12
  • Malbeth
    #12
    Kalapos!
    A DVD eladásokat,és egyébb bevételeket is számítsd bele!
  • kalapos01
    #11
    Arról nem is beszélve, hogy ha egy első rész után kábé a felére csökken a bevétel, az megint csak kegyetlen.
  • kalapos01
    #10
    Te csak a nagy számokat látod, azok elvakítanak, de nem gondolod át. A film 225 millió dollárból készült, ebből a Disney látott kábé 70 milliót, hiszen a másik 70 a moziknál maradt. Ez balóban nem bukás, hanem anyagi katasztrófa. De, ha úgy tetszik, akkor az a bukás, ami kevesebbet hoz, mint elvárják. (Nehogy azt hidd, hogy a bevétel dollárjait csak akkor használják fel, ha megkapják a pénzes zsákokat: a Narnie tervezett bevételéből már más filmeket finanszíroztak, ezért is nagy koppanás volt a dolog.)

    Nem csoda, hogy nem is forszírozta tovább a Disney. Ha egy ilyen nagy sikervárományos filmtől megszabadulnak és még fizetnek is, hogy megszabaduljanak, akkor az no komment.
  • Malbeth
    #9
    Én A ló,és Kis gazdája című részt váom nagyon!Remélem azt is megcsinálják,meg persze A Végső Ütközet-et!
  • Malbeth
    #8
    Ez az előzetes igencsak ígéretes!
  • Malbeth
    #7
    Az Marha érdekes,hogy egy filmetamely 420 millió dollárt hozott úgy minősít a cikkíró,hogy "nagyot bukott"!
    Egyálltalán nem bukott,max kevesebb bevételt hozott,mint remélték!
  • noxon
    #6
    Szerintem ez jobb lesz mint az első kettő, így, hogy a FOX csinálja. Nem szeretem a Disneyt olyan "gyerekesre" csinálja a filmeket.
  • Celeborn
    #5
    Hát az első rész borzasztó gyenge volt, a második egy fokkal jobb, és bemutató alapján talán ez a harmadik még jobb lesz. Abban bízom, hogy most már talán a gyerekek is kapnak valami szerepet. Azért vicces volt, hogy az első részben mindösszesen annyi volt a szerepük, hogy egy legenda szólt az érkezésükről, és akkor majd milyen jó lesz. Aztán megjöttek, és akkor mindenki tudta, hogy itt az idő a harcra, és győztek. De a gyerekek csak kabalák voltak... A második részben ugyanez, annyi változással, hogy a végén legalább a srác egy lényeges párbajt vívott az ellennel, ezzel aktívan is befolyásolva az eseményeket. Remélem a 3. részben túljutnak a kabala, a "szent jel" szerepén.
  • VvD
    #4
    Hú, hát már régen nem láttam ilyen hangulatos előzetest. Ezt biztosan meg fogom nézni.
  • RoyalPredator
    #3
    LÉZERKARDJA VVAN!
  • bladesoft
    #2
    Kellemes bemutató... 3d-ben biztos hogy behozza az árát.
    Bár lassan nagyon fel kell tenni a mércét 3dben is. Sürüsödik a piac.
  • xido
    #1
    Sose értettem mi bukott a 2.részen...nekem bejött a "sötét középkoros" emberi vonal,bírtam a trónkövetelő komát is:)