7
Fantasy Tennis
  • sapkafej
    #7
    ja, pc gaming... az felejtős
  • Kizsde
    #6
    Lag miatt...amúgy meg nemhogy magyar, de semmilyen nemzetiségű embert nem lehet találni Top Spin-hez Gamespy-on.
  • sapkafej
    #5
    miért csak magyarokkal lehet pl top spinezni?
  • Kizsde
    #4
    Hát nézd, legalább fejtsd ki hogy mi nem tetszett, ne csak "kurva szar"-ozd le. Nem mondtam, hogy ez egy élethű játék vagy hogy le van licencelve az összes teniszező.
    Ez egy jópofa kis game és ha az ember túl tud lépni az apróbb hülyeségein, akkor igen szórakoztató. Én is szívesebben nyomnám a Top Spin-t multiban, csak hát egy darab magyar, annyi sincs fent online.
    Minden attól függ kikkel játszol. Épp ezért indítottam ezt a topikot, hogy hátha jön pár magyar.
  • sapkafej
    #3
    kipróbáltam a topik hatására, kurva szar
  • Terensz
    #2
    Ez nagyon komoly SA:_D?A:D?AS:_D?AS:_D?
  • Kizsde
    #1
    Hali!

    Nem találtam még erről a jó kis "ingyenes" online teniszprogramról szóló témát, úgyhogy gondoltam nyitok egyet, hátha valakit érdekel.

    Fantasy Tennis

    Gyarkolatilag egy tenisz MMO, van benne minden szép és jó. Páros, egyéni, úgynevezett Battle mód meg még saját kis állatoddal is teniszezhetsz párosban.

    Eléggé "ázsiai" az egész játék, meg van benne természetesen Item Shop, ahol igazi pénzért lehet venni extra cuccokat, de alapjában véve anélkül is játszható és élvezetes.

    Ha esetleg valakinek kedve támad kipróbálni az felvehet a játékon belül barátnak.

    Azonosító: Kizsde

    Gyertek minél többen és akár még klubot is alakíthatunk :)