17
Kíváncsi vagy, milyen egy igazi gerilladoku? Akkor nézd meg, hogy mit élt át a kétszemélyes, magyar low-profile stáb Afganisztánban! \"On The Spot\" premier június 3-án, Csütörtökön, 22:30-kor a Spektrumon! További vetítések: Június 5. Szombat 22:00-kor Június 6. Vasárnap 23:30-kor Június 11. Péntek 22:30-kor
  • szlivike
    #1
    Igazi gerilladoku a Spektrumon!

    Hát ez nagyon tetszik! Akiknek az ismeretterjesztő dokumentumfilmek bejönnek, azoknak ez kötelező darab..
    Ez a 2 fiatal, hogy mire képes a trailer alapján, egyszerűen hihetetlen számomra!

    Nektek mi a véleményetek erről?



    Csatlakozzatok a facebookon, hogy első kézből értesüljetek a hírekről
  • Lacee86
    #2
    Hát én személy szerint utálom ezt meg az ehhez hasonló országokat és népeket a számomra fel nem fogható idióta fanatizmusuk miatt. Nem is nagyon érdekel ennélfogva a téma. De sokaknak biztos érdekes.
  • Hegi90
    #3
    A műsornak szerintem pont az az egyik célja, hogy ne csak a fundamentalista oldaláról ismerjük meg ezeket az országokat.
    Nekem személy szerint tetszik az iszlám kultúra sok része. Vannak normális országok is, pl Törökország.
  • Petko
    #4
    hát átlag emberek általában pont arra kiváncsiak amit nem értenek, mert vágynak arra hogy megértsék
    ennek fordítottja elég kellemetlen, ha az embert csak az érdekli amit már eleve tud:)
  • Rage47
    #5
  • VRSDM
    #6
  • akyyy
    #7
    akkor nemis nézem ha nincs benne sok dirrdurr
  • Tyler1
    #8
    van ilyen a paprika tv-n is asszem, csak ők a gasztrodokuban nyomják :D

    amúgy nem csak az afgánoknál forgattak, voltak irakban, izraelben, törökben, stb...
  • akyyy
    #9
    elég lett volna kimenni olaszliszkára.
  • Tyler1
    #10
    de nem meghalni akarnak, csak veszélyhelyzetben párat forgatni :)
  • karajjj
    #11
    gerilladokunak gerillareklám? :DDDD
  • Lacee86
    #12
    Rosszul fogalmaztam: én ezt nem is kívánom megérteni. Sokkal inkább érdekelnek más kultúrák, mint ők. Ez van...
  • gumbo1888
    #13
    Valaki tudna adni egy epizódlistát. Az a gondom, hogy most kezdtem el nézni, az első rész volt ugye Gáza, annak a végén azt mondták, hogy Izrael következik, de most néztem meg és Svalbard(északi sarkkör) volt. Hogy van ez?
  • Hegi90
    #14
    Magon fent van az összes eddigi 7 rész, beleértve a tegnapit is.
  • Petko
    #15
    na megnéztem én is az Afganisztánról szóló részt
    le a kalappal, nagyon kellemesen csalódtam
    attól féltem hogy ennek a két riportercsemetének nagyon nehéz lesz egy ilyen nagyon "problémás" témáról objektív képet bemutatnia, de nagyon jól sikerült, 5 csillag
    a natgeon pl. ilyen témában bármennyire látványos, igényes műsorokat készítenek, a történelmi és aktuálpolitikai témák nagyon "ofszet"-tesek
  • Petko
    #16
    legközelebb megnézem a Gázait részt is, de szerintem arról objektívan tudósítani szinte lehetetlen feladat, annyira gennyes téma, de ne legyen igazam
  • desigo
    #17
    Szerda este jön új rész 9-kor az M1-en
    Erbore törzs lesz a téme