15
pc
  • VRSDM
    #15
    juj hát én meg most úgy érzem teljes az életem h te is ittvagy.
    -_-
  • Kongy
    #14
    juj hát most úgy érzem teljes az életem h ilyen játék is van.
  • Petka
    #13
    Sync gombot használva olyan szinten el lehet rontani a szinkront, hogy az isten se hozza már vissza időben, szóval amúgyse javasolt a használata...
  • OrioN the S
    #12
    zsír :) 2 hónap és szerválok egyet :)
  • hungaro
    #11
    megéri igen, nekem bírja a bulikat!
    Atikah: nem használom a synic gombot...
  • OrioN the S
    #10
    es kotelezo hasznalni vagy mi? :D
  • Atikah
    #9
    van synic gomb szal sok érzék nemkell így a keveréshez
  • OrioN the S
    #8
    azt akarok venni én is :) megéri? jók a tapasztalataid?
  • hungaro
    #7
    Én Behringert BCD-3000-et használok Virtual DJ-vel, nagyon meg vagyok vele elégedve, már jópár diszkót ki bírt...
  • JohnnyNapalm
    #6
    és pont ezért hülyeség az ilyen játék
  • DIESEL DOG #5
    jogos, jogos! :D
  • VRSDM
    #4
    ezért jó ha rákötöd a keverőd a traktorodra mondjuk.
    és voilá :)
  • DIESEL DOG #3
    Mindenesetre azért kiváncsi leszek én erre...

    ...de ha már DJ program akkor Traktor DJ studio. PC-re, laptopra legjobb program szvsz, egy-egy kisebb-nagyobb házibulit simán összelehet vele dobni, elég profi program... legalábbis nekem bevált, és még mostanság is használom. Persze a legjobb az egészet élőben, valódi eszközökkel csinálni, nagyobb élmény pl. egy 4 sávos keverőt használni valóhelyzetben mint egy képernyőn húzgálni a csúszkákat...
  • n3whous3
    #2
    lol numark ilyenekkel foglalkozik mostanában? A dj-s piacon meg pár dologgal beadta a törölközőt, ha jól emlékszek.
  • Bence94
    #1
    "A Numark Industries egy sajtóközleményben tudatta a nagyérdeművel, hogy a Scratch: The Ultimate DJ az Apple eszközeire és PC-re is megjelenik.
    Érdekes módon az Xbox 360 és PlayStation 3 platformok meg sem voltak említve.
    Úgy volt, hogy a Scratch: The Ultimate DJ tavaly érkezik, ám az Activision-nel történő jogi csatározás következtében a készítők kénytelenek voltak eltolni a megjelenést. Eredetileg csak Xbox 360-ra és PlayStation 3-ra érkezett volna a játék, azonban a friss bejelentés szerint a platformok listája az iPhone-t, az iPod Touch-ot, az iPad-et és a PC-t tartalmazza. Reméljük azért az eredeti kettő sem marad majd ki." info: Gamestar

    Remélem jó lesz!