    nekem is megjött a játék aki akar multizni az vegyen fel msn-re :[email protected]
  • fiveteen
    #1492
    ja ha valaki fel akar venni msn-n [email protected]
  • fiveteen
    #1491
    sziasztok akinek van kedve játszani multi módban az ezt szedje le!:http://www.multiupload.com/AECFV20OA0 az elsőt!!! a hellboy a jelszó 12345
  • Endre
    #1490
    persze, semmi gondod nem lesz
  • sznorbi2
    #1489
    Hello mindenkinek!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy ha beírom a kódot a játékba a telepítésnél és pl. a windows-t újra kell telepítenem akkor elfogadja újból a kódot? Természetesen magyar nyelvű eredeti lemezes verzió.
    Köszönöm a választ.
  • targa6269
    #1488
    gyakorlatilag ugyan úgy rakom be mint az LS2010 be
  • targa6269
    #1487
    most úgy van hogy most raktam fel a játékot. Nem raktam de a mods mappába semit. Szóval nem is tudom kitörölni a modokt. Egyébként most bearktam egy másik vágóasztalt, hát az működik, de a traktor és silozó az nem
  • tamás98
    #1486
    1.Akkor a moddal lehet a gond!De próbáld meg úy hogy kiveszed az összes modot és csak a traktor van bent és szépen egyesével rakosgatod őket vissza és amelyiknél ilyen lesz azt kiveszed véglegesen a mod mappából és kész!
    2.Szerintem a feltelepítése az olyan mint az összes többi játéké,és szerintem annak a gépét használod aki meghívott téged egy közös játékra.De az utolsó kérdésre a válasz az nem biztos
  • targa6269
    #1485
    1. Becsomagolva raktam be
    2. Nekem is warez, de lehet megveszem. Csak kiváncsi vagyok, hogy hogy van a felépítése, kinek a gépeit használjuk, milyen páján stb
  • tamás98
    #1484
    1.kérdés:becsomagolva raktad be silózót meg a traktort a mods mappába?
    2.kérdés:arra sajnos nem tudom a választ mert nekem nem eredeti a játék:(
  • targa6269
    #1483
    Sziasztok!

    Két kérdésem lenne:

    1, Bemásolom a mygames///mods mappába letöltött dolgokat, de csak 2 adapter jelenik meg, sem a silózó, sem traktor. Mit kell csinálni?

    2, NAgyon érdekel MultiP. Írna nekem valaki néhány dolgot, hogy hogy működik?
  • szabii98
    #1482
    Nemsokára énis megrendelem, és akkor majd találkozunk néha (:
  • erdodit
    #1481
    Sziasztok
    Megjőtt a magyar változat
    Telepítés után kér egy aktivációs kódot azt hol találom?
    Segítsetek köszi
  • ronnydown
    #1480
    Én megvettem annó Steam-en, meg lehet csinálni, hogy az magyar legyen? Ergó ki lehet venni a magyarosítást a honosított változatból?
  • tamás98
    #1479
    Szevasz!
    És vigyázz majd magadra,nem az első árokban kikötni!
  • Tescobetyár
    #1478
    Aki nem tudott csatlakozni azokkal holnap tudunk játszani, mert most hív a munka(Tesco).Egész éjjel kamiont fogok vezetni...Szevasztok..
  • wanlo
    #1477
    Mert amit melózol az pénzbe kerül,így legyél szorgalmas és keress sok pénzt.Mod mappába rakd be a Cheat Money módot majd játékon belül Ctrl+Alt+B és lám gazdag vagy.
  • allock #1476
    passz ilyen jelenség nincs

    a játék történetében még nem is hallottam ilyenről