9
  • GG
    #9
    Ami tetszik ebben, hogy vannak seb helyei a batmannek. Végig gondolta már valaki hányszor meg lőtték, megvágták és megégették a mukit? Mondjuk lehet, ha nekem is annyi pénzem lenne akkor plasztikai sebész lazán eltűntetné a hegeket de momentán ez tetszett benne.
  • grebber
    #8
    Ehhez nem tudjátok készül magyar felirat??
    A Gollem (vagy hogy kell írni) filmhez is volt!
  • bmw
    #7
    Gyenge....
  • Pesta76
    #6
    Szerintem igen is jól sikerült, én megnéztem eddig az összes Batmant amit készített és nekem a Batman Dead And jött be a legjobban.
  • CooperD
    #5
    Nem rossz, de a Joker egy kicsit béna. Meg van benne pár nyúlás régebbi Batman filmekből, meg valahol az Arkham Asylum játékból is.
  • scagnetti
    #4
    Te egyáltalán végignézted? Mert akkor nem írnál ilyen hülyeséget!
    De szerintem még a cikket sem olvastad el. 27000 dollárból készült!!! Te mit tudnál kihozni ennyi pénzből? Még Kis Vuk-ot sem.
    Szerintem nagyon jó kis Batmúvi. Senki ne várjon Sötét Lovag alázást, de egy rajongói filmnek nem is ez a célja.
    Elismerésem a készítőknek.
  • FoodLFG
    #3
    Olyan mintha Uwe Boll rendezte volna. :D
  • bippo
    #2
    Na, majd talán ráveszem magam, hogy megnézzem. Az elején, amikor közelről mutatják, ahogy trappol a vízben, és csobban a víz, nagyon amatőr, elment a kedvem. De azért átpörgettem, lehet, hogy a sztori jó.
  • Rotcsa
    #1
    Ezen a jokeren nekem jobban átjött az, hogy egy gonosz figura, mint a Ledgeresen.
    Abban az őrült Jokernek volt szerintem inkább hagsúlya.