24
Real Warfare 1242 - a XIII.század csatái
  • Hunor1
    #24
    Be ne dőljetek a videóknak!Fostalicska gomolygás az egész!Ha jó csatákra vágytok akkor Total War sorozatok!
  • Montanosz
    #23
    inkább a King's Bounty-ra hasonlít))
  • a.carkey
    #22
    Kipróbáltam, de ugyanaz, mint a XIII. Century, vagyis unalom. Kinek jó az, hogy ilyen szarokat képesek kiadni? Még a Med1 is üti mindenben ...
  • Hunor1
    #21
    Nah gép újraindít, most megy..de!
    Gondoltam elkezdem a "kampányt"
    Az első csatában a Teutonok ellen csak a nagy orosz sereg egyik(bal) szárnyán kaptam szerepet(a karakterrel)
    0 a pénz először.Így a karakterem "upgrade"- jából visszavéve kaptam egy kis pénzt hogy vegyek még mellé pár egységet...Csak egy kicsit a hátukba kerülve megrohamoztam a Teutonok pár egységét és rövid "gomolygás" után megszalattak...szánalmas:((.Majd ugyanezen pálya 2. felében a hegytetőn lévő számszeríjászokat kellett lerohannom(miközben az orosz fősereg középen nyomult előre.Ez a "feladat" is gyerekjáték volt..:(( Nyertünk...khmmm.
    Na ok nézzük mi jön..
    Látom hogy most a Mongolok ellen kell csatűázni , (immár van valami 4770 aranyam)de most már egyedül vagyok. Ez lesz a második "pálya"...ÉS ÖSSZESEN VAN 8 azaz MYOLC csata és slussz....MEGA LOL !!!
    Azt hiszem ennek ennyi volt! Uninstall.
    Total War sorozat foreva!
  • Hunor1
    #20
    ehh...
    " can not be run twice"
    ez meg mi a ...most el sem indul már...:((((((
  • Hunor1
    #19
    Közel sem jöhet a Medieval2 Total War fizikájához és csata megjelenítéshez..:(((
  • Láma!
    #18
    tiszta King Atrhur :o
  • a.carkey
    #17
    Bár még nem láttam, de biztos?

    "Vast territories to conquer and control"
  • a.carkey
    #16
    Nem tűnik nagy dobásnak, de ez aranyos lesz. Mintha a Knights of Honor folytatása lenne:
    Reign: Conflict of Nations
  • Blum
    #15
    Akkor az
  • Montanosz
    #14
    de igen
  • Hunor1
    #13
    Egyelőre nagyon kevés az infó a játékról..ha majd valaki elkezdi akkor kéem hogy a #8- as kérdésemre válaszoljon plz!
  • arty
    #12
    ez bloom és nem hdr

    és tényleg ritka ocsmány módon erőltetik az oroszok :(
  • Prince23
    #11
    medieval 2 koppintás
  • Blum
    #10
    Kár,hogy már kint van.
  • attila49
    #9
    Hali!!!Raméljük jókis game lessz!!
  • Hunor1
    #8
    Hi
    Ez nem ugyanaz a séma mint a XII Century? Gondolom csak csaták sorozata. Nincs gazdaság , statégiai térkép, fejlesztések stb. mint a Total War sorozatokban?
  • ruffirant
    #7
    egy próbát megér.képek alapján tetszik
  • Blum
    #6
    Hát igen,a HDR tényleg durván el van túlozva,de amúgy fain kis játék. Majd éjszaka megpróbálok vele játszani kicsit komolyabban is.
  • pxxl
    #5
    mi van? sikerült leszedned egy orosz verziót, PEDIG ott volt hogy RUS? szted a RUS az nem az oroszra utal? tudod Russia
  • Montanosz
    #4
    amúgy nálam tényleg olyan mint egy nagyon-nagyon színes festmény((( pontosabban a keresztfiam gépén, mert az enyémen el sem indul.
    Nekem sikerült egy orosz verziót leszedni, peidg ott volt hogy RUS((
  • pxxl
    #3
    baszki ma már nem készül olyan igényes játék amiben NINCS ELTÚLOZVA az a qva HDR? ritka szar így :/
  • Blum
    #2
    Jónak néz ki! (:
    Mindjárt meg is nézem.
  • Montanosz
    #1
    Orosz fejlesztés. Alexander orosz herceg harcai a teuton és a svéd hódítók elllen....
    HONLAP

    A csaták hatalmas területen zajlanak, láttam néhány olyan formációt amit még hasonló játékban nem.
    Már kint van))