16
  • Sliderx
    #16
    Ez eredeti ötlet? Ez egy fos.
    Mátrix után hogy lehet összerakni egy olyan gagyi szarkupacot mint ez a totál turbó. Ez a melegfilm meg csak arra jó hogy a saját nézeteiket próbálják elfogadtatni másokkal. Beteg szarok.
  • nessboth
    #15
    Ed Wood is próbálkozott ilyen hatalmas problémákkal, hogy filmje arról szólt, hogy nem tudja, hogy nő legyen vagy férfi, teljesen érdektelen volt.
    Mintha Jurassic park fő témája az lenne, hogy kirekesztés uralkodik az egész világon...
  • CaptainRumi
    #14
    Ja végülis a Túl a barátságon is bukás volt... kritikai és anyagi szinten is (persze nem) pedig ott aztán volt homokozás rendesen. Ez meg alapból háborús sci-finek készül...

    már látom is előre, amikor ki jön a trailer: "hűűű ez kurva jól néz ki, csak buzik vannak benne, ezért nem nézem meg." :D
  • zedow
    #13
    erről csak az jut eszembe, hogy "buzi-e vagy?" :))
    tuti bukás lesz ez a film...
  • CaptainRumi
    #12
    Ha jól tudom Larry-Lana nem operáltatta át magát, csak hormonokat szed illetve nőnek öltözik. Ez alapján még nem kell leírni őket.
  • Gathavor
    #11
    Az nem Larry Wachowski, hanem Lana. Pár éve átoperáltatta magát... innentől kezdve no komment a filmötlethez.
  • fawcet
    #10
    Már van ilyen:
    Zombi homo módon
    Két bal fickó azok akikről írsz.
  • pixx
    #9
    Ennek eredetije, ha még nem láttad volna a Memento című film...nézd meg, na az eredeti ötlet...ezt a narratívát használja...

    Ma legtöbb filmben, és sorozatban vannak buzik...sajnos minden csak nem eredeti...
  • Challanger
    #8
    azt a kötözködős mindenbe belepofázós kurva mindenit neki...
  • Prof William
    #7
    Szóval Modern Warfare 2 + Túl a barátságon?

    Valahogy nem hoz lázba a dolog.

    Az oroszok megtámadták Washingtont! Készüljetek a taktikai lézerek bevetésére. De előtte... kérsz egy kis pudingot Juszuf?
    Ó George olyan jó fej vagy. Szoríts magadhoz!

    Szerintem legközelebb valami a homoszexualitás köré épülő zombis túlélőhorrort kellene rendezni. Az lenne csak a nagy siker.
  • crowmf
    #6
    undoritó!
  • Atomreaktor
    #5
    ebben mi az eredeti?
  • winnie
    #4
    a kommented is.

    végre egy eredeti filmes ötlet.
  • bippo
    #3
    Én is akkor csalódtam bennük. Persze azért, mert a magánéletükben ilyenek, a szakmaiban nem kellene csalódnom, de a Speed Racer valahogy rohadtul nem érdekelt, ez a melegedés meg pláne nem. (annak ellenére, hogy a Brokeback jó film volt). Fülledtségnél meg (igaz, nagyon régen láttam), valahogy le sem esett, hogy itt most homoszexuális kapcsolat volt, örültem a 2 rohadt jó nőnek :))
    Fiúként valahogy jobban elviselem, ha 2 nő van a vásznon, mintha 2 fickó :)
  • DJviolin
    #2
    Ez a filmötlet jól szemlélteti a mai elcsökevényesedett ízlésvilágot.
  • bladesoft
    #1
    Most komolyan Túl a barátságon keverve egy kis Ghost Recon Adv. Warfighterrel?
    Kell ez bele? Miért akarják a nézetséget elöre lecsökkenteni? Az hogy a két cowboy buzul az művészfilm Cartman szerint is. De erre rákölteni x millió dollárt... Szánalmas. Wachowski-fivérek asszem mikor az egyik nővé operáltatta magát akkor azzal a lendülettel mind2+nek levágták a tökeit. (Elnézés a szóhasználatért.)