45
  • Sir Ny
    #41
    "civilizációs betegség. Baromi érdekes, hogy minél modernebbek vagyunk, annál több egészségügyi problémát kell megoldani. "

    Ez egyáltalán nem a civilizáció érdeme. Hanem inkább azért van ez, mert a beteg emberek nem halnak meg, hanem gyógyszerrel tömik magukat, majd utána utódokat nemzenek, akik szintén betegek lesznek. És itt nem csak az örökletes betegségekre gondolok, hanem arra, hogy pl régen csak azok élték meg a nemző képes kort, akiknek durva jó volt az immunrendszerük. Most meg kb mindenki.
  • hunTigris
    #42
    Mondtam, hogy lesni nem ér...

    Ezeknek egy része csak végső esetben volt halálos, de a fehérvérűség például rákfajta (leukémia).

    www.hazipatika.com/services/news?nid=14855
  • Kara kán
    #43
    nem lestem én semmit, ezeket mind fejből fújtam.
  • djhambi
    #44
    Most olvasva ezt a hozzászólásodat, sokkal több helyen bele lehe kötni a magyar nyelviség tekintetében, mint a szentjános bug hozzászólásba. Tartalmilag még nagyobb trágya. Pár cikk alapján radikális véleményt formálsz egy számunkra idegen szituációról. Számunkra fontosabbak, mert ezer éve közel voltunk? Ez nem érv. Most pl. a szlovákok mellett vagyunk közel. :) Majd jön az ikszdé kurucinfo semmiköze uszítás, és az önfényezés, hogy te "ánglisül" kommentezel a CNN-en. Feljebb azzal fényzed magad, hogy még a démonológiához is értesz (hehe, én pedig a fizikához, csak annak haszna is van a tudományos fórumon).

    És ezt szeretném, ha jószándékúen vennéd: a hozzászülásaidra kevesen reagálnak, pozitívan pegig még kevesebben, de véleményem szerint ennek oka az általam felsorolt stilisztikai és tartalmi elemekben kresendő.
  • Tetsuo
    #45
    http://www.youtube.com/watch?v=wNykJcWV7VU&playnext_from=TL&videos=GhXIjUn7ZdU&feature=grec_index