46
Stanley Park (BBC)
  • Bulykin
    #46
    jó hír
    "Lionsgate is adapting Stanley Park, a pilot it produced in the UK for the BBC, for the US market. "
  • Bulykin
    #45
    ehh
  • Bulykin
    #44
    "dear fans and friends, sadly the BBC have decided not to commission the full series of Stanley Park, despite the immensely great critical and viewer support. We think this begs a larger question - why pilot shows if they aren't listening to the viewers and license payers? This happened to Being Human too, until fans petitioned. What do you think? Have your say here!"
  • desigo
    #43
    felvezetésnek teljesen jó volt az első rész
    később kimozdulhattak volna mindenfelé plusz bandázhattak volna együtt
  • [HUN]FaTaL
    #42
    Úgy látom lelőtték :( Kár érte.
  • Bulykin
    #41
    " is no longer on Iplayer :( Some are so keen to see more they've threatened to burn their TV licences if they don't get a series! We  our fans and hope to have good news soon - so please stick with us, and keep telling your friends about the Carrie Bradshaw of Croydon"

    fészbukon ezt írták
  • BlackShadow
    #40
    hát - pusztán logikai alapon - ha az dönti el a sorozat jövőjét h tetszik e a népnek akkor a folytatás még le sincs forgatva.. de tényleg ötletem sincs.. jó lenne ha folytatnák az egyszer biztos :)
  • milk4
    #39
    Azt én is olvastam a BBC blogon,de azért nemhiszem hogy 1hónapot várnának a következő résszel.
  • BlackShadow
    #38
    ahogy én olvasom leadták 3 különböző dráma pilotját.. azt gondolom, ha tetszik a népnek akkro az új bbc-n folytatják

    "I promise if you like pilot, we have even better stuff in store. These characters go on a real journey. "
  • milk4
    #37
    Pont ezaz,hogy nincs.Megnéztem a BBC weboldalát és egyik csatornán sem fogják leadni ezen a héten. Semmi infó nincs a neten.
  • AntiHero
    #36
    Infó?
  • fixon
    #35
    Jónak ígérkezett, de azért az első részbe kicsit több kellett volna. Pl.: több helyszín, még fordulatos cselekmények, több poén. De én azért reménykedem hogy lesz folytatás...
  • leho94
    #34
    oh fuck
  • [HUN]FaTaL
    #33
    :/ Kapják be...
  • milk4
    #32
    Úgytűnik,hogy kuka a sorozat.Pedig ígéretesnek tűnt.
  • mangalány
    #31
    Honnan tom letölteni??? Mert google-ben nem naon sikerült találnom...
  • milk4
    #30
    Lehet,hogy 2hetente jön.Bár...lehet,hogy következő rész sem lesz,mert sehol semmi infó.
  • fixon
    #29
    én még most se látom :/
  • leho94
    #28
    remélem gyorsan fent lesz, eléggé bejövős:D
  • fixon
    #27
    Úgy emlékszem, hogy angiában szombaton este 10 órakor adják le. És úgy számold, hogy magyarország +1 óra, ugy hogy elvileg angliában most lett vége a mai epizódnak.
  • [HUN]FaTaL
    #26
    Nem tudom :D
  • milk4
    #25
    Minden szombaton adják le az új részeket nem?
  • [HUN]FaTaL
    #24
    Ma adták le?
  • milk4
    #23
    Én azt mondom,hogy éjfél után kerül fel torrentre.
  • [HUN]FaTaL
    #22
    Mikor lesz a második rész nem tudja valaki?
  • solo
    #21
    te vagy a köcsög nem én: DDD
  • milk4
    #20
    +fav
  • tikim
    #19
    Na ezt most már megnézem magamnak. nagyon kiváncsi vagyok, mert a skins a 3 évadtól szerintem iszonyat ellaposodott, a 4edik évad meg valljuk be nézhetetlenül szar volt, a budapesti skins party meg kritikán aluli. ugyhogy az a sorozat kifujt, viszont kedvelem a témát, stílust ugyh kiváncsian várom ezt.
  • fixon
    #18
    te pont úgy viselkedsz mint gayben :)
    amugy meg fav
  • leho94
    #17
    +fav
  • [HUN]FaTaL
    #16
    Na megnéztem, jó cucc :)
  • Bulykin
    #15
    hetente egy rész lesz nemtudom miről beszélsz :D
    első évad be van rendelva, max ha nagyon rossz lesz a nézettség akkor leveszik a műsorról... vagy nem? most már én se vagyok ebbe biztos...

    egy kis infó a sorozatról(angol)
  • gumbo1888
    #14
    Ja, azt hittem, hogy a S01E01 után egyből jön a többi. Akkor keresni kell egy nézettségi adatot. Csak nem szedik le. :)
  • solo
    #13
    Mint lejjebb olvashattad ez még csak egy pilot.Első bevezető rész..ez alapján döntik el, hgoy lesz-e tv ben vagy nem...ebből lett.Ill a pilot teccett a bjráknak, leadták tv be..Megnézik milyen rá a kereslet, és akkor ha van akkor el kezdik írni a többi részt..Még elég új.Szóval majd 1-2 hét múlva keresgélj utánna:]
  • solo
    #12
    Mint lejjebb olvastad még csak pilot van.Első bevezető rész..ez alapján döntik el, hgoy lesz-e tv ben vagy nem...ebből lett.Ill a pilot teccett a bjráknak, leadták tv be..Megnézik milyen rá a kereslet, és akkor ha van akkor el kezdik írni a többi részt..Még elég új.Szóval majd 1-2 hét múlva keresgélj utánna:]
  • gumbo1888
    #11
    Egyébként Cardiffban(Wales) játszódik a sorozat. Episode listát tud valaki, mert én nem találtam semmit, hogy hány rész, mikor stb...
  • Bulykin
    #10
    meg annak nem is volt normális vége, 2 évad után befuccsolt és elkaszálták
  • Bulykin
    #9
    főbb szereplők




  • AntiHero
    #8
    Sugar Rush-t meguntam 2. évadnál. Nem volt rossz, csak sok egy helyben evezés volt.
  • Bulykin
    #7
    ebből még csak egy rész van :P

    egyébként tunak ezek az angolok, az ilyen tinisorozatok nagyon bejönnek nekem is, Skins, Sugar Rush és még talán a Misfits is ide sorolható.
    ez is nagyon jónak indul, a karakterek is tetszetősek, főleg az a csaj aki a meleg sráccal jóban van :D