10
PowerPlay Manager - Labdarúgás (online)
  • pilboy
    #10
    2. osztály 9. hely :)
  • score
    #9
    http://fogadastipp.blog.hu
  • pilboy
    #8
    megnyertem a rangadót vasárnap. tegnap a 90. percben nyertem. megvan a meccsen az első 8as osztályzatom (nem kapus)
    védés 19
    csapatmunka 15
    egyéni 12
    átlag 15
    ma szintet lépett a kapusom, a legjobb védőm és a csoport gólkirályjelöltje is :)
  • pilboy
    #7
    ma rangadót játszok az eddig 100%-os első helyezett ellen, ezért először állítottam magas intenzitásra a taktikát :)
  • bakkerman
    #6
    elég hülye vagy...
  • pilboy
    #5
    hülyeség! keverni a hokit a focival???
    akkor mehetne a téli olimpia 2010 vancouver topicba a foci-vb 2010 is
  • Blum
    #4
    Van már neki topik. Labdarúgás is mehet oda.
  • pilboy
    #3
    ???
  • Solid Snake
    #2
    :)
  • pilboy
    #1
    Elindult a PowerPlay csapat legújabb menedzserjátéka a labdarúgás!!!
    Aki szereti az online focimenedzseres gameket, annak itt a helye, próbálja ki!


    Sziasztok!

    A cím önmagáért beszél. Elindult a foci végleges verziója. Kezdődhet a harc.

    Ahogy azt korábban ígértem, a szezon jövő héten hétfőn kezdődik, az első bajnoki mérkőzésre pedig másnap kedden kerül majd sor. 51 ország rendelkezik saját bajnoksággal. Angliának és Skóciának szintén van saját bajnoksága. A többi csapat kontinensenként került besorolásra. A wales-i és északír csapatok így az európai bajnokságban szerepelnek.

    Köthetsz le barátságos meccseket, építheted a stadiont, a létesítményeket, vagy piacozhatsz is. Most szerdán viszont nem kapsz szponzorpénzt. Az ok egyszerű, a szezon még nem indult el. Ugyanebből az okból ifik, és alkalmazottak sem lesznek még ezen a héten (kivéve a kezdéskor azonnal érkezettet).

    Természetesen a fejlesztés folytatódik. Igaz, hogy végleges verziónak hívjuk, sok funkció még nem érhető el, mert nincsenek még elindítva. És vannak persze olyanok is, amelyeket még csak tervezünk megvalósítani.

    Jó játékot!


    Szerző: Fordítók vezetője vlady - Fordító: Nemzeti csapatkapitány Magyarország Kityusz



    PowerPlay Manager oldala