113
Harry Potter and the Deathly Hallows Part One - Part Two
  • JonasSandor
    #113
    Aminek 2 éve volt egy ocsmány kép róla, valami elég hülye nevet kapott.
  • Plata
    #112
    Mi féle folytatás?
  • JonasSandor
    #111
    Elég furcsa hogy potter nélkül jön a folytatása.
  • JonasSandor
    #110
    Nem mostanába fogunk játszani az új résszel másfél év vagy 2 év még váááááááááááááááá
  • Domcsika
    #109
    nincs mit:)
  • zsp95
    #108
    Köszi a gyors választ:)
  • Domcsika
    #107
    Úgy tudom az inferusok legyőzhetetlenek.Maximum Stupefy varázslattal egy kis ideig lebéníthatod őket,de nem lehet megölni őket.
  • zsp95
    #106
    Hello!

    Az a kérdésem lenne,hogyan tudom legyőzni az inferusokat(csontvázszerű zombik)? Semelyik varászlat sem működik és a főzeteket is kipróbáltam már de azok se kezdtek velük túl sokat. Eddig mindig csak elrohantam mellettük:), de ez nem mindig működött... ???
  • Domcsika
    #105
    A játék eredeti vagy letöltötted?Mert ha letöltötted akkor lehet hogy a SKIDROW verziót töltötted le.viszont az bugos.ha letöltötted,és a SKIDROW verziót akkor azt tanácsolom hogy töltsd le a reloaded crackjet.Ha eredeti akkor nincs ötletem.
  • Domcsika
    #104
    Végre megcsináltam a romos szintet.Talán az volt a trükk hogy LASSAn kellett megcsinálni a szintet.De ez a lefagyás probléma elég érdekes.Talán ha nagyon sokszor próbálod sikerülni fog.
  • Matusy
    #103
    Sziasztok!

    Akadt egy kis problémám. A barátnőm nagy Harry Potter játék rajongó és a legújabb résznél (HP and the Deathly Hallows Part II) Amikor McGalagonnyal ölni kell vmi óriásokat kifagy. Egy kis videó van amikor az óriás mászik fel egy hídra. Azt hiszem ez a harmadik óriás. Semmi ötletem nincs miért fagy ki, de az asszony azt mondta h vagy velem végez vagy az óriással :). Szóval ha vkinek van vmi ötlete mi okozza ezt a fagyást kérem segítsen :)
  • Domcsika
    #102
    Én a Harry Potter 7. ELSŐ részében a romos szinten(The Ruins)eljutok a táborig ahol a mugliivadékok vannak.Utána mindenkit legyőzök de utána hiába várok NEM történik semmi.Visszamentem az ösvényen megjelenik pár újabb ellenfél őket is legyőzöm,uána visszamegek a táborba de még mindig SEMMI! Youtube-on láttam hogy amint legyőzi az ellenséget a tábornál véget ér a szint.Most mit csináljak?
  • mrzed001
    #101
    Lefelé gombot folyamatosan nyomni, így futni, és lőni ... és ennyi :D
  • burkos01
    #100
    Amikor a hídon futok nevillel és az a tag fut utánam ott mit kell csinálni? Nem bírom továbbvinni.
  • JackSparrow88
    #99
    Ok sikerült azóta :D
  • JackSparrow88
    #98
    Üdv. Az utolsó résznél amikor Voldemort-tal harcolok és összeér a varázserőnk ott mit kell csinálni illetve hogyan kell mert nekem nem sikerül sehogysem. Az iránygombokat írja hogy azokkal kéne de akkor sem akar összejönni, nekem nem történik semmi, hiába nyomkodom őket. Valami tipp, kösz.
  • bon
    #97
    Rövid de jó játék volt, nekem tetszett.
  • bon
    #96
    Nem elég gyorsan nyomkodod az 5-ös gombot.
  • Bokros Sándor
    #95
    Sziasztok mikór a profeszor nővel vok és van mikór vissza mászik az óriás és hiába nyomom az 5ös gombot nem csinál semmit valaki segítsen pls pls
  • Gábor3
    #94
    Az imperienta vagy milyen varázslattal kell rálőni, mikor üvölt, akkor leesik.
  • kasa85
    #93
    5 gomb,vagy a 6.
    3db kék bigyót lő rá egyszerre,amikor teljesen levitted az életerejét,és utána átesik a korláton keresztül az óriás.
  • mogyi21
    #92
    sziasztok azt az oriást hogy kell megőlni a profeszor nővel mindig leviszem az életét de nam hal meg
  • Pokerstars
    #91
    Harry.Potter.and.The.Deathly.Hallows.Part.2.Proper-RELOADED CRACK ONLY

    http://www.wupload.com/file/53170684/rld-hp8p.co.rar
  • Gábor3
    #90
    Ja, még eszembe jutott, hogy van bennt pár új elem. Vannak menekülés részek, melyek még egész jól sikerültek.
    A legvégén lévő videó viszont nagyon tetszett.:) (a stáblista után)
  • Gábor3
    #89
    Végigvittem a játékot és hát... Olyan mint a part 1, talán egy fokkal jobb. A helyszínek, zene, grafika mind nagyszerű, de csak lőni kell állandóan. Most már láthatatlan köpönyeges részek sincsenek. A játékmenet maradt a part 1-hez hasonlóan. A fejlesztők a helyett, hogy egy más stílusra váltottak volna ezt turbózták fel egy kicsit. Immár hoppanálhatunk, a varázslatok kidolgozottabbak, a szájmozgós hiba megjavult, valamint az extráknál karakter modelleket és küldetéseket kapunk az összegyűjtött jelekért, gömbökért. Még jó, hogy nem kell előröl kezdeni a játékot, hanem választhatunk a fejezetek közt mit akarunk újrajátszani. Rossz dolog, hogy a játékélményen nem változtattak, a sztori nagyon gyorsan halad még a videókban is. A sok játszható karakter jó dolog, de mindegyik ugyan olyan képességekkel rendelkezik, semmi extra, vagy hátrány. Valamint nagyon rövid. Rövidebb mint a part 1. Öszvisz kb 3 óra alatt kijátszható, de 4 alatt biztosan. A lépcsőház átvan rendezve, immár nem mozognak a lépcsők, teljesen más lett és sajnos Roxfort se szabadon bejárható. Véleményem szerint akiknek tetszett a part 1 azoknak ez is fog, de másoknak nem igazán. Nagy HP fanok próbálják ki, de akik tudnak a játék nélkül élni, azok nyugodtan kihagyhatják.
  • Pokerstars
    #88
    kezdő lépésnek ajánlom a grafikát feltuningolni úgy már télleg szép lesz elsimítás minden :D :D

    (win7)
    C:\Users\A TE NEVED\AppData\Local\Electronic Arts\Harry Potter and the Deathly Hallows (TM) – Part 2

    config.txt

    resolutionidx 0quality 0

    átírni erre

    resolutionidx 0quality 5

  • kasa85
    #87
    Léci ha tudsz egy kicsit bővebb leírást írj a part 2 ről,mert nem akarom végig tolni ha ugyanolyan fos lett mint az egy és ráadásul teli volt spoilerral:(
    Persze az nem lett volna gond,de ritka repetitív,és gyenge játék menet lett az egész Cod fűszerezéssel.
    Kíváncsi vagyok,hogy mi változott AI/Grafika/játékmenet/játékidő derén.
  • bakkerman
    #86
    hát eléggé hent game lett,de leköt végülis,a helyszínek visszaadják a HP fílinget,néha még a hidek is kirázott,10/7 a gém,hálistennek stabil 30-35 fps-el megyeget 1440 full maxon
  • Pokerstars
    #85
    NSTALL NOTES ▀▓▀ ▄▄▄█▀▀▀▀ ░ ▄▄▓▀▀▀ ▄▄ ▀▀▀ ░ ▀ ▄
    ▄▄█▀ ▄■ ▀▀ ▄ ▀ ▄▓▄ ██▄
    ███▌ ■▀ ▀ ▄ ███
    ███ ███
    ███ 1. Unpack the release ███
    ███ 2. Mount or burn image ███
    ███ 3. Install with one of the the following serials below: ███
    ███ ███
    ███ 18P7-2B1Q-119S-SKID-ROW0 ███
    ███ 1DZH-KJ19-117S-SKID-ROW1 ███
    ███ 1UNE-FP1A-114S-SKID-ROW2 ███
    ███ 1GRR-RX1M-11IS-SKID-ROW3 ███
    ███ 1MB3-881X-11HS-SKID-ROW4 ███
    ███ ███
    ███ 4. Copy all files from the SKIDROW folder to the game installation ███
    ███ 5. Play the game ███
    ███ 6. Support the companies, which software you actually enjoy! ██
  • grebber
    #84
    Amit a videókban láthattunk pörgős akciót az sajna a demóba nem került bele,de jó lesz ez érzem.
  • Gábor3
    #83
    A demó letölthető a hivatalos oldalról.
    www.harrypotter.ea.com
  • grebber
    #82
    Harry Potter And The Deathly Hallows - Part 2 New Screens & Trailer
  • Carloska
    #81
  • grebber
    #80
    Part Two Trailer

    Na ebben már végre lesz valami pörgős akcióféleség is!
  • Carloska
    #79
    Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 is a video game currently being developed by EA Bright Light Studio and will be published by Electronic Arts. It is the second part of the game Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1. The game will be released in July 2011 to coincide with the film's July 15, 2011 release date and will be available on Microsoft Windows, Nintendo DS, Wii, PlayStation 3, Xbox 360, and Mobile platforms.[1]
  • Kongy
    #78
    én annál a köpenyes résznél azt mondtam: köszi srácok, ennyi elég is volt.
  • Carloska
    #77
    egy helyen nem akadtam el hardon toltam hogy lehet eben a játékban baszki elakadni? :D
  • Rage47
    #76
    az derék:D
  • horvatht
    #75
    Végülis hogy jutottál túl, én már három napja szívok vele?
  • grebber
    #74
    Ipon teszt 45%