2222
Custom pálya használata:
Ide másold a fájlt: Steam/steamapps/common/portal 2/portal2/maps/

Konzolba írd be: map pályanév

Magyar Lab Rat (képregény)

  • kill3r21
    #417
    Portal 2 (2011) [RIP] [ENG] [NS] [700MB] [WORKING VERSION]
  • MerlinW
    #416
    Ez is lehet egy szempont:) Illetve a friss tanulmányok is többnyire angolul kerülnek napvilágra.
  • Aquir
    #415
    anyám is aki orvos, mondta hogy könnyebb lett volna ha angolt tanul, mert a nyelvben sok a latin kifejezés :)
  • MerlinW
    #414
    Semmivel sem jobb az angol nyelv, mint a többi, viszont a 7 milliárd emberből 4 milliárd beszéli valamilyen szinten:)
  • TSL16b
    #413
    OFF Csábító, de akkor sem veszek szifont, főleg New Yorkban. ON
  • lolSL
    #412
    úgy hallottam new yorkban már minden iphone mellé tarsolylemezes fedőlapot adnak és automatikusan magyar káromkodásra javítja az angol szavakat a helyesírás ellenőrző
  • TSL16b
    #411
    Hááát, az igaz, amíg ők is át nem állnak magyarra.
  • lolSL
    #410
    xinputos gamepadokat támogatja az engine, de gondolom ps3-al meg a többit is be tudod üzemelni xpadderrel vagy ilyesmivel.
  • Aquir
    #409
    hát, ha valamit is szeretnél kezdeni az országodon kívüli világgal, jobban jársz vele az biztos:)
    már nem azért, de 45 fokban sem kell elfordítanom a fejem, hogy egy olyan terméket lássak, amin a magyar csak egy lekaparható instrukció az angol csomagoláson
  • 5c0rp330n
    #408
    tenyleg lemaradtal, ilyet senki nem mondott
  • 5c0rp330n
    #407
    hogyhogy mi massal? pl egy normalis gamepaddal vagy ps3 kontrollerrel :) egyebkent nem feltetlenul akarom split screenben, sot, pc-n sokkal optimalisabb lenne ha ket kulonbozo gepen lehetne. csak ez irant erdeklodok hogy ez lehetseges-e egyaltalan pc-n 1 peldannyal, barmilyen modon (helyileg offline valahogy pl)?
  • TSL16b
    #406
    Ezt nem értem, valahol lemaradhattam. Az angol nyelv jobb lenne?
  • Aquir
    #405
    így van
    nem lehet egyből de egy idő után meg kell tanulni a Világ nyelvén, hogy finoman fogalmazzak:)
    én már egy ideje hálás vagyok a régmúltban használt sok angol programért :)
  • lolSL
    #404
    mi mással akarod splitscreen játszani? :)
  • 5c0rp330n
    #403
    "1. Find an XBOX360 controller"
    ez tuti nem fog sikerulni. akkor itt meghalt az egesz? mellesleg az alapbol is valami ganyolasnak tunik, elsosorban a hivatalos utra gondoltam.
  • lolSL
    #402
    így fog menni PCn is elvileg
  • lolSL
    #401
    én inkább egy nyelvtankönyvet ajánlok annak aki nem tudja elolvasni a feliratokatt :)
  • 5c0rp330n
    #400
    azt amugy valaki nem vagja h pc-n a coop hogy fog mukodni? mert ps3-on lehetne pl split screeben nyomni 1 peldannyal lokalban, de ilyesmi pc-n gondolom nem jatszik. 1 peldannyal nem is lehet coopozni pc-n lokalban sem sehogy?
  • TSL16b
    #399
    Hát igen. A Jaws nem vetekedhet egy profi operaénekes-szinkronszínész (Ellen McLain) több napon keresztül felvett hangjával, amin a Valve szakértője aztán még napokig szöszölt, hogy a megfelelő effektet rátegye. Ez utóbbit más is meg tudná oldani, de Ellen pótolhatatlan, és még egy rendes magyar hangú beszélőprogram sincs, így kisebb nehézségekbe ütközik kellő pontossággal házilag lemásolni az eredetit.

    De ha valaki tud vállalkozó szellemű, megfelelő kvalitásokkal rendelkező szinronhangról, aki hajlandó ingyen felmondani a többezer sornyi szöveget, a magyar Portal-játékosok érdekében kérem, szóljon.
  • Aquir
    #398
    ja, perszehogy a béna felolvasó szoftver hangjával :D
  • 5c0rp330n
    #397
    ez kurvara rossz :S
    az egesz hangulatat megoli.
  • Aquir
    #396
    jaj jaj xD
  • Atkamon
    #395
    Jaj úristen :D
  • Zomil
    #394
    ez borzaszto... :D
  • MerlinW
    #393
    P1 Szinkron:

  • Atkamon
    #392
    Szinkron persze, még csak az kéne... elcsesznék Glados hangját csak...
  • Zomil
    #391
    Kiváncsi vagyok portal2-ben milyen lesz a felirat :)
    Ha már van biztos megnézem, bár szerencsére anélkül is boldogulok.
  • kjhun
    #390
    Ha google translate minőség a szöveg, akkor majd talán TSL16b és a többiek feljavítják :)
  • Rage47
    #389
    csak minek...:D kb google translater minöség
  • Zomil
    #388
    jo tudni... :D
  • FSpofon
    #387
    L4D2 már úgy jelent meg, és utólag a TF2 is megkapta a feliratokat nem rég.
  • zzeN
    #386
    Lol tényleg, hát nem sok magyar feliratos Valve játékkal találkoztam eddig.
  • kjhun
    #385
    Akkor az jó lesz És szinkron?? 10GB
  • FSpofon
    #384
    Magyar felirattal jön.
  • kjhun
    #383
    Sziasztok

    Magyarítás lesz hozzá?? Vagy már van benne alapból?? Jó esetben hasonló lehet a játék fájlszerkezete, mint a HL2/CSS-nek, vagyis txt-ben vannak a szövegek, bár lehet hogy ezek a fájlok be vannak GCF-be vagy valamibe tömörítve, mivelhogy ezt is a Source motor hajtja.
  • Rage47
    #382
    lehet, hogy pénteken jelenik meg a portal 2
    http://www.vg247.com/2011/04/13/portal-2-to-release-early-potato-sack-arg-signs-point-to-yes/
  • Rage47
    #381


    #379 ha benne lenne a portal2, meg is venném :D
  • Atkamon
    #380
    Persze, tudom, ezt írtam. De ennyi erővel akkor dobozosan is elkezdhetnék már árulni, csak nem tudnánk vele játszani, és milyen jó lenne, mert rögtön megjelenéskor tudnánk játszani, nem kell elmenni a boltba :D
  • FSpofon
    #379
  • MerlinW
    #378
    De milyen jó lesz, mikor megjelenik és rögtön tudok vele játszani, nem kell a 10GB letöltéssel szüttyögnöm:)