18
  • Csak77
    #18
    Az a torony ott középen nem semmi... kíváncsi lennék, hogy egy pesti átlagos tíz emelet magas panel milyen hozzá viszonyítva.
  • who am I 7
    #17
    A pénzen (hitel) kívűl, nem hinném, hogy sok közük lenne az araboknak hozzá...
  • duke
    #16
    "legmagasabb tornyát elég szép kanyar van benne:D "

    Ja egy csomo epulet girbe gurba, nagyon benak ezek az arabok, hogy nem tudnak egy fuggoleges hazat epiteni.
  • bippo
    #15
    Ha kanyar kell, akkor: http://www.gigapan.org/gigapans/39432/
  • mjevsrsh
    #14
    Ejha:D Van még mit fejleszteni azon a szoftveren..Nézzétek meg Bruj Dubai legmagasabb tornyát elég szép kanyar van benne:D aztán lehet valójában is ilyen:O:D
  • duke
    #13
    Ha megnezitek a kep jobb oldalan a szelen van egy kb 10 savos ut, es egy csomo szellem auto latszik az uton. Ez vajon mitol lehet ?
    Olyat probaltam keresni, hogy mozgas miatt, hatha ugyanaz az jarmu tobb helyen is feltunik, de nem talaltam ,csak ezeket az attetszo buszokat kamionokat.
  • bippo
    #12
    :) ezt mások már megtették helyettünk. Alul a snapshotok közül a legnépszerűbbek a napozó emberkék :)
  • djw
    #11
    nem rossz... még egy szinttel tovább lenne nagyítható és már a kádárusnál lévő faliújság feliratai is olvashatóak lennének :) + a feladat: tessék keresni meztelen embereket a képeken...
  • gosub
    #10
    A 'híres szállodáról' készült kép nem egy hanem vagy egy tucat! A baj a sok porral van a levegőben. Szerintem így nem sok értelme volt. Ráadásul eléggé látszanak az illesztési kockák.
  • levelhun
    #9
    "Elkészült a világ legnagyobb panorámaképe"
    Szerintem a Google-Earth adatbázisa nagyobb méretű. Bár az tény, hogy az nem minősül egy-az-egyben panorámaképnek, ugyanis az egyes fotók nem ugyanazon pozícióból lettek elkészítve.
  • duke
    #8
    Benasag, jovore az atlag mobil ennel nagyobb felbontasu lesz.
  • bippo
    #7
    2 korábbi óriáspanorámakép: (ezek "csak" 26 gigapixelesek még, de szerintem így is látványosabbak)
    http://www.paris-26-gigapixels.com/index-en.html
    http://www.gigapixel-dresden.de/dresden26GP
  • bleifrei
    #6
    kísértet "város". ez évekkel ezelőtt is úgy nézett ki, mint egy építkezési telep. most is kb. 100 épülőfélben lévő épület látszik. de mi a f*sznak?! ők sem tudják fizetni a hiteleiket. de legalább kiderült, hogy az övék a legnagyobb. jelenleg..
  • Atomreaktor
    #5
    nekem ez új volt, nagyon jók ezek a képek! érdemes végignézni a többit is!
  • Tetsuo
    #4
    Na ja, kar, hogy szar a tema.
  • kecskeszeme
    #3
    Azért cseppet gáz, hogy a betonvasak belelógnak a képbe alul...
  • kvp
    #2
    Szep kep, de ilyen felbontasnal mar csak vihar utan, hidegben erdemes fotozni, mert kulonben elmosodott lesz minden tavoli targy. A hires szallodarol keszult kep egyebkent kb. 1 darab foto, tehat kb. ekkora darabokbol raktak ossze a teljes kepet. (nagyitaskor kirajzol egy keretet a kivalsztott cel kore) A nagyobb felbontas eleresehez tehat nem tobb kepet keszitettek nagyobb nagyitassal, hanem az egyedi kepek felbontasat noveltek. Ez gyorsabb es konnyebben osszeillesztheto kepet ad, viszont az optikai zoom helyett a szenzorok felbontasat novelve a minoseg kis mertekben romlik.
  • ADAMEX9
    #1
    Jó hír, csak kicsit régi :D
    Nemsokára érkezik a trónkövetelő.