52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • tomi161996
    #47610
    Rég jártam erre
  • smog15
    #47609
    Csináltam róla videót magasabbnak tűnt de csak padka magasságig emelkedik :)

  • Hunter of Deer
    #47608
    Ha megvennéd még jobb lenne :)
  • smog15
    #47607
    Elég rossz a kép de a padka mellett van egy beton szegély vagy mi és még csak azon se álltam és kb 2 szer magasabbra emelkedett a kocsi mint a padka :) meg random mentem fel le volt ahol az egész szerelvény a "levegőben" volt. De ezek szerint csak én találkoztam ilyennel :D
  • bajusza
    #47606
    Megoldódott a magyar map probléma, ezzel a verzióval fut tökéletesen: Euro Truck Simulator 2 v1.19.2.1-FTS. Nincs is más kedvenc, mint ez a map.
    Utoljára szerkesztette: bajusza, 2015.08.26. 09:37:06
  • norbee46
    #47605
    Szerintem csak azért mert túl közel mentél a padkához. Ebből a kép állásból nekem ez jön le.
  • smog15
    #47604
    Meg pl. arra jó, hogy komppal akartam átmenni angliába és nem vasúttal, vagy autópályán akartam menni és nem bundes utakon vagy fordítva.

    Találkoztam már több ilyen parkolóval érdekes és csak itt ott ugrik fel a kamion nem az egész placcon van ahol mind két oldal valahol csak egy:

  • Stefan28
    #47603
    Sziasztok!

    Csak egy fuvart lehet vinni a térképen csak jelölni lehet pl. nekem a városba be jelöltem a szervizt és nem kellet nézegetni a térképrt hanem oda vezetet farnkon hogy merre menjek meg ienekre szerintem lehet használni


    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2015.08.25. 23:12:37
  • DIESEL DOG #47602
    Üdv az uraknak!

    Volna egy kérdésem. Valami miatt a játékban nálam esőben hiányzik a kerekek által keltett vízfüggöny... 1.19-es verziót használok, de előző verziónál is ez volt a gond. Van valami ötlet, tipp, egyéb? Vagy a hiba az én készülékemben lenne? :D

    Más... ha valakit érdekel, áthoztam a TomTom navi modot 1.19-re ha a valakit érdekel akkor szóljon. ;) /neeem, a navi mod nem az én kezem munkája csupán az 1.19-re való "konverzió"./
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2015.08.25. 20:28:07
  • peti79
    #47601
    Utakon is lehet jelölni.
  • Drope
    #47600
    Ha amsterdam környékén vagyok és csak angliába ad fuvarokat akkor kénytelen vagyok a saját géppel elmenni másfele,hogy adjon máshova is fuvart?:D
  • smog15
    #47599
    Meg még arra is kíváncsi leszek, hogy csak a városokat lehet megjelölni vagy utakat is mert ha csak városokat akkor nem sok értelme részemről. 8 után kiderül :)
  • Bazsio
    #47598
    Remélem hogy több lerakó-fuvart is berakják.És akkor lesz értelme ennek a GPS-nek.
  • Drope
    #47597
    A trailer megoldódott,a skint lehet azért nem látom,mert nem elég nagy a szintem? (Vannak lelakatoltak,és 16-os szinttől vannak,de én most kezdtem a profilt.)
  • Drope
    #47596
    Sziasztok. Az miért lehet,hogy beraktam 2 magyar modot (trailer pack,és magyar festések kamionra(Wabi,Horváth Rudolf stb) és engedélyeztem is a profilnál,de mégsem látom a játékban se a kamion festést se a trailereket?
  • Szabi #47595
  • smog15
    #47594
    Dolgoztak megint a srácok :)



  • norbee46
    #47593
    Breki minden kollégának!
    1.20 béta nyitva!
  • Bazsio
    #47592
    Nem beszéled be magadnak.Igaz, de azonkívül annyi hogy nehezebben fordul és könyebben borul más jelentősége nincs.
  • Gerdzso
    #47591
    Hali!

    A tengelyek száma illetve a gumi típusa számít vagy csak kinézeti dolog? Mintha a 3 tengelyes verzió nehezebben fordulna, aztán lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. :D
  • SimaSuna #47590
    "...Veszélyes kanyarok itt nincsen felügyelet,
    elhagyatott útszakaszon kezdődik az élet
    a kipufogók hangja felébreszt téged..."
  • norbee46
    #47589
    Szép képek!

    Utoljára szerkesztette: norbee46, 2015.08.25. 06:13:18
  • NagyiBMX
    #47588
    Menjetek Norvégiába
  • Hunter of Deer
    #47587
    ehh most nézem, hogy a motort visszadobta R230-ra a nagy vásárolgatás közben,én meg csodálkozok hogy nehezen megy :D
  • Hunter of Deer
    #47586
    új szekér :)
  • Hexenking
    #47585
    Sziasztok
    Megint hoztam pár képet.






  • bajusza
    #47584
    Igen, korábbi hsz-ben írtam róla, Steam-es verzió.
  • tutuhawer #47583
    OFF
    Szevasztok, keresek szeptember havi forgalomkorlátozás listát, mert az mkfe-n kívül még nem találom, oda pedig nincs belépésem.
    Előre is köszönöm
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2015.08.24. 15:28:17
  • BigdaweM12
    #47582
    hello! nem tudom melyik patchtől de mostanában nálam a kamionparkolók üresek szinte mindenhol, utakon forgalom ugyanúgy megvan. másnál is ez a helyzet?
  • Papa51
    #47581
    Sziasztok!
    Régóta játszok ezzel a játékkal és a változatosság kedvéért kipróbálnám a buszos módot , bár tudom, hogy ez egy kamionos játék. Nos, már egy ideje történnek frissítések és most az 1.19.2-vel nyomom, de hiába passzol ahhoz a busz, pályaudvar módhoz, amiben az egész térképen minden városban van buszpályaudvar vagy buszmegálló, de csak az első fuvart engedi leszállítani és ha szeretném tovább folytatni, állandóan kidob a játékból. Próbálta már közületek valaki, aki tudna segíteni, hogy miért nem működik nekem? Semmilyen más mód nincsen aktiválva, ami bezavarna. Köszi előre is, ha valaki segítene, de ne azzal, hogy "ez kamionos játék" ! Köszi és üdv.!
  • Drope
    #47580
    A multiban van már AI forgalom vagy még nincs?:)
  • PetiM44
    #47579
    Igen, a Steam automatikusan frissít, de kézzel vissza lehet állítani a korábbi verziókat, ha egy mod miatt az kéne.
  • Drope
    #47578
    Ja és még egy kérdés,ha steamen veszem akkor a patcheket automatikusan leszedi ? (Bocsi a dupláért.)
  • Drope
    #47577
    Sziasztok. A multiplayer mennyire jó élmény? Megéri érte megvenni a játékot? A singlevel játszottam,kölcsön kaptam,és tetszik is,viszont jobb lenne úgy,hogy van rendes forgalom,mármint emberek.. És nem csak ai-k. Szóval jó élmény a multi vagy nem annyira? Előre is köszi.
  • PetiM44
    #47576
    A játék legújabb verziója van fent?
  • bajusza
    #47575
    Felraktam a magyar map 0.9.2-es verzióját ETS2-hez, szerencsére nagyon jól megy. Sajnos a 0.9.25-ös és a .26-os nem működik. A ETS1-nél úgy is lehetett modot berakni, hogy átneveztük az .scs fájlt zip-re. Ha aktiválom a zip-et, nem működik.
  • WIM
    #47574
    Sziasztok!

    Készül az új gép, még rengeteg munka van rajta, de szépen lassan készülget.



    Szép gépek/képek! :)
  • Hexenking
    #47573
    Szia ,saját trailer csomagot...
  • BigdaweM12
    #47572
    hello. milyen modot használsz a schmitz póthoz? érdekelne:)
  • bajusza
    #47571
    Igen, teljesen új profillal kezdtem, és nem akart menni. Nem tudom, mi a hiba.