18
  • Merces
    #18
    ..akkor mit fogunk addig utálni? Zagyvatart akarok!!!
  • Zoliz
    #17
    Addigra már szemed se lesz, mert régen kifolyt a sok digitális szeméttől.
  • Sliderx
    #16
    Önök a társkereső fórumot olvassák.
  • Watchmen
    #15
    Én vaok Penge a madridista oldaldalról:D
  • Kommunista
    #14
    Remélem a folytatás is olyan jó lesz mint az első rész. :)
    Watchmen(AVATAR) te meg engem nem ismersz meg majd... :D
  • Ender Wiggin #13
    Másodikra sem biztos...:-)
  • Watchmen
    #12
    Szeva Ender téged itt is látni?:D
    Biztos nem ismersz meg elsőre:D
  • Ender Wiggin #11
    Olyan lista nincs, ami a világ minden országát figyelembe veszi az infláció tükrében. Így aztán azt nem állíthatod, hogy a top20 sincs benne. Nyugodt lehetsz, hogy első lenne azon a listán.
  • Aldo Moro
    #10
    Na, már egy ideje nem volt Avatar hír, kellett a népnek. Azért vegyük már hozzá az inflációt is ahhoz a fránya sikerességhez.
  • damagepy
    #9
    Mondjuk a lista még éveleji (csak a mozit mutatja, nem a dvd stb-t), és feljebb került, de nem érte el az első helyet. A lista us+canada midnen filmhez, de a világbevétel is hasonlóan aránylik.
  • damagepy
    #8
    "2,7 milliárd dolláros világbevételével minden idők legsikeresebb filmjévé vált."
    Valahol már volt róla szó, hogy talán a top 20-ban sincs benne a valós árbevételt nézve, mivel az inflációt nem veszik figyelembe. Pl 20 éve amcsiban teljesen máshogy állt a dollár meg a jegyárak, és a valódi bevételt sehol sincs az avatar. Több ilyen lista is létezik, ahol az átlagjegyárat, a dollár inflációját és a mozilátogatók (jegydarabszám) veszik figyelembe:
    List_of_highest-grossing_films_in_Canada_and_the_United_States
  • Challanger
    #7
    Na végre megnyiratkozott! :)
  • nickwearby
    #6
    Na éppen ezt akartam én is mondani.

    Hulla idegesítő az a szemüveg...

    És az oké, hogy az Avatar tényleg egy plusz élményt nyújtott 3D-ben (legalábbis imaxban), de pl. az Alice-t tök fölösleges volt 3D-síteni -.-

    Mindkettőt volt szerencsém már dvd alapján összehasonlítani a mozis élményeimmel.

    Az egyetlen 3D-s film, amit biztos meg fogok nézni úgy 1 éven belül, de azt is csak imaxban,
    az a Tron lesz, mert abból még van esély rá, hogy kihoznak valami vizuálisan izgalmasat.
  • morden
    #5
    Nálam egy pillanatra nem szaggatott a kép és senkitől se halottam hogy bármi baj lett volna , lehet egyedi organikus probléma, hogy a képet nem tudta jól összerakni az agyad ( semmi negatív dolog vagy ilyesmi, bármi megeshet, nem úgyan úgy látunk)
    A bombák földjén meg kapott csomó jelentős oszkárt, amikor egy sima vagy az alatti mégcsak nem is látványos háborús filmecske véleményem szerint.
  • Timbu
    #4
    És a következő rész is olyan igénytelenül fog szaggatni IMAX-ben? Vagy Cameron az emberiség azon kis hányadába tartozik, aki nem veszi észre azt?
    (Szerintem meg parasztvakítás az egész 3D-s mozi. Nem véletlenül nem kapott jelentős Oscar-díjat.)
  • zola2000
    #3
    Nem kell ahhoz hologram sem, legalábbis a sharp féle 3ds lcdkhez elvileg nem kell majd szemüveg, bár igy csak egy ember látja a 3Ds képet...
  • kissssss
    #2
    :-D na azt lesheted barátom.
  • pixx
    #1
    25 év múlva remélem nem ilyen szemüveges baromság kell majd a 3d-hez remélhetőleg, addigra lesz már valami holografikus kijelző, vagy valami...