9
  • FoodLFG
    #9
    Csak neked, winnie! :)
    Kuraki Mai - PUZZLE
    bár nem japán csajbanda, csak csaj. :P
    http://wiki.jpopstop.com/wiki/Puzzle_/_Revive


    Ez a Conan/gyereknyomozós sztori engem sem hoz lázba. Miért kell egy gyereket felnőtt szerepbe helyezni. A japánok mindig itt buknak nálam, túl erőltetett.
  • Nagira
    #8
    Macusima Nanko = Macusima Nanako, Nanako Matsushima

    A Ghost nagy kedvenc, nagyon kíváncsi vagyok, mit tesznek vele...
  • zola2000
    #7
    oké, "kicsit" erös volt, (hogy itt miért nincs módositás gomb?)...
  • zola2000
    #6
    Egy másfajta listát tudok mutatni, ami bizonyitja, hogy a japánok NEM az amcsi szemetet veszik:
    menj a www.gamer365.hura és keress rá arra a keresöben hogy japán szoftvereladások.

    (oké ez nem film, de hiába gugliztam, nem találtam mozis eredményeket)...
  • neoG
    #5
    Csak elfogult.
  • zola2000
    #4
    "japánban szinte mindig a legmenőbb hollywoodi filmek a legnézettebbek"

    De ha tényleg igy lenne ahogy mondod, akkor a cikk sem jó...
  • zola2000
    #3
    Légyszi linkeld azt a listát! Mert valaki egy másik fórumban irta ezt, és csak azért irtam igy...
  • winnie
    #2
    ugye te nem annyira néztél utána annak, amit írtál? vagy csak elfogult vagy és azt hiszed, hogy a japánok nem amerika termákeiért rajongnak?

    a 2009-es filmek közül a conan-féle sokadik rókabőr 14. lett, megelőzte az avatar, a harry potter, a michael jackson doksi, a fel, a 2012, és majdnem az angyalok és démonok is.

    japánban szinte mindig a legmenőbb hollywoodi filmek a legnézettebbek, kivéve, amikor miyazaki készít valakit.

    bár szó se róla, cuki ez a kisfiús rajzfilm, de sokakat jobban érdekelne az aláfestésnek használt japán csajbandás videóklip.
  • zola2000
    #1
    Hát ja a japánoknak több eszük van annál, hogy hülyeségeket nézzenek. Tavaly is japánban a legsikeresebb film nem az Avatar lett (bár az is olyan közepes sikert elért japánban), hanem a Meitantei Conan Movie 13.

    Erről van szó: http://www.youtube.com/watch?v=wHZmYEy-734
    Csak ajánlani tudom, sokkal jobb mint az idióta túlreklámozott avatar!