52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • vajo
    #236
    Csókolom :D
  • Tomika boy
    #235
    Hali skacok!
  • vajo
    #234
    C'mon
  • vajo
    #233
    király....
  • v43 001
    #232
    Amúgy nyitottam egy topikot kamion/busz/vonat fotózásokról. Ha valaki lekap egy kamiont vagy rendszeresen fotózik akkor rakhat be képeket ide: Katt
  • kutizsolt
    #231
    felinstalaltam meg minden de hogy inditsam el
    ?
  • v43 001
    #230
    Egy kis off.:
    Nagyba nézem milyen szimulátorokat gyártottak le, erre kijön ez: +18
    ON
  • vajo
    #229
    na erre kiváncsi vagyok......
  • nenus
    #228
    Gyerekek!
    Találtam a neten 1 ilyen progit ami hasonlít ehez a TrackIr-hez. És ez teljes mértékben ingyen van! Amit én találtam az 1 mozgáskorlátozottaknak készült dolog, ami abban segíti az embert hogy az egeret tudja kezelni a fej mozgatásával. Én az egerezést ki is próbáltam vele, és működött. Igaz a játékban nem tom hogy működik-e de én bízok benne :D
    A progihoz 1 mezei webcam szükséges, ami a szemedet, a fejedet, + a szádat követi.
    Letesztelem valameik nap gts-ben is, és majd írok hogy elértem e valamit ;)

    [apro] Lehet nem ide való de legalább gyűlnek a hsz-ek xP
  • vajo
    #227
    Hali mindenkinek? Nincs új infó? :D
  • Gell97 kolega
    #226
    cső all
  • v43 001
    #225
    Akkor jó reggelt!
  • vajo
    #224
    azt tudom, de most az 500-at kell elérni minél hamarabb.
  • tuzfal3
    #223
    kell neki a hsz :LLLLLLLLLLL
    De Vajo nyugodj meg, ha meglesz az 500 utánna pörögni fog:D
  • Szobi30
    #222
    TÉK

    már megint :D
  • v43 001
    #221
    Miért, már most azt akarod hogy eluralkodjon a káosz? :S :D
  • vajo
    #220
    Na irogassatok...most még szabad az OFF, amíg nem vagyok HG :D:D:D:D
  • vajo
    #219
  • gumikacsa
    #218
    Üdv!

    Ezen is látszik nagyjából, hogy egész jó, bár a gyerek kicsit.. hát hogy is mondjam.. olyan Raymond Babbitt.............:D

    Amit én láttam ott g-25-el tolták, de a lényeg ugyan ez.
  • vajo
    #217
    jaah..XD
  • nenus
    #216
    Ez mekkora kocka már istenem xD
    De am így télleg nem rosz.
  • Blum
    #215
    17"-es monitoron xDD Jóhogynem telefonon mutatták be az Istenbarmai...
  • rokerkamionos
    #214
    Szerintem így még roszabb vezetni...:S
  • vajo
    #213


    Íme...annyira nem vészes.
  • vajo
    #212
    Én Flight Simulatorban találkoztam vele először, meg most láttam az SCS oldalán, és jó ez a dolog...nekem bejön. Repülésnél nagyon jó.
  • gumikacsa
    #211
    Biztos, hogy jól mũködik, nekem sincs, de már volt szerencsém kipróbálni. Én meg is venném, de még az elõzõ változat is 40000 ft. Akkor már inkább tényleg a vascsõ+egér kombó :)

    Egyébként megnézel 1-2 vidit a neten, láthatod, hogy milyen vele. A youtubon még ets videót is találsz.
  • nenus
    #210
    De akkor most ha ebbe bele gondolsz, akkor ez az érzékenység beállítása is kicsit (szerintem) átgondolatlan. Mert ha van egy (maradjunk most az átlag magyar embereknél) 19"-os monitorod, ahoz nagyon kicst kell elmozdítanod a fejed hogy rendesen kiláss oldalra. Ez még eddig valamien szinten oké. De ha meg előre akarsz nézni, az vagy nem jön össze, vagy össze vissza fog rángatózni a kép, mert a fejedet mégsem tudod mozdlatlanul tartani.

    Így mint egy olyan ember akinek nincs meg ez a "konzol", nekem ez róla a véleményem. De lehet más lenne, ha lenne 1 ilyenem :)
  • vajo
    #209
    én most találkoztam vele először, ezért gondoltam rá, de tévedtem :)
  • gumikacsa
    #208
    Ez így nem teljesen igaz, ennek a képnek nincs köze az ets 2-höz. Ezt a képet azért tették fel, hogy aki elmegy a Cseh Kamionos találkozóra, és felkeresi a standjukat, ilyen hardveren próbálhatja ki az ETS-t/GTS-t.

    Annyiban igazad van, hogy az ETS2 támogatni fogja a Track IR-t, de ez nem újdonság, azt hiszem ezt már a 18 wos pttm is tudta.
  • gumikacsa
    #207
    Hát, kinek hogy... Szerintem nagyon jó dolog, bár a pénzt én is sajnálom rá. Természetesen be lehet állítani az érzékenységet, így kis fejfordítással is ki tudsz nézni oldalra.

    Egyszer kipróbálnád, biztosra veszem, hogy tetszene. Teljesen más élmény úgy játszani.
  • vajo
    #206
    ez kuVajo :D am köszi.

  • tuzfal3
    #205
  • RS
    #204
    +1 fogVajo :D
  • nenus
    #203
    Jut eszembe...Ilyet én is csinálok... Baseball sapka + vascső. Vascsövet rákötöm az egérre és máris arra néz amerre fordítom a fejem...Mindez megvan max 8000 ft-bó, de akkor már rézcsövet is vehetek..
  • tuzfal3
    #202
    +1
  • Blum
    #201
    Ezért jó az,ha van 3 monitorod ^^
    Vagy épp 6 :D (ATi Eyefinity)
  • Szobi30
    #200
    és TÉK :D :D
  • Szobi30
    #199
    bocs, most bunkó leszek, és ráadásul lesz 3 HSZ-em egymásután :D
  • Szobi30
    #198
    pontosan...sztem oltári nagy hülyeség :D
    bár lehet h nem XD
  • Buszosman
    #197
    VAJOOO