14
  • bippo
    #14
    Ehhez tényleg egy kutatás kellett? Andersh-sel (#4) értek egyet, várták, hogy ők is kapják a taslit :)
    Amúgy az ember ha beleéli magát más helyzetébe, akkor hasonló reakciókat képes szülni a szervezetünk, a beleélés mértékétől függően. A virtuális világ pedig elég magas beleélést képes kiváltani. Aki már játszott az Alien vs. Predatorral anno, az tudja, miről beszélek :)
    Extrém reakciókra meg ott a már említett stigmák esete vagy az álterhesség is akár.

  • Freddy TNT
    #13
    Ehhez szerintem nem kell semmiféle 3D meg mindenféle illúziók. Elég ha azt látjuk, hogy valakit úgy rendesen tökönrúgnak. Ilyenkor átérezzük a fájdalmát nem igaz ? Már akinek van persze...
  • TreDoR
    #12
    3d sexvillához van olyan
  • Oláh Herkules
    #11
    igen lesz hozzá faszverő automata is, usb-s :D
  • hdo
    #10
    Már alig várom, hogy egy crysis motorral felturbózott Red Light Centerben (szex-mmo) "ismerkedjek" virtuálisan! :D
  • tomonor
    #9
    fellendülni látom a cyberszex ipart...
  • Legend Killer
    #8
    mátrix inkább.
  • Hegi90
    #7
    egy virtuális golyó?
    FFFFFFFFFUUUU HAXOR BAN WALLHAKK
  • Tetsuo
    #6
    A legtobb mondjuk atveres..
  • Hoz_Hun
    #5
    Ha virtuálisan kefélünk azt is érezzük?
  • andersh
    #4
    mivel tudta hogy ha hozzáérnek a virtuális világban akkor vele is megteszik a valóságban ezért előre felkészült hogy jól pofán fogják vágni :D
    nem meglepő.
    én is beszartam volna, először simi-simi, aztán látom h pofán csapás következik :D
  • Daza500
    #3
    Hmm, én anno ugyanígy voltam a Stigmata-val.
  • Tinman #2
    Grotesque filmben van egy jelenet, amikor az elmebeteg gyilkos, 100-as szöget ver az áldozat heréjébe. Amikor lesújtott a kalapáccsal, rendesen megmozdul nálam is
    Ergo biztos vagyok benne, hogy az elme képes létrehozni stigmát, fájdalmát, szinte bármit...
  • endrev
    #1
    Lásd: stigmák... Egyértelmű hogy az elme hozza létre, mivel az eredeti stigmák nem is a kézfejen, hanem a csuklón jelentkeznének.