14
  • Nonix
    #1
    Bárcsak nekem is ez lenne a legnagyobb problemam hogy van e egy sorozat vagy sem...
  • xido
    #2
    Szekeres te kretén,döntsd már el,2:16 vagy 2:17
  • Magoo
    #3
    Birom mikor a cikk iro azt sem vagja, hogy 2 perc 17 masodpercrol van szo...
  • SRobert
    #4
    szerencsétlen 3 p*cs, aki komolyan vette és betonon fetrengtek, míg a többi elfesztiválozott a füvön...
  • Mat666
    #5
    Idióták XD
  • Raziel Anarki
    #6
    áucs
  • ldavid
    #7
    2.17 alatt jól meglehetett volna őket rugdosni, vagy valamivel leönteni
  • SRobert
    #8
    ehhehe.
    és ha sopánkodnak, csak annyit mondani; volt rajtunk gyűrű, így megúsztuk az eszméletvesztést és így tüntetünk a sorozatért, hálátlan köcsögök.
  • GG
    #9
    amerikai idióták...de nem kell sokáig várni az itteni generáció is lesz ilyen hülye...
  • bippo
    #10
    Kár, hogy vége lett. Szívesen megnéztem volna belőle még egy szezont.
    (ha alapból 2 szezonra tervezték volna, nem 5-re, lehet, hogy a tömörebb sztori miatt nem fogyott volna el a nézettség, és kifuthatott volna a 2 szezon.)
  • DeviloftheHell
    #11
    akkor lett volna hiteles ha mindegyikbe nyugtato lövedéket lönek olyat amelyiket elefántoknál használnak garantáltan gyorsan estek volna össze :D
  • Ender Wiggin #12
    Ezek idióták, mert 2:17-re leheveredtek? Akkor minek hívnátok azokat, akik 2 évre tettek ugyan ezt a Kossuth téren? :-))))))
  • NLZ
    #13
    Már az első résznél érezni lehetett, hogy az egész úgy bukás, ahogy van, és hogy a több évadról való álmodozás nem több, mint álmodozás. Egyedül az elején lévő sok reklám miatt nem lett kasza 6 rész után.
  • winnie
    #14
    "Már az első résznél érezni lehetett, hogy az egész úgy bukás,"

    nocsak. honnan? rossz volt és, ami rossz, az megbukik?

    "Egyedül az elején lévő sok reklám miatt nem lett kasza 6 rész után."

    ezt sem nagyon értem, de első blikkre nagy butaság. reklám? annak mi köze a kaszához?