10
Happy Town (TV)
  • Bulykin
    #10
    ahogy az várható volt nem kapott normális lezárást a sorozat -.-
    viszont egy elég érdekes utolsó részt kaptunk, kifejezetten tetszett ez a rész, de összességében a sorozat nem nagy szám
  • Phat Smoker
    #9
    nem egy hűdenagy sorozat, de egynek elmegy.
    Sam Neill itt is hozza a formáját.
  • Bulykin
    #8
    jóez :P

    kúrvakíváncsi vagyok ki lehet a gyilkos...vajon egy még ismeretlen szereplő vagy az egyik a már ismertek közül(6.részt még nem láttam)?

    meg szerintem kinyírhatnának már valakit, vagy jöhetne egy újabb darab valakiből... :D
  • Montanosz
    #7
    tényleg? basszus, akkor kár volt topikot nyitni neki(((
  • Bulykin
    #6
    szerintem jó sorozat, csak kicsit altatós :D
    a 40 perc első fele eléggé untató mindig csak a végére pörög fel :D
    az alapsztori az ütős és az első rész ad egy feelinget az egész sorozatnak, engem ez éltet és ezért nézem... összességében egy közepes nálam

    viszont a csatorna levette a műsorról mert fos a nézettség, az utolsó 2 részt(7-8) le se adják, de fent lesz a neten
  • Big Bad Ryder
    #5
    Hányadik résznél tart a sorozat? Mondjatok véleményt róla. Az előzetesekkor úgy tűnt figyelemmel követem majd, de a sorozatjunkie pilot mustra eléggé lehangolt.
  • Montanosz
    #4
    lottóznod kellene)))
    aműgy néhány logikátlan fel-fel bukkan, meg szokványos klisékből táplálkozik, de szórakoztató és az ember várja a köv.részt mi történik...
  • Seth
    #3
    Nem, csak lámpa van a tarkójára erősítve, hogy hátrafelé is lásson XD
  • szabii98
    #2
    Hmm, az egy lyuk az emberke(mellékszereplő) fején/ben?
  • Montanosz
    #1
    Kicsit Twin Peaks, kicsit Point Pleasant, kicsit ez kicsit az (Stephen King), egyszóval afféle kisvárosi rejtélyes, misztikus? sorozat az idei nyáron...
    Szóval a Happy Town arra a jó öreg receptre épül, hogy mindenkor nyugis, álmos kisvárosban mocskos kis titkok és rejtélyek lapulnak a felszín alatt, és ha vér folyik, akkor elszabadul a pokol.....

    SOROZATJUNKIE
    HOMEPAGE

    Amy Acker)))


    És egy mellékszereplő amikor rátalálnak))