13
  • pixx
    #13
    Ez borzalmasan fájt...

    Egyébként anyámhoz járt könyvelést tanulni, és ő egy évet töltött Amerikában, mikor vett egy kalapácsot, adtak hozzá használati utasítást...egy kalapácshoz...
    Szánalom...
  • gemihu
    #12
    Na igen, egy rossz térkép nem ment fel a közlekedés szabályai alól.
  • bippo
    #11
    Pár éve hallottam egy olyan sztorit, hogy a faszi belehajtott egy vizesárokba vagy mibe, mert a GPS azt mondta, hogy kanyarodjon (gondolom szar volt a térkép). Az a hülye meg bekanyarodott, nem vette észre, hogy ott nincs út, hanem árok.

    Meg már nem azért. Mi köze van annak, hogy a térkép egy forgalmas úthoz vezette, ahhoz, hogy ő az úttest közepén kóricál. Kár, hogy nem kamion jött, komolyan mondom. Nagy az Isten állatkertje.
    Ha meg direkt csinálta a per miatt, akkor is sajnálom, hogy nem kamion jött.

    Én megítélném a kártérítést a szar térképért: 10évig ingyen kap javított térképeket, majd megbüntetném, amiért szabálytalan helyyen mászkált, közveszély okozásáért, a forgalom feltartásáért, majd a mentősök számláját is a nyakába varrnám.
  • endrev
    #10
    Ez tényleg hülye. Talán ismeretlen tettes ellen kellett volna vádat emelnie, ha már annyira perelni akar, mert ha téved (és nyilván téved), akkor rágalmazott és a fagyi visszanyal.
  • gemihu
    #9
    Egyébként sokat szívunk miatta. Nem tudom mi lenne a jó megoldás.A cím változtatása költségekkel jár, főleg a cégekre nézve.
  • gemihu
    #8
    Citroom: teljesen igazad van amúgy:) Az a helyzet,hogy a régen az utca vitt "pest" fele, csak bővült a település és áthelyeződött a "pest" fele vezető út. A régi neve megmaradt, de az újnak nem adtak utca nevet valamiért..
  • Citrooom
    #7
    Mondjuk ott azt is megvizsgáltatnám egy orvossal, aki az utcaneveket kitalálta vagy jóváhagyta, mert az GPS nélkül is félreértésekre adhat okot.
  • gemihu
    #6
    A mi városunkban van két az egyik út,a másik utca. Csak példa: pesti út,és pesti utca,a kettő közel van egymáshoz,de nem meghosszabbításai egymásnak.A google azonos néven jelöli mindkettőt. Mi a pesti úton vagyunk, de a google map berak a pesti utcába.A helyezet az,hogy megpróbáltam kijavítani , de nem sikerült.Elsőnek jeleztem,hogy az adott útszahibás az elnevezése,de semmi reakció. Később google webhelyeken felvettem magunkat a jó helyre már legalább 3 hete,de még semmi. A kérdés az,hogy miért rakhat fel bárki valótlan adatokat egy cégről???
  • syn7h37ic
    #5
    Szegény autós... Nem sikerült jobban elütnie ezt az idiótát, hogy belehaljon.
    Szét kéne verni ennek a primitív ökörnek a fején a navigációját.
  • MrImy
    #4
    Rosenberg... nem zsidó véletlenül?!

    Normális ember örül hogy él, de itt már keresi a hasznot főhősünk... tipikus!
  • T0nk
    #3
    Azok közül akik ilyen pereket indítanak kb a 99% nem azért csinálja mert hülye, sőt. Ez egy megélhetési iparág. Rettenetesen profinak is kifordított gondolkodásúnak kell lenni ahhoz, hogy ilyeneket kitaláljon valaki. Ergó ez semmi más, mint törvényi keretekre épített csalás. Egyébként valószínűleg meg fogja nyerni a pert, pont amiatt, mert különben nem indította volna. Remélhetőleg a Google is talál valami olyasmit válaszként mint az ominózus mikrógyártó cég a macskás vénasszony esetében.
  • caprocorno
    #2
    Már-már legendásan hülyék ezek az amerikaiak. Régebben kételkedtem, mikor ezekről a blőd perekről hallottam, mint pl beperelik a mikróhullámú sütő gyártóját, mert nem volt rajta az utasításon, hogy macskát nem ajánlott beletenni. Azt hiszem kénytelen leszek mégis elhinni, hogy léteznek ezek az idióták
  • Sir Quno Jedi
    #1
    Javaslatom a homloklebenyműtét, de nem fogják észrevenni a különbséget...