32
  • nessboth
    #32
    Berosáltam a sztoridon, tipikus délutáni RTL-es :D

    De ha már itt tartunk, akkor az is lehet, hogy egy fantáziadús kisfiú menti meg a törpöket a gonosz Húkuszpóktól úgy, hogy belerúg egy agresszív idős nőbe, aki azt hiszi Hókuszpók volt és elveri a vén varázslót. A kisfiú természetesen magányos, mert apukája sosem tud elmenni a baseball meccseire, mert folyton üzleti tárgyaláson van, ezért a törpökkel osztja meg bánatát, akik nem értik az egész szituációt, mert a család és az összetartás a legfontosabb. Az apuka persze idiótának nézi gyerekét a törpös mese miatt és családban konfliktusok lesznek. Ám egy vészhelyzetben, mikor a kisfiúnak és a törpöknek a szülők segítségére lesz szüksége, akkor az apa bocsánatot kér megígéri, hogy elmegy a baseball meccsre, és mondja, hogy segít visszaszerezni Hókszpóktól törpillát, így együtt a család anya, apa, gyerek, törpök elmennek hogy megmentsék.

    Természetesen lesznek benne olyan vicces szituációk, amikor a törpök összeállnak a ganxsta rapperekkel rap-elni, feldúlják a konyhát...meg hasonló!

  • Wolfman017
    #31
    Köszi, jót nevettem :DD
  • Quantumleap
    #30
    A rajzfilmsorozatban mikor volt olyan rész, hogy a törpök egy mai nagyvárosba csöppentek, vagy hogy innen oda valaki??? Szerintem te másik rajzfilmsorozatot néztél.
  • Kindred Blades
    #29
    Eddig nem valami felemelő.
    Az egész Central Park-os téma.
    Mint ha valamelyik túlképzett hazai filmes kitalálni, hogy megfilmesíti a Toldit, és az egészet átrakja Budapestre, az átkosba, a Népligetbe.
    Ez csak egy teaser, de a teaser azt csinálja, amit: ízelítőt ad.

    Na most, ha ez az ízelítő, akkor egy ZS kategóriás gyerekfilm lesz (a gyerekfilmekkel nincs bajom, de ez a gagyik közül fog kikerülni), ahol legalább egy kutyát meglovagolnak a kis törpök, Törpilla egy korai stádiumban lévő plázaribanc lesz, és legalább egy mozgássérült fekete kölyök fogja kihúzni a törpöket a bajból, persze olyan, akit mindig vernek a nagyobbak, mert mint tudjuk, ahogy nőnek a gyerekek, annál jobban utálják a mankósokat. Néha énekelnek közben egy romantikus nótát, a csúf, kopasz Hókuszpók viccesen elcsúszik egy banánhéjon, és kutyaszarban landol (mert az vicces, hahaha), mankós öcsinek az elvált szülei újra egymásra találnak (a törpök jóvoltából), a kutyát örökbefogadják, Hókuszpók belátja, hogy ő valójában szereti a törpöket, és boldogan élnek, amíg meg nem halnak.

    Király, az év filmje.
  • vg
    #28
    "Már eleve a film ötlet is gáz. Na de hogy átjönnek a mi világunkba."

    Komolyan mondom ezeket a hozzászólásokat nem értem! Nem is egy olyan rész, ahol a törpök átjöttek varázslattal a mi világunkba, vagy éppen oda cseppent egy kisgyerek a mi világunkból, és segítettek neki visszajutni. A filmben lévő animációk jók lesznek, az már látható, az más kérdés, hogy a színészek milyenek lesznek.
  • Celeborn
    #27
    Ezzel teljesen egyetértek. :D Ha törpilla tényleg nagy melleket kap, akkor lehet, hogy én is megnézem. Egyébként elég lelombozó, hogy mit csinálnak a Hupikék törpikékből... New York-ban??? Ahh... Nem is értem, egyáltalán minek álltak neki ennek a filmnek.
  • DaemoonHunter
    #26
    ha Kovi kezebe adjak a rendezest többet kaszaltak volna vele.
  • Loverman
    #25
    miért, szóval szerinted nem teaser, vagy mi is a probléma? :) Ha csak annyi hogy nem szereted ha megmondják hogy tévedtél az hidegen hagy
  • tomcsa4
    #24
    Én törpillára, a falu kurvájára leszek kíváncsi. Nagy ciciket a népnek!
  • bippo
    #23
    Tényleg csak egy teaser :) , azoktól meg nem szabad sokat várni. Mondjuk a tartalma nekem sem nagyon tetszett. Ez a taxis jelenet nem igazán kreatív, meg Törpapa is nagyon fiatalnak néz ki. (amúgy meg Sinkovits nélkül a szinkron sem lesz az igazi :( )
  • Chocho
    #22
    Vártam egy ilyen roppant okos választ. Nem is az SG-n lennénk, ugye... :) De nem baj, a szarból így sem lesz szalonna.
  • Chocho
    #21
    Szerkesztés gomb nélkül nem vagy képes értelmes mondatokat írni? Ejj... :)))
  • ldavid
    #20
    akkor ez most a várólistám elejére kerül (nem)
  • FoodLFG
    #19
    haha
  • Loverman
    #18
    ez csak teaser
  • Loverman
    #17
    Az nem Na'avi hanem Na'vi.... te sem vagy egy Einstein
  • grebber
    #16
    Megértem a sok fikázot.25 éves fejjel engem sem hat ez meg,de nem is a mi korosztályunknak szánják szerintem.
  • bippo
    #15
    Komolyan nem értem, miért szúrja a szemed annyira, hogy a törpökre egy olyan jelzőt használt, ami a rajzfilmben ezerszer elhangzik. Egyszer lőtte el, aztán meg ezen pörögsz ezerrel, meg túlzásokba esel ilyen navi nyelvű cikkekkel.
    Bolha->elefánt, inkább ez a nc.
  • Wolfman017
    #14
    Hozzászólás szerkesztgetésénél ki lett törölve, majd nem lett visszaírva, posztolás után észre is vettem, de mivel Módosítás lehetősége nem áll fenn még 1-2 perccel a kommentelés után sem, ez van.
    Amúgy meg igazad van, ha a nyelvezet igazodik a filmhez, akkor Avatar cikket írjon Na'avi nyelven, tini dráma filmet meg írjon 13 éves ribanc nyelven. Nc...
  • bippo
    #13
    Most mi ezzel a baj? A nyelvezet csak igazodik a filmhez.
    Hókuszpók is mindig "töpörödött törpördögök"-nek hívja őket.

    OFF:
    De jó, akkor kötekedjünk:
    "Pont a te értelmi színvonaladnak film kedves szerkesztő." - ez is egy értelmes mondat ... lehetne akár, ha ott lenne a 'való'.
    Szerkesztő != cikkíró.

    Értem én, hogy le akarod vezetni a nap során felgyűlt feszültséget, de akkor azt normálisan tedd, és olyan cikknél, ahol van értelme belekötni. Az SG-n van ilyen bőven, de ebbe pont teljesen felesleges volt.
  • Wolfman017
    #12
    "Végre itt"
    "töpörödött törpicsekeket"
    Általános iskola második osztályban írnak így a gyerekek nyelvtan órán.
  • Etinger
    #11
    Nem vágom a gondolatmeneted :) Nem látom miért lenne ez vonzóbb az idősebbek számára. Maximum bugyutábbnak tűnik a szememben.
  • Eriongtk
    #10
    Nem mondanád ezt, ha tudnád, hogy azok a hamutartók milyen hamar be tudnak telni... :P
  • Szolnokboy1
    #9
    Ebben a filmben tuti Hókuszpóknak drukkolok majd.
  • CptObvious
    #8
    Mert ha csinálnak egy klasszikus mese filmet, akkor félő, hogy csak a kisebb gyerekeket érdekelné, így kisebb sikere lenne.

    NA DE, ha csinálnak egy modern, 3D-s animációs filmet, ami még New York-ban is játszódik. AZ MÁR MENŐ.
    Ezzel talán be tudják még csalni a moziba a tiniket, huszonéveseket is, a kisgyerekek mellé.

    Több néző -> több bevétel -> a kiadók, és a multik vehetik meg az újabb ferrárit.
  • Rotcsa
    #7
    De ne legyetek már ilyenek!
    Ez a film komoly mondanivalóval bír majd," hiszen a törpök élete nem csak játék és mese...!"
  • Mat666
    #6
    Pff ennyi.
  • motyodlee
    #5
    végre?! :D
    kell a fenének
  • Chocho
    #4
    Ez a legszarabb előzetes, amit életemben láttam.
  • Quantumleap
    #3
    Már eleve a film ötlet is gáz. Na de hogy átjönnek a mi világunkba. Mi a fenéért nem lehet egy egyszerű mesevilágban játszódó sztori?
    Kajak, el kéne készíteni a Gyűrűk ura 4.-et, amiben kiderül, hogy Gandalfék a hajóval eltévedtek, és Los Angeles partjainál kötnek ki.
  • Loverman
    #2
    roflmfao

    ennyire gyökér hogy lehet valaki úgy hogy közben nem veszi észre?
  • Wolfman017
    #1
    Pont a te értelmi színvonaladnak film kedves szerkesztő.