135
  • ldavid
    #55
    :)
  • PJack
    #54
    lehetséges igen
  • ldavid
    #53
    akkor ez gondolom egy, még meg nem jelent magazinban lesz, nem?
  • PJack
    #52
    sajna nincs, csak ez az egy. de úgylátom törölték az eredetit is úgyhogy itt van mégegyszer annak aki nem látta.
  • dregnarr1 #51
    Tudnál mirrort adni?
  • paly90
    #50
    Alison Brie(L) kedvenc
    persze Gillian Jacobs se rossz:)
  • ldavid
    #49
    helyes (nagyobbakat is hagyhatnál)
  • PJack
    #48
    ezt csak úgy itthagyom
  • dregnarr1 #47
    Ha létezik a magyar részekről "online" verzió és valaki tudja, merre lelhetők fel, kérem dobjon egy pm-et!
  • [HUN]FaTaL
    #46
    Húú, hát ez valami borzalmas.
  • ldavid
    #45
    Balfékek szinkron hááát..
  • [HUN]FaTaL
    #44
    +fav elkezdtem nézni, atomjó :D
  • Bulykin
    #43
    "A Community karakterei egy 80 Twitter-üzenetes “epizódot” készítenek a csütörtöki premier előtt egy órával."
  • PJack
    #42
  • Bulykin
    #41
  • Kicsikiraly
    #40
    Everyone on this campus is nuts.

    so true :D
  • Cat 02 #39
  • Bulykin
    #38
    2.évad promo
  • Bulykin
    #37
    miniepizódok
  • PJack
    #36
    várjuk :]
  • MerlinW
    #35
    2010-Sep-23 Community 02x01 Season 2, Episode 1
  • MerlinW
    #34
    Tessék interjú:)
  • mopsar
    #33
    Szerintem Abed-et játszó színész is hasonló személyiséggel rendelkezik. Másképp kizárt hogy így el tudja játszani a szerepet. Eszméletlen betegül játssza. Teljesen hitelesen adja a hülyét:D De Chevy Case is hihetetlenül jól játssza a szerepét. Simán jobb mint a régi vígjátékaiban(pedig azok sem voltak rosszak)
  • Bulykin
    #32
    most kezdtem el nézni és nagyon tetszik :D
    Chang és Abed a legkirályabb arcX Abed bakker :D:D az hülye


    +fav
  • MerlinW
    #31
    Jaja, őt gyűrték be meztelenül a csomagtartóba:)
  • PJack
    #30
    bazmeg akkor onnan volt ennyire ismerős :DDDDDDDDDDDD
  • MerlinW
    #29
    MTV Movie Awards díjat kapott a "Másnaposok" c. film legjobb gonosz (vagy mellékszereplő) alakításáért.
  • PJack
    #28
    ja és nem mehetek el szótlanul amellett, hogy Alison Brie igen figyelemreméltó hölgy :O
  • PJack
    #27
    hát ez hatalmas volt
    egy csomó olyan rész van amit újranéznék, sőt az egészet újra akarom nézni most azonnal :D
    a karakterek nagyon erősek, pláne hogy jó színészek adják elő őket. Senor Chang abszolúte favorit, nemtom kapott-e valamilyen díjat a szerepért, de én biztosan adnék neki :D

    szóval többször felröhögős, emlékezetes jelenetek, kiváló karakterek, és színes forgatókönyv (nem emlékszem rá hogy a 25x20 perc alatt egy másodpercig is unatkoztam volna).

    kár hogy ilyen kevesen ismerik még nálunk. aki még nem látta, nyugodtan kezdjen bele, könnyű és vidám sorozat.

    várjuk a 2. évadot
  • BlackShadow
    #26
    haláli ez a sorozat.. a maffiás részt azthittem nem fogják űberelni, de a 23-as odabaszott.. :D állat :)
    csak kár, h gyorsan bedaráltam.. kéne vmi más sitcom is :)
  • Cat 02 #25
    :)
  • tigeroo
    #24
    most fogom nézni a 19es részt, de az előzőben lévő szélmalmon beszartam a röhögéstől :DDd meg chang zsidó tesóján :D
  • Kicsikiraly
    #23
    A 23. rész után biztosan merem állítani hogy ez az év sitcomja :D Már a cold open végén lévő ajtóba görkorizásnál felröhögtem, és akkor még nem is számítottam arra hogy az egész rész milyen lesz :D
  • tigeroo
    #22
    a 10. részben amikor troy felsikít az egér miatt pl. valaki linkelje videóban :ADDDDDDDDDd
  • MerlinW
    #21
    Abed + Troy FTW:)
  • tigeroo
    #20
  • MerlinW
    #19
    Végignéztem az első évadot, kötelező darab:) Mind a 7 főszereplőnek szuperjó karaktert írtak, az epizódok pedig valóban sírva röhögősek sokszor. A paintball-os és a csirkeszárny maffia-s részek nálam etalonok:)
  • tigeroo
    #18
    nem is említettétek hogy chevy chase az egyik szereplő benne :D
  • tigeroo
    #17
    megnéztem a pilotot, huáááááááááá

    ez gecinagy sorozat lesz:)

  • Kicsikiraly
    #16
    ááá mexikóra nem is gondoltam :D (európai szemmel könnyen összekeverhető a két zászló :D)