43
  • winnie
    #43
    jaja. szellemek csak a legrosszabb filmekben és sorozatokban vannak.
  • richard45
    #42
    Szellemként mi? Pff ez a sorozat egyre szarabb lesz.
  • nessboth
    #41
    In the next season...the ultimate cleaner...is back!
    Who you gonna call?!
  • Csakezmaradt
    #40
    Erről a Tildáról beszélek.
  • jAMEsbAUd
    #39
    Meg tudnad mutatni, hogy hol beszeltem kinek a hozzatartozoirol? Valakivel osszekeversz szerintem... legalabbis tolem ideztel ket dolgot es utana kozlod, hogy megkeresel es kibelezel? nem teljesen ertem... szerintem nem szidtam senki hozzatartozojat... jo lenne, ha elnezest kernel.
  • kgbela
    #38
    Egy jó van a BK-ban, mégpedig a Vanda.
    Addig szúrnám, amíg össze nem esek eszméletlenül.
  • morden
    #37
    Pontosan melyik Tilda, szerintem már volt 3 :P érdekes mód a kommentekben egy scifihez és egy misztikus sorozathoz hasonlítjátok a BK-t pedig megvan a tökéletes mása a jóban rosszban és senki nem írja háááát :D
  • Betonparaszt
    #36
    Huh, ez aztán a sok hozzászólás . Hamarosan talán már külön sztár-pletyka rovatot is lehet nyitni az SG oldalán
  • Csakezmaradt
    #35
    Tilda az egyetlen nézhető szereplő az egészben.
  • Mentoloshurkaka
    #34
    Hogy jön ide a Jobbik te Taigetosz-szökevény?
  • smaszi
    #33
    ...és még egy jó hardcore dj nevét is lopja...
  • shaddam
    #32
    Te tényleg ilyen sötét vagy mint amennyire az aláírásod után gondolom?
  • boond
    #31
    Másrészről meg van vmi törvényi alapja is a sorozatnak, (ha jól tudom) Igy ha megszűnne, lenne helyette más..
  • boond
    #30
    IMDB Barátok Közt 590 szavazat (mintához nagyjából elég!) 2.6
    A fenéket elég, ez semmit sem ér, nem reprezentatív.

    Meg felesleges itt "erőlködnöd", amíg lesz jó nézettséges úgyis menni fog. (az pedig még egy jó darabig biztos lesz...)
  • winnie
    #29
    ja. a mintához elég 90% olyan szavazó, akinek összvissz egy szavazata van, aki direkt emiatt reggelt.
  • Tinman #28
    IMDB Barátok Közt 590 szavazat (mintához nagyjából elég!) 2.6

    Mit keres ez a hulladék a tv-be?

    Aki nézi: MIÉRT nézitek? Mi értelme a 12345. epizódnak?
  • Tinman #27
    Ez meg a Lost-ot hozza fel... atyaég! Talán az egyetlen sorozat a Twin Peaks óta, ahol az elsötétülő képernyő után gondolkodtál, de én közbe is ^^
  • Tinman #26
    Stargate vs. Barátok közt. Hagyjuk.
  • Tinman #25
    Őszintén? Amikor Ákos meghalt utána nem sokkal szálltam ki, mert rájöttem, hogy azzal, hogy nézem elősegítem ennek a hulladéknak a fennmaradását. Ez vagy 5-6 éve lehetett. Azóta hányszor cserélődtek a szereplők?
  • Tinman #24
    Nem. IQ-hoz kötöm... ha ez a nevetséges, bárgyú kókányolás kielégít szellemileg, akkor nincs a fülkében keresnivalód.
  • smaszi
    #23
    "Magyar lenni büszkeség, szélsőjobbosnak lenni nem az!"

    ...és ha már idézetet raksz ki a hozzászólásod alá, legalább helyesen írnád.
    Vagy ha netán poénnak szántad (biztos hogy nem), akkor talán így:

    Magyar lenni büszkeség, szélsőjobbos lenni nem az!
  • smaszi
    #22
    Grat. most már előkerül a rasszizmus is...
  • DjDano
    #21
    szerintem meg az idióta Jobbiknáci hozzászólókat kéne letiltani, a délszláv származású vezéretekkel együtt
  • boond
    #20
    szerintem is be kéne tiltani
    stargate-t meg a többi hasonló színvonalú művet is

    Neked is problémáid lehetne....
    Ha nem nem tudod felfogni... :D

    Az Sg-vel nincs semmi baj, akkora különbség van a kettő között mint ide a Pegazus min.

    Azonkívül nagyszerűen integrálja a történelmet, régi korokat (mitológia, mítosz legenda stb), különböző tudományokkal, kultúrákkal ismertet meg és még folytathatnánk.

    Nincs semmi gond az Sg színvonalával.
    Viszont a megértéséhez már több kell mint egy barátok közt-höz...
    Pl nem árt ismerni az előzményeket, mert bár viszonylag különálló részek alkotják, azért gyakran vissza csatolások is vannak.ÉS egy egy "lényegtelennek" tünö dolog később nagyon fontossá is válhat, csak egy apró részlet...



  • Reg5
    #19
    Tehát neked a sorozatokkal van bajod. De míg se értem. Egy BK-t és Lostot egy szinten emlegetni sértés
  • smaszi
    #18
    +b
  • smaszi
    #17
    Helyesbítek: STARGATE
  • smaszi
    #16
    "...es az emberek meg olyan butak, mint a sár! ...ertelmi szint a beka segge alatt..."

    Ha még egyszer szidni mered mások hozzátartozóit, akik nézik, én megkereslek, és ki.elezlek!
    Most lehet megsértődni, de te is ilyen szinten beszélsz másokhoz, és másokról.
    Igen, valljuk be, ez nem egy BSG (végignéztem ), vagy Sargate, nincs is sok közük egymáshoz, de sokaknak, akiknek nincs lehetőségük más adókat/sorozatokat nézni, azok ezt nézik. És ha tetszik nekik, akkor nézzék. Úgyis addig fogják csinálni, amíg lesz rá igény. gomabácsi: Betiltás duma meg tényleg unalmas már.
  • Zombee
    #15
    Valószínűleg nem szó szerint értette.... azt meg azért be kell látnunk, hogy a BK elég értelmi fogyatékos dolog.
  • Balintos
    #14
    szóval kb. minden egyes sorozatot?
  • Matte
    #13
    te isten barma... mikhez hasonlítod ezt a szennyszart?
  • gombabácsi
    #12
    szerintem is be kéne tiltani
    ahogy a lostot, stargate-t meg a többi hasonló szinvonalú művet is
  • jAMEsbAUd
    #11
    En sajnos nagyon sok embert ismerek, aki nezi... es ami meg remisztobb, hogy fiatalok is... FUN KLUBBJUK VAN! Nem eliras! FUN KLUBB bazmeg... ertelmi szint a beka segge alatt... es ezt nyomjak az emberekbe, meg a Gyoziket, meg ezeket a mocskokat... es az emberek meg olyan butak, mint a sár!
  • Daza500
    #10
    Szerintem ezt a kutya se nézi, csak meghamisítják a nézettségi adatokat. :D
  • Prof William
    #9
    Sztem jobb lenne ha Tilda (ha szerepel még) valami ősi vudu szertartással visszahozná, esetleg kiderül hogy csak megrendezte halálát mert nyomában volt az ukrán maffia.
    Esetleg majd a végén elfogják a Szellemirtók. :)
  • AZTA
    #8
    TE is nézed felesleges tagadni..
  • FrostyDK
    #7
    igen de a csillagkapu scifi ez meg egy rakás szar
  • Narxis
    #6
    De abba beleillet mert science fiction, na de ebbe? :D
  • Narxis
    #5
    Uramisten... szellemként? :D Beszarok. :DDDD
  • bladesoft
    #4
    Ez butaság.
    Jó pár sorozatba tért vissza már többszörösen meghalt szereplő is pl. Stargate :D
    Amig van rá igény csinálják a sorit.
    Én maradok a TVDnél és a House Md.nél :XD