52
Hamarosan jönnek a Ragadozók
  • MerlinW
    #52
    Én csak azt nem értem, ha kint tud ilyet egy (kettő, mert Pados Gyula is ott van ugye) magyar rendező, itthon miért nem?:) És itt most nem a pénzről van szó, hanem magáról a rendezésről.
  • Takatsuma
    #51
    A Predators-t már a bemutató napján láttam moziban!
    Nem rossz, de úgy érzem a felhajtás nagyobb volt körülötte
    mint a film maga!
    Talán azért érzem így mivel igen jól sikerültek az előző részek.
    Végezetül, ajánlom mindenkinek.Aki teheti nézze moziban, ott a
    ragadozók közeli képe elképesztően jó!
  • soo277
    #50
    és dvd -n?
  • derdani
    #49
  • vg
    #48
    Szerintem karácsonyra már biztosan.
  • derdani
    #47
    Mikor jelenik meg magyar szinkronnal Blueray -on kb. ?
  • Dead
    #46
    Érdekes egy film lett. Én mint rajongó, azt kell, hogy mondjam, hogy nem lett jó. Nem suttogunk el a végén egy "aztakurvát", de valami mégis megfogott a filmben, amiért nem áll szándékomban becsmérelni. Talán, hogy ebből még később lehet valami még jobb folytatás? Nem tudom.
  • Micsu
    #45
    avpknél jóval jobb, kellemes film lett, megérdemli a 3. predator film " jelzőt", nekem a 2.nél jobban tetszett
  • davidka003
    #44
    augusztus 19-től
  • Dead
    #43
    Mikor adják itthon? Nézem a mozi műsorokat, de sehol nem találom.
  • baddeni
    #42
    Sziasztok mivel még csak az első órát láttam a Predatorsból de azt többször is :-) (4x) ezért ennyiről tudok véleményt mondeni (moziban akartam látni a filmet de nem bírtam ki hogy ne nézzek bele :-)). A Predator 1-2 óta ami számomra etalon mindig őrülten vártam a következő Predator filmeket AvP1-2 de sajnos az Avp1 még ha el is ment sőt voltak igazán jó részei is (sok helyen nem találták az erőegyensúlyt és az alienek kifejlődése is nevetségesen gyors volt) az Avp2 viszont csapnivaló volt és elérte azt hogy azóta nem érdekel ha vki új Predator filmet csinál mert rájöttem képtelenek jó filmet csinálni.

    De itt van a Predators, semmit nem vártam a filmtől de az első óra amit láttam és jól megvizsgáltam azalapján HATALMAS lett, utalások a régi filmre, ismerős zenék, jó karakterek a story is jó persze egy csapnivaló vég mindent elronthat de eddig 10-es.... Brody nagyon jól hozza a kemény legényt és a "kutyás" jelenet is teljesen jó.

    aug 19-e után végleges ítélet de eddig nagyon nagyon bíztató :-)
  • jamamura
    #41
    PREDATORS kritika.

    Vissza a régi iskolába, vissza abba a korba, ahol a filmek másképp hódították meg a harmadik (negyedik) dimenziót.
  • gabe paul logan
    #40
    VÉGLEGES FELIRAT

    Majd ebből csinálnak jobbat, én befejeztem.
  • gabe paul logan
    #39
    A filmhez feliratot készítve, több jelenetet is végig kellett néznem és többször végighallgatnom. Azt kell mondanom, aki nem figyel a részletekre, kihagyja a nagyszerű karakterfejlődéseket és a kialakuló kapcsolatokat. Sőt az utalásokat az 1. predator filmre és az aliens-re!!! Zene, mondatok...helyzetek. Azt kell mondanom brilliáns, amit elgondoltak és ahogy megvalósították. Nagyszerű fan film lett profi szinészekkel és stábbal. Már nem is 7-et adnék, hanem 8-at vagy 9-et. A predator filmeknél versenyben van az 1-vel, amivel egy szinten van nálam, sőt bizonyos pontokban felülmulja azt. Hiszen ismerjük el, az embereknél mindenben az 1. az igazi, még ha nem is hoztak ki belőle mindent.

    Itt a felirat: http://www.filefront.com/17056703/PrisM-ThePredators.srt
    A prisM és IMAGINE verziókhoz tökéletes.
    Már javítottam is rajta, de most nem a gépemnél vagyok, szóval ez még nem a végleges verzió, de szerintem semmmi gond vele.
    A feliratok.hu-n is megtalálható lesz hamarosan, remélem.
  • Betonparaszt
    #38
    Éljenek a fanok

    10/7
  • Bogdogege
    #37
    Ez a film tényleg 23 évvel ezelőtt ért volna valamit , vagy ha ez lett volna a 2 rész, de ez egy unalmas szar. Nem értem a hollywood-i írókat , nem olvasták a predátor regényeket vagy nem nézték a képregényeket.
    A predátorok ,ha vadászni mennek csapatostól indulnak, klánok állnak össze .Igaz itt is ez lehetett ,csak unalmukba elkezdték egymást kinyírogatni, de akkor meg hamarabb kellet volna kiszabadítani a másik predit és Brodyval együtt le hentelni a többit , de akkor is legalább egy tucat predátor kellet volna .
    Az első részt próbálták újraforgatni bárcsak ne tették volna .
    10/3
  • bcrics
    #36
    HA Feliratot találtok majd lilnkeljétek már be,,kösz:)
  • Betonparaszt
    #35
    Tegnap este megnéztem a filmet a kingstoni Odeon moziban. Határozottan tetszett. A GABE-féle 10/7 nálam is tökéletesen megállja a helyét.
    A szereplők szépen morzsolódtak lefelé és ha nem is lehetett folyamatosan szívbajt kapni a feszültség miatt, azért szépen fel volt építve a cselekmény. Az utolsó negyed pedig igen jól sikerült az én véleményem szerint - ott már a 10/8-as arányt is reálisnak tartom. Remélem, hogy folytatódik a történet. Ha bejött az első és a második rész, akkor ezt a részt csak is ajánlani tudom.
  • gabe paul logan
    #34
    Igen 2000 szavazó után...azért nem mindegy :D Én megnéztem...a vége a képminőség miatt élvezhetetlen, de nekem személy szerint semmi bajom a filmmel. Most nem azért védem, mert magyar rendezte...de szerintem ha előbb ezt mutatják be és nem a svarcisat, ugyanakkora durranás lett volna. Sok motívum, hang, jelenet hajaz az 1. részre...és nagyon tetszett a kezdésnél, hogy james horner aliens soundtrackjét is belecsempészték ;) Rendesen "becsókoltak" a fanoknak, színészek is voltak a filmben, szóval nem érheti szó a ház elejét.

    Sokan ki vannak akadva külföldi fórumokon, hogy 8-9 ember, hogy tud megölni 3 predátort.....???? Nekik az kellett volna, hogy minden ember halljon meg? :D Nem igazán értem őket...

    Vannak a filmben önálló klasszikus jelenetek például...Chuchillo-é...a "Help me" rész. Hátborzongató volt.

    Szóval nekem semmi rossz érzésem nem volt a végén...sőt a vége is elég kézenfekvőre és "jóra" sikeredett.
    10/7 csak 7....mert nem is tudom...minden filmhez viszonyítva néztem:D és engem annyira már nem hatnak meg a predátor filmek. De simán egy színvonalon van a pred1-el és 2-vel!
  • bcrics
    #33
    jaja,most nézem torrenteken már fenn van vmi orosz kamos verzio,felirat akkor nemsoká itt lesz,
  • kBagyula #32
    IMDB-n 7.9/10 volt ma reggel. Az nem olyan rossz. Sőt!
  • bcrics
    #31
    na,,pénteken leadták a filmet nem?..vélemenyek vhonann vkitol?
  • vandyke
    #30
    Comingsoon.net 7/10-et adott a filmre és a Rotten Tomatoes-on sem kell szégyenkeznie a srácoknak. Igaz még nagyon az elején vagyunk, de biztatók a jelek (egyelőre). Hajrá Nimród!

    A magyarországi forgalmazónak meg köszönjük a szánalmas magyarázatot, hogy miért is jön majdnem másfél hónappal később a film a hazai mozikba.
  • Xerxész
    #29
    Jelenetek a filmből!
  • pxxl
    #28
    faszájos :)

    meg a hiv weboldal is állat.
    (jó kis dizájnt lehetne adni a topiknak belőle :P)
  • jamamura
    #27
    Vérben tocsogó új előzetes
  • spike0007
    #26
    Ami egyébként marha jó sztem!:)
  • spike0007
    #25
    Új nemzetközi tréler:
    http://au.movies.ign.com/dor/objects/429477/predator-3/videos/Predators_Intl_OnlineTrailer_062310.html
    Nagyon baba!
    Betöltés után születésnapi dátumot beírni akkornéhető a tréler!:)
  • spike0007
    #24
    Ez a film a predátorok új klánját mutatja be a super predatorokat.
    A 3 új kinézetú predátorról beszélek.
    A 4-ik pred a kikötözött, Ő a predator 1-2 ben megismert predek klánjába tartozik!
  • mihály
    #23
    valószínüleg valami más lény, de biztos nem predator, mivel nekik zöld a vérük, a húsuk is ilyen zöldes meg mindenféle színű....
  • 89
    #22
    akkor hol a medencéje? xD
  • mihály
    #21
    az nem egy nyúzott predator!
  • 89
    #20
    azott egy nyúzott predator akar lenni?
  • 89
    #19
    tényleg a testük lett kisebb :S így elég illúzióromboló...

    vagy csak schwarzi kellett egy jó nagy behemót fajtával küzdjön ezek meg mélynövésűek :D:D
  • pxxl
    #18
    "nem ugyan az a predator csak a dizájnja lesz ugyan olyan"

    ez meg faszság. mi az h nem ugyanolyan. most van a predator (predator 1-2, AvP 1-2) de most lesz egy másik, ami hasonlít rá. lol
  • mihály
    #17
    Predator (ez pedig az 1. részből megismert predator, de nem, nem ugyan az a predator csak a dizájnja lesz ugyan olyan)







    Laurence Fishburne egy predator cuccait igen csak felhasználva:D


    És végezetül egyéb képek a filmből:



  • mihály
    #16
    Lelepleződött a Black Super Predator is, egy halom kép érkezett róla, amik erősen spoileresek. Hogy mennyire legálisan kerültek fel az internetre, abba most ne menjünk bele, inkább nézzük a képeket.
    Valójában több mint 80 kép látott napvilágot, természetesen nem fogom mindet kirakni, csak ízelítőnek a legjobbakat. Gyönyörködjetek hát a dezertőr Predator klán vezérének ábrázatában! Ismételten szólok: erős SPOILER! Mindenki csak a saját felellősségére nézze meg a képeket!!

    Black Super Predator





    Falconer Predator (becenevén Birdface)





    Dog Handler Predator

  • mihály
    #15
  • mihály
    #14
  • mihály
    #13
    http://www.aliensonline.hu/spgm/gal/PREDATORS/Kepek/predators-movie-006.jpg