4
Parenthood
  • Montanosz
    #4
    itt a második évad)))
  • Montanosz
    #3
    erre én is gondoltam, de egész összeáll a kép, inkább a providence,miértéppalaszka,szívekszállodája irányzatot követi, mint a hangosan vihogós sorozattokét...
  • Kicsikiraly
    #2
    nem láttam még semmit belőle, kritikát se olvastam, csak a kép alapján reagálok:

    ha ez szitkom, ahhoz nagyon sok a karakter. az NBC már a Heroesnél elkövette a túl sok karakter hibáját, igazán tanulhatna. a sitcomok 6, maximum 7 állandó karakterrel működnek szerintem, max még mellékszereplők lehetnek félállandók.
  • Montanosz
    #1
    NBC új szitkomja Lauren Graham arcával.Nekem még Peter Krause ismerős a sorozatból))

    " Sarah Braverman (Lauren Graham, "Gilmore Girls"), a pénzügyileg nehéz helyzetbe került egyedüláló anyuka felpakolja holmiját és két tizenéves gyermekét (Amber - Mae Whitman, "In Treatment" és Drew -Miles Heizer, "ER"), és hazaköltözik Berkeley-be, hogy közelebb lehessen családjához.
    Habár otthon örömmel látják, (szülei Craig T. Nelson- Körzet, Bonnie Bedelia - Heart Like a Wheel) maguk is saját családi problémáikkal küzdenek…
    Sarah tökéletes ellentétjeként nővére, Julia (Erika Christensen, "Traffic") sikeres vállalati jogász, aki a munka és az anya szerep között örlődik, míg a férje, Joel (Sam Jaeger, "Eli Stone") a ‘háztartásbeli’. Sarah öccse, Crosby (Dax Shepard, "Baby Mama") ellenben sosem tudta elkötelezni magát, szinte kényszeresen menekült a kötöttségektől, most a múltjából hirtelen felbukkanó Jasmine (Joy Bryant "Antwone Fisher") miatt újraértékelni kényszerül az elveit… Még a legidősebb testvér, Adam (Peter Krause, "Six Feet Under") is le kell hogy mondjon a “normális’ családi életről szövögetett álmairól, amikor megtudja, hogy kisebbik gyermeke, Max (Max Burkholder, "Brother and Sisters") az autizmus egy enyhébb formájától szenved
    Míg minden családtagnak megvan a maga keresztje, közös életük egy-egy puzzle darabkája lassacskán mindannyiuk számára megmutatja a részletekben rejlő lényeget..."
    (Bestseries)

    HOMEPAGE
    Lauren online
    Vélemények sorozatjunkie oldalán...
    Még mindig a sorozatjunkie oldalán...